0

Bralibyście Xaviego Simonsa za rok do Barcy? Kontrakt ma do 2027 roku. Tylko wtedy trzeba sprzedać Olmo.

0

@Transu96 Na Disney

0

Kurde dziwnie te Gwiezdne wojny się ogląda, bo tak śmieszne filmy w latach powypuszczane.

5

@Gibbon_FCB Myślę 55-45 dla PSG.

0

1

@Kgorecki2500 Ogólnie jakoś za krótkie te filmy

0

Lasagne Bolognese ciśnie Inter to my mamy tego nie zrobić?

0

Liverpool jak wygra następny mecz w lidze to ma mistrza?

0

@MateS No i lepsze z Niemiec?xd

2

@Luciano99 Ciepło na dworze to i Jowitka ciepłą wodę zagotowała.

1

@MateS Nie wiem co znaczy siuski ale mam nadzieję że miałeś kiedyś porównanie ;d

0

Serio Polskie piwo jest jakieś cięższe dla organizmu niż Niemieckie.

1

@Kessie Tylko dlaczego my z nimi odpaliśmy w LE...

0

Te United to jest serio syf, malaria, trypel i dzień świra z Markiem Kondratem.

0

@Majkel34 Ziemniaków nie kończ ale mięska zjedz.

3

@Sulimo Ogólnie ciasta czy rolady cytrynowe są kozackie.

1

@MesQueUnClub96 Wątpię że platfusa będzie chciał z halluksem.

8

Kupon postawiony jak wejdzie to za rok rodzinka będzie zadowolona z Wielkanocy i zamówię księdza do domu żeby koszyk poświęcił bo po co ma żonka chodzić, lepiej żeby w garach stała.

0

Dzisiaj liczę na taki artykuł:
"Bez niespodzianek, Real Madryt traci punkty na własnym stadionie z Athletic Bilbao"

0

@Herato A kto jest tym 3 w 21 wieku? Messi i Ronaldo na 100%

0

Taskmaster został wrzucony do grupy Thunderbolt a nawet w krótkich filmach promujących nie jest pokazywany. Czy to jest jakiś plan Marvela? Zdrada a może szybka śmierć?

1

@misterio Tak jak @Kgorecki2500 Polak mały pisze z tą trumną. Mam wrażenie że jakoś życie mi ucieka a nic konkretnego nie robię.

0

@Bolton Ferran da rade.

4

Pomyśleć że tak szybko czas minął od Bożego Narodzenia a tutaj zaraz maj będzie witany. Masakra...

2

Jak tutaj karnego nie będzie to XD

0

Hahaha leżał i się z bólu zwijał a jak żółtko dostał to od razu energia wróciła.

0

To teraz 20 porażek? Xd

1

@fart Virgil van Maguire

3

Super Bayern super Bayern hej hej

3

@ViscaelBarca2007 Oni go powinni ściągnąć...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?