xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurde już za tydzień Wielkanoc. Ale ten czas leci....
13
@Arden Kane 4 a Lewy 8 xD. Pedri za nisko.
0
Ciężko może być ;/
0
Kurde mógłby ten meczyk być wcześniej.
4
@blakkudium Jedziemy z nimi.
0
@BarcaaVEB Z SFD dawno nie kupuje. W większości Ostrovit. A w SFD napromieniowana Waleriana jakaś.
0
@ACMaldini3 Maślak
1
@Arden
8
Stano to jest kot.
0
@Encore 9 bo ma fajne nogi
0
Ale komedia hahahaha
1
@July_6_BcN Dziękuje pozdrawiam.
0
Gdzie można oglądać?
0
Ktoś obserwuje resztę drużyn z LM? Jeżeli tak to czy taka osoba może porównać naszą grę z takim PSG, Arsenalem, Interem/Bayernem? My gramy naprawdę fajną piłkę tylko czy ktoś gra lepszą od nas?
6
No i elegancko. Super z naszej strony, super zapas na rewanż. Ludzie my po tylu latach jesteśmy jedną nogą w półfinale... Piękne czasy.
0
@Szreko I jak odczucia?
1
Ansu wchodzi xD
0
Bayer już 4:0 dostaje.
0
Ktoś po 8 odcinku Daredevila?
0
Ter Stegen jak ma serio jakieś problemy robić to niech sobie idzie gdzieś indziej. Wojtek aktualnie jest lepszy i wątpię żeby go wygryzł. Nawet niech nie wpadają na jakiś durny pomysł żeby zmieniać bramkarzy na resztę LM bo Mareczek wrócił.
0
Co następne? Mamut? https://x.com/vayavada_Vedin/status/1909278639604077007
0
@Stinger_ Real i u siebie może nie awansować xD
0
Dzisiejszy kurs na Real to jak darmowe pieniądze.
1
Ale gość prawdopodobnie kasę trzepie na durniach xD https://vm.tiktok.com/ZNdNextNe/
0
@Popitek12 Mocne 2/10
2
Prince Polo może i dobre ale ja was zapraszam na Toffifee biała czekolada.
2
@July_6_BcN Dziękuję że pytasz. Jak wstałem to jeszcze coś szumiało ale już jest elegancko :D.
0
Gdybyście dostali/wygrali bańkę Polskich Złotych to starczyłoby wam do końca życia? Rezygnowalibyście z pracy?
#rozkminka
0
@Kamiloza91 Adriano, Pedro, Haha Toure
0
Ale by taki żurek z rana wjechał.