xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@626 Przecież oni jeszcze meczu nie rozegrali.
0
@Aragorn33 Ansu Fati mówi Ci to coś? Ja tam się cieszę z Yamala ale czas pokazał czy się ktoś sprawdzał po jakimś czasie czy nie. Wszystko trzeba na spokojnie z myślą o przyszłości. Popatrz na Fatiego, coś tam fajnie grał, dostał kozacki kontrakt, kontuzje a teraz gra jakby pierwszy raz na boisko wchodził.
0
@Aragorn33 Niech ogarną kontrakt najpierw ;p
2
@Aragorn33 Dla mnie to żaden następca, to jest Lamine Yamal i niech prowadzi swoją karierę rozsądnie i żeby jego poziom wzrastał i abyśmy z niego mieli pociechę. Po co mu nakładać jakąś presję związaną z Messim.
2
@Transu96 W lesie przydałoby się kawałek ziemi na własność bo leśniczy pogoni.
1
Co według was jest lepsze i bezpieczniejsze w tych czasach:
Płacenie za wynajem mieszkania czy kupno za kredyt i spłacanie go?
0
@Lewy952468xx Nie ważne kiedy, ważne żeby ktoś wszedł z ławki i zastąpił kluczowych zawodników, bo nie będzie kolorowo jak będą grać po te 90 minut w każdym meczu.
0
@escarabajo Wczoraj akurat się starał i coś robił. Mnie jedynie wkurzało że nie przerzucali akcji na lewo do Rafy gdy wychodził... Naprawdę nie wykorzystują go na tym lewym skrzydle a gdyby był tam jeszcze szybszy Nico to całkiem.....
2
A następny meczyk z Sociedad i weź tu zrób rotację przed ligą mistrzów... Taki Yamal, Kounde, Rafa, Pedri muszą odpocząć i nie wchodzić.
0
W drugiej połowie pedał z gazu, schodzi Pedri i nie ma kto dyrygować w polu, Fermin na skrzydle to nieporozumienie.
0
Nie wiedziałem że film "Gdzie jest Nemo?" będzie tak mi przypominać o naszym Rekinie.
4
Ktoś kiedyś chciał Balde sprzedawać xD
15
Diego nie ściągaj Galana!
0
Ale my mamy kozacki pressing.
0
Hahaha co oni grają xD Barca jest nieśmiertelna.
0
Puyol na remis!
0
Cisnąć te kotlety mielone!
0
Boże jedyny Ferran naprawdę? Gość nie ma psychy do takich okazji.
1
@GeneralXavi Pytanie jak sobie Ferran poradzi, bo jeżeli będzie klapa to zmiana w 60-70 minucie.
0
@ViscaelBarca2007 Wygryzł go 17 latek i prawie dziadek.
2
@Hosh No ja robiłem w 2016 w okolicach Białego i też około 1200-1400. A teraz prawie 4k xD?
0
@Bilon87 Po lewej stronie Wisły będą grać a po prawej będą bitwy.
0
@MessiForeverTheBest Czym?
0
Mam rozkmine małą:
Dlaczego Polska nie posiada bądź nie może mieć u siebie bomb atomowych jako "straszak"?
0
@blakkudium Fatiego i tak nie będzie
30
@PIWOSZ89 Dobra rozkmina o 2:28 xD
0
@okiemtypera_lucaxx95 A no tak nie widziałem tego sooory przysięgam.
4
@okiemtypera_lucaxx95 Jeżeli nie jesteś z ekipy Barcelony to chociaż nas tutaj nie prowokuj bo jak kiedyś zaprowadzisz samochód do @Luciano99 to Ci @Kessie naszczy do baku i tyle będzie z jeżdżenia passatem z kręconym 700k przebiegiem, którym jeździłeś po fajki i benzyne na Białoruś.
My tutaj wierzymy w tryplet.
0
@BorzyKrzys Dlaczego w Europie nie ma tornad?
1
@Munio To był nasz talizman.