xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar Dlatego nie każdy bohater nosi pelerynę i mam nadzieję że Rafa nie będzie takim samolubem jak z Atleti....
1
@macio_944 Zobacz na kursy chyba że coś się zmieniło. Warto na Real stawiać. Arsenal nie będzie istnieć.
1
@macio_944 Arsenal z Merino na 9 xD
1
@Kengo Zawsze i wszędzie P$G........
1
@Sulimo Nie no dobrze ten Gang wjechał, dzięki.
1
@Sulimo Tak się tu jara tak się tu tańczy ja jestem albańczyk.
0
@koziar A kto Ci kazał pytać?
0
Dobrze że mnie nie podkusiło wykupywać gale Fejmu po ostatnim syfie co zaprezentowali.
1
@July_6_BcN Gorzej z pamięcią :D
1
@Salchent Tazy przegrał?
1
@KobeFR Metin zazdrości...
1
@July_6_BcN Dam znać czy będzie xD
2
@July_6_BcN To najważniejsze, bez spiny i z życzliwością.
1
@July_6_BcN O siemano znowu pozdro essa. Ale mam banie.
2
Ale by se człowiek czarne orki pobił na Dolinie w Metku bez żadnej presji że musi być najlepszy w pvp...
2
@krol211 Jak piszesz nazwę tego klubu to P$G jedynie, tfu na nich.
2
@July_6_BcN Dziękuje też pozdrawiam essa.
1
@July_6_BcN Siema pozdrowisz?
0
Jak ktoś potrzebuje dobrej nutki klubowej to pw, nikt nie pożałuje. Ale biba.
1
Raphinha Ty się chłopie zastanów...
1
@Szczygiel06 W lola moge.
1
@Who_you_mam Ty mi też polewaj człowieku.
0
@lambard Eh te brazylijskie korzenie...
1
Uwaga @Who_you_mam polewa z okazji liczącej się Barcelony w kwietniu tylko nie zwracajcie uwagi na pistolet bo się zadławicie przez przypadek.
1
@Who_you_mam Polewaj bo ja nie lubie.
0
@Pedri16Future https://www.tiktok.com/@karol_tomanski?_t=ZN-8vI28zKe0iE&_r=1
0
@krol211 Przecież od początku nikt nawet nie myślał że będziemy tak grać xD
0
Nie wiem jak u was ale jak widzę gębę pewnego gościa który jest kibicem Białych to się nóż w kieszeni otwiera. Ja rozumiem kontent na denerwowaniu nas ale jestem ciekaw czy kiedyś mu to nie wyjdzie bokiem.
0
@Konus69 Nie bo będę zazdrosny.
2
Maja? Dla mnie hot.