0

@626 Przecież oni jeszcze meczu nie rozegrali.

0

@Aragorn33 Ansu Fati mówi Ci to coś? Ja tam się cieszę z Yamala ale czas pokazał czy się ktoś sprawdzał po jakimś czasie czy nie. Wszystko trzeba na spokojnie z myślą o przyszłości. Popatrz na Fatiego, coś tam fajnie grał, dostał kozacki kontrakt, kontuzje a teraz gra jakby pierwszy raz na boisko wchodził.

0

@Aragorn33 Niech ogarną kontrakt najpierw ;p

2

@Aragorn33 Dla mnie to żaden następca, to jest Lamine Yamal i niech prowadzi swoją karierę rozsądnie i żeby jego poziom wzrastał i abyśmy z niego mieli pociechę. Po co mu nakładać jakąś presję związaną z Messim.

2

@Transu96 W lesie przydałoby się kawałek ziemi na własność bo leśniczy pogoni.

1

Co według was jest lepsze i bezpieczniejsze w tych czasach:
Płacenie za wynajem mieszkania czy kupno za kredyt i spłacanie go?

0

@Lewy952468xx Nie ważne kiedy, ważne żeby ktoś wszedł z ławki i zastąpił kluczowych zawodników, bo nie będzie kolorowo jak będą grać po te 90 minut w każdym meczu.

0

@escarabajo Wczoraj akurat się starał i coś robił. Mnie jedynie wkurzało że nie przerzucali akcji na lewo do Rafy gdy wychodził... Naprawdę nie wykorzystują go na tym lewym skrzydle a gdyby był tam jeszcze szybszy Nico to całkiem.....

2

A następny meczyk z Sociedad i weź tu zrób rotację przed ligą mistrzów... Taki Yamal, Kounde, Rafa, Pedri muszą odpocząć i nie wchodzić.

0

W drugiej połowie pedał z gazu, schodzi Pedri i nie ma kto dyrygować w polu, Fermin na skrzydle to nieporozumienie.

0

Nie wiedziałem że film "Gdzie jest Nemo?" będzie tak mi przypominać o naszym Rekinie.

4

Ktoś kiedyś chciał Balde sprzedawać xD

15

Diego nie ściągaj Galana!

0

Ale my mamy kozacki pressing.

0

Hahaha co oni grają xD Barca jest nieśmiertelna.

0

Puyol na remis!

0

Cisnąć te kotlety mielone!

0

Boże jedyny Ferran naprawdę? Gość nie ma psychy do takich okazji.

1

@GeneralXavi Pytanie jak sobie Ferran poradzi, bo jeżeli będzie klapa to zmiana w 60-70 minucie.

0

@ViscaelBarca2007 Wygryzł go 17 latek i prawie dziadek.

2

@Hosh No ja robiłem w 2016 w okolicach Białego i też około 1200-1400. A teraz prawie 4k xD?

0

@Bilon87 Po lewej stronie Wisły będą grać a po prawej będą bitwy.

0

0

Mam rozkmine małą:
Dlaczego Polska nie posiada bądź nie może mieć u siebie bomb atomowych jako "straszak"?

0

@blakkudium Fatiego i tak nie będzie

30

@PIWOSZ89 Dobra rozkmina o 2:28 xD

0

@okiemtypera_lucaxx95 A no tak nie widziałem tego sooory przysięgam.

4

@okiemtypera_lucaxx95 Jeżeli nie jesteś z ekipy Barcelony to chociaż nas tutaj nie prowokuj bo jak kiedyś zaprowadzisz samochód do @Luciano99 to Ci @Kessie naszczy do baku i tyle będzie z jeżdżenia passatem z kręconym 700k przebiegiem, którym jeździłeś po fajki i benzyne na Białoruś.

My tutaj wierzymy w tryplet.

0

@BorzyKrzys Dlaczego w Europie nie ma tornad?

1

@Munio To był nasz talizman.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?