xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Marc z całym szacunkiem ale jak Ty chcesz wygryźć gościa który lepiej od Ciebie broni? Jak posadzić gościa, który wykonuje swoją pracę jak należy?
0
Stare ale dalej nie wiem jak ona do tego doszła
https://vm.tiktok.com/ZNddkJ8PN/
0
@Katalończyk 99 Wiem ale taka luźna rozkminka mnie naszła.
0
@PizzerMan Śnieg padał i nie było gdzie wyjść. Zdrówka!
0
Bayer Leverkusen w poprzednim sezonie nie przegrał meczu aż do finału Ligi Europy. My aktualnie nie przegrywamy od początku roku. Czy moze myśleliście przez chwilę że jeżeli dojdzie do ewentualnego finału Ligi Mistrzów to tam możemy przegrać?
Aktualnie mamy piękny sezon z grą na trzech frontach i nie chciałbym dostać na koniec sezonu liścia.
0
@PizzerMan Cały dzień zamuła, 3 gierki w lola pyknięte troszkę w tibie a tak to bardziej czekanie na meczyk Barcy. A u Ciebie?
0
@prokofiew Spróbuj przeinstalować przeglądarke
2
@VamosGirl Nunez xD
2
@Mixtape Soplica też dobra.
0
@Criss18Barca U nas na Podlasiu? Niemożliwe.
0
@HypeR Jean Gray w Spidermanie? Ciekawe ale pewnie będzie jakiś wątek miłosny więc Mary Jane xd.
1
Yamala nawet Triple H wstawia na X.
0
@July_6_BcN Jest pijana no i buja się po klubach ło jo jo jo jesteś taka hot temperaturaaa Dzordzo fajw! Automatyyyyy wtorek i sobota.
0
@July_6_BcN Dla mnie wyglądasz idealnie wejdę wyjdę przyjdę pójdę
0
Wiecie co ja wam powiem?
Ja wam wójta nie wybierałem!
0
@barcafan1789 Przed nowym rokiem kupowałem xl to masakra xD wcześniej kupowałem L złotą i trochę ciasnowata ale nie jest źle a myślałem że xl nie będzie aż tak duża to się przeliczyłem hahah. Czekam na wyjazdówki na nowy sezon ale najpierw na jakiś oficjalny pokaz bo fajnie będzie mieć koszulkę Barcy z logiem Kobiego.
0
@PatrychoO Dlaczego ostatnia?
1
Którą przeglądarkę internetową polecacie?
25
Chłopie czemu Ty nie masz mniej lat... Gość jest w czołówce ulubionych zawodników.
0
@FioletoweOczy Gmaila mam
1
@Ptasior Już widzę jego ból dupy jak taki Rafa wygrywa Złotą Piłkę.
1
Jak komuś nie działa La Rambla na mobilnej to odinstalujcie Chroma i na nowo zainstalujcie. U mnie podziałało.
0
@Blorka Odinstaluj chroma i zainstaluj
4
Działa wam La Rambla w wersji mobilnej? Bo mi ciągle przeskakuje na główną stronę...
0
@Terroriser Ajj
0
Do ludzi śledzących PSG. Czy są lepsi od nas na ten moment?
1
@Lola120 Nie liczę godzin i lat
0
@kaamil1910 Tu bardziej chodzi o jego przeszłość, Barca pewnie wizerunkowo nie chciała podpasc
2
@HypeR Może być ale nie odpuszczę dopóki nie zmienię się w Super Saiyanina.
5
Dzisiaj nie ważne skąd pochodzimy, ważne że jesteśmy zgodzi z pewnymi sprawcami i się szanujmy nawzajem. Mam nadzieję że szanowny Pan Charles będzie zadowolony z nas jako kibiców i samego klubu Barcy bo jesteśmy najlepszą ekipą w historii piłki nożnej.