9

Dla prawdziwych dam, dla prawdziwych kobiet
A nie dla tych sz*at, co stoją za rogiem
Tą piosenką was pozdrawiamy
Z wielkim poważaniem - Gang z Albanii
Kochamy was dziewczyny i piszemy dla was numer
Jak miłosny list, gorący pocałunek
Stawiamy wam tu pomnik w postaci kawałka
Prezent na dzień kobiet - nasza szczera gadka

0

@LambiPL Właśnie o to chodzi robota, praca i nic poza tym bo się nie ma ochoty.
@Mixtape Dlatego właśnie myślę nad zmianą ale to jeszcze muszę serio powiedzieć dość i już.

3

@Adran360 Ciekawe czy kanoniczna i czy Goku kiedyś w Super odpali ssj4 tako żeby to jakoś potwierdzić że ma tą transformację.

4

@Jakchcesz A myślisz żeby przeczytać najpierw "Ludzie bezdomni"?
@macio_944 Szczerze to nie wiem czy mam jakąś swoją wymarzoną pracę ale już głęboko się zastanawiam nad zmianą bo jestem już 6 lat w jednej firmie gdzie wyjeżdżam za granicę. Wiadome pieniądze to nie wszystko ale jak ma się troszkę więcej to nie ma paniki że nie starczy do 10...
@mmaciass Samemu robić to też frajda a jeszcze większa satysfakcja:D

3

Tak się narobi człowiek w tej robocie przez 9-10 godzin że przychodzi 20 godzina i już się w łóżku leży ze zmęczenia. Co to będzie za 10-15 lat? Czy życie polega ciągle na pracy? Czy serio trzeba być bogatym żeby nie martwić się o to czy zadzwoni mi budzik żeby wstać do pracy? Starczy nam życia żeby się chociaż trochę spełnić?

7

@VegetaPolska Dobry wariat a tatuażysta kawał dobrej roboty.

1

@VegetaPolska Tatuaż?

6

@macio_944 Następny mój telefon to będzie coś z Samsunga. Te telefony serio mają bardzo dobre aparaty.

0

@BezglutenowyPedri Ale to każdy czy jak?

1

@kubix05 Kurde sporo już lat jest u nas. Czasami mam wrażenie że to jest nasz wychowanek.

1

@VegetaPolska Kozacko. DBZ topka.

0

@VegetaPolska No tomu tomu.

1

@Sulimo Koniec pewnej ery.

0

@Barclonismo Uub może być już nastolatkiem więc może do walki z Freezerem by się załapał ale nie wiem jak oni mogliby go pokonać.

0

Rusza manga Dragon Ball Super po roku przerwy


@VegetaPolska @Joint21

4

@PatrychoO piękne to już z 2-3 tygodnie są

0

@Czajka90 Beka z takich lasek, tfu.

0

Ten Wołownia to naprawdę łeb jest.
https://vm.tiktok.com/ZNde8He1K/

0

Piękne czasy kwarantanny


0

Miałem sen że Nico z swoim bratem do nas przyszli.

3

Gdyby decydowała Zielona Góra to by była pierwsza tura he he he

0

@PizzerMan Czekanko ma meczyk w słoneczną pogodę a u Ciebie jak tam?

1

Barca jutro wiesz co robić!

Brawo Betisik, pięknie.

0

@Trojanek23 strefadb ale może znajdziesz za darmo gdzieś.

0

@tadzik447 Wcześniej też oglądałem. Teraz pytanie czy Daima jest kanonem i czy w następnych fazach sag będzie poruszany ten temat (po Super Hero).

13

Dziś mija rok od śmierci człowieka legendy i stwórcy najlepszego anime i mangi w dziejach ludzkości, dziękuje Akira Toriyama za fajne dzieciństwo i za kontynuację Dragon Balla aż do dzisiaj.

1

Dobrze że ja przez tyle lat WD-40 ogródek podlewałem przynajmniej broń nie zardzewiała i się przyda.

6

@stone80 Ciężko walczyć za ojczyzne mając na uwadze kto siedzi w tej polityce i to że oni zawinął dupe gdzieś a my będziemy walczyć żeby później jakieś wynalazki rządziły Polską.

2

@Sau_Ron Bardzo fajnie będzie też wygrać z RSSS.

1

@Encore Napewno nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?