xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Jak coś po setce soplicy wiśniowej zaczynam dobrze tańczyć.
0
@BORO_12 Ciekawe ile on pogra z tym więzadłem.
0
@MeAndSwan Wiadome kiedy będą w sprzedaży?
1
@Popitek12 Kroos
0
@BorzyKrzys Masakra...
1
@Herato Najlepszy mundial. Klimat i cała otoczka, Wielka Hiszpania.
0
Wiadome kiedy Barca bedzie mieć nowe koszulki w sklepie? Niby kontrakt z Nike a wiecznie jakieś problemy z tymi koszulkami. Przeciez to dodatkowy dochód a oni tak sie z tym pieprzą.
0
@Chaoss Niech te Chińczycy zjedzą ich tymi swoimi wykałaczkami xd
1
Niech te USA zdechnie w końcu. Robią co chcą.
13
@Kessie Widać kto najwięcej robi i najmocniej sie poci od roboty. Brawo!
2
@Kessie A Lucek nie mieszka w warsztacie?
0
@Faro Nic nie poradzisz że onlyfansiary są na topie.
0
@Faro A niech spędza. Shakira ile była lat starsza od Pique?
1
@Kgorecki2500 Ciekawe dlaczego Rey xd hmm
1
@Faro https://www.sport.pl/pilka/7,65082,31736252,trzesienie-ziemi-w-hiszpanskiej-pilce-claudia-bavel-ujawnia.html
1
@Who_you_mam Co awatar to lepszy xD
1
@LeoMessiiBarcaPepa Mi osobiście KFC>Donald.
0
@HypeR Właśnie przed chwilą to widziałem. Fajnie, jeszcze Daredevil? Nikt by się nie obraził:D
5
Słyszał ktoś dowcip o psie spawaczu?
0
@Pnog37 Przeciez Alissona mają.......
0
@jacobFCB Na jakiej pozycji będzie grać u nich?
6
@Luciano99 To da radę się napić za 20 PLN?
3
@Bocheno1 Cóż szkodzi obiecać.
3
@gumaz Żeby sie zatruć
0
Ona lubi tętno podkręcać mi
0
@Cvzx A cóż to xd
0
Ma ktoś moze jakąś dobrą stronkę do napisania cv?
0
https://www.morele.net/inventory/info/50005a9d/?utm_source=smda_conv&utm_medium=affiliate&utm_campaign=IN_Convertiser&cvrid=CVR.2239..2577.content-sites..f74837b49f61ab47a5f4795468d47b02&utm_term=&utm_content=www.fanboy.pl
Może byc czy lepiej dołożyć do czegoś? Będę szukał za miesiąc ponad kompa.
1
@Encore Oby Spurs za jakiś czas byli potężni.
1
@tbas Najemnik zwykły.