xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Dla prawdziwych dam, dla prawdziwych kobiet
A nie dla tych sz*at, co stoją za rogiem
Tą piosenką was pozdrawiamy
Z wielkim poważaniem - Gang z Albanii
Kochamy was dziewczyny i piszemy dla was numer
Jak miłosny list, gorący pocałunek
Stawiamy wam tu pomnik w postaci kawałka
Prezent na dzień kobiet - nasza szczera gadka
0
@LambiPL Właśnie o to chodzi robota, praca i nic poza tym bo się nie ma ochoty.
@Mixtape Dlatego właśnie myślę nad zmianą ale to jeszcze muszę serio powiedzieć dość i już.
3
@Adran360 Ciekawe czy kanoniczna i czy Goku kiedyś w Super odpali ssj4 tako żeby to jakoś potwierdzić że ma tą transformację.
4
@Jakchcesz A myślisz żeby przeczytać najpierw "Ludzie bezdomni"?
@macio_944 Szczerze to nie wiem czy mam jakąś swoją wymarzoną pracę ale już głęboko się zastanawiam nad zmianą bo jestem już 6 lat w jednej firmie gdzie wyjeżdżam za granicę. Wiadome pieniądze to nie wszystko ale jak ma się troszkę więcej to nie ma paniki że nie starczy do 10...
@mmaciass Samemu robić to też frajda a jeszcze większa satysfakcja:D
3
Tak się narobi człowiek w tej robocie przez 9-10 godzin że przychodzi 20 godzina i już się w łóżku leży ze zmęczenia. Co to będzie za 10-15 lat? Czy życie polega ciągle na pracy? Czy serio trzeba być bogatym żeby nie martwić się o to czy zadzwoni mi budzik żeby wstać do pracy? Starczy nam życia żeby się chociaż trochę spełnić?
7
@VegetaPolska Dobry wariat a tatuażysta kawał dobrej roboty.
1
@VegetaPolska Tatuaż?
6
@macio_944 Następny mój telefon to będzie coś z Samsunga. Te telefony serio mają bardzo dobre aparaty.
0
@BezglutenowyPedri Ale to każdy czy jak?
1
@kubix05 Kurde sporo już lat jest u nas. Czasami mam wrażenie że to jest nasz wychowanek.
1
@VegetaPolska Kozacko. DBZ topka.
0
@VegetaPolska No tomu tomu.
1
@Sulimo Koniec pewnej ery.
0
@Barclonismo Uub może być już nastolatkiem więc może do walki z Freezerem by się załapał ale nie wiem jak oni mogliby go pokonać.
0
Rusza manga Dragon Ball Super po roku przerwy
@VegetaPolska @Joint21
4
@PatrychoO piękne to już z 2-3 tygodnie są
0
@Czajka90 Beka z takich lasek, tfu.
0
Ten Wołownia to naprawdę łeb jest.
https://vm.tiktok.com/ZNde8He1K/
0
Piękne czasy kwarantanny
0
Miałem sen że Nico z swoim bratem do nas przyszli.
3
Gdyby decydowała Zielona Góra to by była pierwsza tura he he he
0
@PizzerMan Czekanko ma meczyk w słoneczną pogodę a u Ciebie jak tam?
1
Barca jutro wiesz co robić!
Brawo Betisik, pięknie.
0
@Trojanek23 strefadb ale może znajdziesz za darmo gdzieś.
0
@tadzik447 Wcześniej też oglądałem. Teraz pytanie czy Daima jest kanonem i czy w następnych fazach sag będzie poruszany ten temat (po Super Hero).
13
Dziś mija rok od śmierci człowieka legendy i stwórcy najlepszego anime i mangi w dziejach ludzkości, dziękuje Akira Toriyama za fajne dzieciństwo i za kontynuację Dragon Balla aż do dzisiaj.
1
Dobrze że ja przez tyle lat WD-40 ogródek podlewałem przynajmniej broń nie zardzewiała i się przyda.
6
@stone80 Ciężko walczyć za ojczyzne mając na uwadze kto siedzi w tej polityce i to że oni zawinął dupe gdzieś a my będziemy walczyć żeby później jakieś wynalazki rządziły Polską.
2
@Sau_Ron Bardzo fajnie będzie też wygrać z RSSS.
1
@Encore Napewno nie.