xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bralibyście Xaviego Simonsa za rok do Barcy? Kontrakt ma do 2027 roku. Tylko wtedy trzeba sprzedać Olmo.
0
@Transu96 Na Disney
0
Kurde dziwnie te Gwiezdne wojny się ogląda, bo tak śmieszne filmy w latach powypuszczane.
5
@Gibbon_FCB Myślę 55-45 dla PSG.
0
Wielki Real xd https://vm.tiktok.com/ZNdYfSK53/
1
@Kgorecki2500 Ogólnie jakoś za krótkie te filmy
0
Lasagne Bolognese ciśnie Inter to my mamy tego nie zrobić?
0
Liverpool jak wygra następny mecz w lidze to ma mistrza?
0
@MateS No i lepsze z Niemiec?xd
2
@Luciano99 Ciepło na dworze to i Jowitka ciepłą wodę zagotowała.
1
@MateS Nie wiem co znaczy siuski ale mam nadzieję że miałeś kiedyś porównanie ;d
0
Serio Polskie piwo jest jakieś cięższe dla organizmu niż Niemieckie.
1
@Kessie Tylko dlaczego my z nimi odpaliśmy w LE...
0
Te United to jest serio syf, malaria, trypel i dzień świra z Markiem Kondratem.
0
@Majkel34 Ziemniaków nie kończ ale mięska zjedz.
3
@Sulimo Ogólnie ciasta czy rolady cytrynowe są kozackie.
1
@MesQueUnClub96 Wątpię że platfusa będzie chciał z halluksem.
8
Kupon postawiony jak wejdzie to za rok rodzinka będzie zadowolona z Wielkanocy i zamówię księdza do domu żeby koszyk poświęcił bo po co ma żonka chodzić, lepiej żeby w garach stała.
0
Dzisiaj liczę na taki artykuł:
"Bez niespodzianek, Real Madryt traci punkty na własnym stadionie z Athletic Bilbao"
0
@Herato A kto jest tym 3 w 21 wieku? Messi i Ronaldo na 100%
0
Taskmaster został wrzucony do grupy Thunderbolt a nawet w krótkich filmach promujących nie jest pokazywany. Czy to jest jakiś plan Marvela? Zdrada a może szybka śmierć?
1
@misterio Tak jak @Kgorecki2500 Polak mały pisze z tą trumną. Mam wrażenie że jakoś życie mi ucieka a nic konkretnego nie robię.
0
@Bolton Ferran da rade.
4
Pomyśleć że tak szybko czas minął od Bożego Narodzenia a tutaj zaraz maj będzie witany. Masakra...
2
Jak tutaj karnego nie będzie to XD
0
Hahaha leżał i się z bólu zwijał a jak żółtko dostał to od razu energia wróciła.
0
To teraz 20 porażek? Xd
1
@fart Virgil van Maguire
3
Super Bayern super Bayern hej hej
3
@ViscaelBarca2007 Oni go powinni ściągnąć...