0

@koziar Dlatego nie każdy bohater nosi pelerynę i mam nadzieję że Rafa nie będzie takim samolubem jak z Atleti....

1

@macio_944 Zobacz na kursy chyba że coś się zmieniło. Warto na Real stawiać. Arsenal nie będzie istnieć.

1

@macio_944 Arsenal z Merino na 9 xD

1

@Kengo Zawsze i wszędzie P$G........

1

@Sulimo Nie no dobrze ten Gang wjechał, dzięki.

1

@Sulimo Tak się tu jara tak się tu tańczy ja jestem albańczyk.

0

@koziar A kto Ci kazał pytać?

0

Dobrze że mnie nie podkusiło wykupywać gale Fejmu po ostatnim syfie co zaprezentowali.

1

@July_6_BcN Gorzej z pamięcią :D

1

@Salchent Tazy przegrał?

1

@KobeFR Metin zazdrości...

1

@July_6_BcN Dam znać czy będzie xD

2

@July_6_BcN To najważniejsze, bez spiny i z życzliwością.

1

@July_6_BcN O siemano znowu pozdro essa. Ale mam banie.

2

Ale by se człowiek czarne orki pobił na Dolinie w Metku bez żadnej presji że musi być najlepszy w pvp...

2

@krol211 Jak piszesz nazwę tego klubu to P$G jedynie, tfu na nich.

2

@July_6_BcN Dziękuje też pozdrawiam essa.

1

@July_6_BcN Siema pozdrowisz?

0

Jak ktoś potrzebuje dobrej nutki klubowej to pw, nikt nie pożałuje. Ale biba.

1

Raphinha Ty się chłopie zastanów...

1

@Szczygiel06 W lola moge.

1

@Who_you_mam Ty mi też polewaj człowieku.

0

@lambard Eh te brazylijskie korzenie...

1

Uwaga @Who_you_mam polewa z okazji liczącej się Barcelony w kwietniu tylko nie zwracajcie uwagi na pistolet bo się zadławicie przez przypadek.

1

@Who_you_mam Polewaj bo ja nie lubie.

0

@krol211 Przecież od początku nikt nawet nie myślał że będziemy tak grać xD

0

Nie wiem jak u was ale jak widzę gębę pewnego gościa który jest kibicem Białych to się nóż w kieszeni otwiera. Ja rozumiem kontent na denerwowaniu nas ale jestem ciekaw czy kiedyś mu to nie wyjdzie bokiem.

0

@Konus69 Nie bo będę zazdrosny.

2

Maja? Dla mnie hot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?