xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra był ten faul na Martinie czy nie?
1
Jedyny sukces Realu to przegrana Barcelony. Bardzo fajny mecz ale serio mało brakowało...
ARSENAL W TOBIE WIARA.
0
Raphinha Ty jeszcze Złotej piłki nie wygrałeś...
Mam przeczucie że Inter zaatakuje na początku drugiej połowy i będzie 3:0...
1
O chollera ale laseczka siedzi w studio to nie wstyd.
0
Martin dzisiaj nabierz wiatru w uszy i pokaż że ostatnie MVP to nie przypadek.
0
@mindbender84 To są proponowane a nie oficjalne.
0
Dawajcie już ten Inter, bo przedtreningówka zaczyna działać.
0
Jak myślicie Gavi na mecz wyjdzie w rękawicach bokserskich?
0
@PizzerMan Po robocie, piwko, obiadek i czekanie na meczyk:D
I dużo zdrowka!
20
Dzisiaj Inter będzie bity, będzie leżał i będzie płakał!
0
@Kgorecki2500 Mam info ze sztabu Hlicka, że jutro naładowane Messerschmitty mają bombardować Mediolan w postaci strzelonych bramek.
15
Jutro wojna widzowie.
0
@Nazio_87 Chyba nie. Marvel ma kolejność chronologiczną ale czy SW nie wiem;/
0
Aktualnie na Disneyu nie ma co oglądać z Marvela więc chciałbym obejrzeć Gwiezdne Wojny chronologicznie od początku do końca (filmy + seriale). Poda ktoś prawidłową kolejność?
Pamiętam kiedyś w TV leciały i przyciągały uwagę.
0
@Szmulek Opowiadaj.
6
@Swistus172 Nie ma opcji na jakieś przegrywanie. Jutro wygrana w wielkim stylu.
0
@GTBTP A jak Barca gra u siebie mecz ligowy to osoba nie będąca socios może iść na mecz?
0
Jeżeli awansujemy do finału to kibice Barcy mają swoją pulę biletów tak?
0
Czy Ewcia Pajor ma szansę na złotą piłkę?
0
@natanvip Najgorsze jest to że Inter bez Lautaro będzie mieć pełną zdrową kadrę (chyba że kogoś ominąłem) a u nas wypada Balde, Lewy niewiadomo a do tego Kounde. Nie wiem jak to nasz trener ułoży ale mam nadzieję że we wtorek będę się kłaść spać z kozackim humorem i z myślą ile to trzeba było czekać na kolejny występ w finale ligi mistrzów.
2
Zbliża się koniec "urlopu" i znowu od jutra arbeit. Od czasu Wielkanocy tak szybko zleciało że to szok.
0
@kaamil1910 Finał w Monachium jest.
1
@JordiAlbion Taki jest plan właśnie!
1
@JordiAlbion Kilka lat pracuje za granicą, wiadome wracam do domu co 5-6 tygodni ale już mam dość. Daje sobie jeszcze miesiąc maksymalnie dwa i rzucam to. Coraz ciężej mi się wyjeżdża i czuję taką puste w życiu przez to. Zero życia tylko robota i kwatera.
0
Jutro mocno trzeba trzymać kciuki za Celte.
3
Oczywiście bramkarz mecz życia xD
1
@norbi77 Na ten moment ważniejszy, bo i tak mamy przewagę nad Realem. Przecież Real jeszcze z Celtą nie wygrał u siebie a my nie straciliśmy punktów z pewnym spadkowiczem. Mega luz.
2
Nie dziwią takie rotacje bo ważniejszy jest mecz z Interem. Jak widać w Mediolanie też mega rotacje. Niestety taka jest cena i obyśmy jakoś to wygrali a piłkarze mają coś do udowodnienia, bo to ostatni gwizdek czy znajdą się w kadrze na następny sezon.
0
Na tym jutubie czasami serio nie ma co oglądać do jedzenia..
0
Pewnie Raków z mistrzem. Dawno nie było takiej historii że wchodzi ekipa i w ciągu kilku lat wygrywa 2 mistrzostwa.