1

Kurde już za tydzień Wielkanoc. Ale ten czas leci....

13

@Arden Kane 4 a Lewy 8 xD. Pedri za nisko.

0

Ciężko może być ;/

0

Kurde mógłby ten meczyk być wcześniej.

4

@blakkudium Jedziemy z nimi.

0

@BarcaaVEB Z SFD dawno nie kupuje. W większości Ostrovit. A w SFD napromieniowana Waleriana jakaś.

0

@ACMaldini3 Maślak

1

8

Stano to jest kot.

0

@Encore 9 bo ma fajne nogi

0

Ale komedia hahahaha

1

@July_6_BcN Dziękuje pozdrawiam.

0

Gdzie można oglądać?

0

Ktoś obserwuje resztę drużyn z LM? Jeżeli tak to czy taka osoba może porównać naszą grę z takim PSG, Arsenalem, Interem/Bayernem? My gramy naprawdę fajną piłkę tylko czy ktoś gra lepszą od nas?

6

No i elegancko. Super z naszej strony, super zapas na rewanż. Ludzie my po tylu latach jesteśmy jedną nogą w półfinale... Piękne czasy.

0

@Szreko I jak odczucia?

1

Ansu wchodzi xD

0

Bayer już 4:0 dostaje.

0

Ktoś po 8 odcinku Daredevila?

0

Ter Stegen jak ma serio jakieś problemy robić to niech sobie idzie gdzieś indziej. Wojtek aktualnie jest lepszy i wątpię żeby go wygryzł. Nawet niech nie wpadają na jakiś durny pomysł żeby zmieniać bramkarzy na resztę LM bo Mareczek wrócił.

0

0

@Stinger_ Real i u siebie może nie awansować xD

0

Dzisiejszy kurs na Real to jak darmowe pieniądze.

1

Ale gość prawdopodobnie kasę trzepie na durniach xD https://vm.tiktok.com/ZNdNextNe/

0

@Popitek12 Mocne 2/10

2

Prince Polo może i dobre ale ja was zapraszam na Toffifee biała czekolada.

2

@July_6_BcN Dziękuję że pytasz. Jak wstałem to jeszcze coś szumiało ale już jest elegancko :D.

0

Gdybyście dostali/wygrali bańkę Polskich Złotych to starczyłoby wam do końca życia? Rezygnowalibyście z pracy?
#rozkminka

0

@Kamiloza91 Adriano, Pedro, Haha Toure

0

Ale by taki żurek z rana wjechał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?