xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo Dziewczyna czy ktoś tam była jak dobrze kojarzę. Też zdziwiony byłem :D https://en.m.wikipedia.org/wiki/Shalla-Bal
@Szreko Oby!
1
Nowy trailer do Fantastycznej Czwórki.
0
@Antimadridista_WR Aktualnie ostatni.
1
@Filipem Bo było losowanie ;d
1
Cholerka i czekaj teraz około roku na następny sezon Daredevila...
6
@MesQueUnClub96 To może niech wcale nie grają i dają nam 3 punkty?
20
Ja pierdziele dwa mecze od wielkiego finału. Ten sezon nawet tego nie zakładał a może być taki piękny, zróbcie to dla nas kibiców.
3
Tutaj ekipa z "Nasz nowy dom" nie pomoże nawet.
0
Kurde jeżeli już ten Inter przejdzie to naprawdę będzie ciężko z nimi...
0
Opisze ktoś dwa mecze ligi mistrzów?
0
To nie ta Barca ale właśnie pokazał mi się twitt z Ernesto i meczem z Liverpoolem. Przecież tam mało brakowało i byłaby potrójna korona. Pytanie brzmi, jak do tego nie doszło?
3
Koalicja i tak wstawi sondaż że Czaskowski wygrał kolejną debatę i to w Powrót Glika.
Stanowski mistrz.
1
Sławek co Ty odwalasz
3
Hahahahah Jakubiak jaki zadymiarz xDD
0
Może gdyby Mbappe po faulu podrapał się po nosie to by ze dwa dostał.
1
@Kgorecki2500 Dobre profilowe xD Polak mały
2
@FcPortoFan1999 Oby nie.
1
Wyskakują mi coraz filmiki Stana z tych debat i mam wrażenie mimo wszystko że trollował to i tak był jednym z najlepszych tam. Śmieszniej będzie jak przegoni Biejat a nawet Hołownie w co wątpię.
Według was Mentzen ma szansę przegonić Nawrockiego? Robi najlepszą kampanię ale myślę że będzie i tak mu brakować do kandydata PiSu.
0
A mogło być tak pięknie cholera jasna
0
Anulują czerwo dla Mbappe pewnie xdd
PS. Tak widziałem faul i powinien dostać z 2-3 mecze z miejsca.
3
Ale bym sobie teraz takiego żurku zjadł a do tego jakiegoś schabowego z ziemniakami i surówką.
1
@July_6_BcN +1 kibic
0
@tadzik447 July też skacze?
1
Kurde już za tydzień Wielkanoc. Ale ten czas leci....
13
@Arden Kane 4 a Lewy 8 xD. Pedri za nisko.
0
Ciężko może być ;/
0
Kurde mógłby ten meczyk być wcześniej.
4
@blakkudium Jedziemy z nimi.
0
@BarcaaVEB Z SFD dawno nie kupuje. W większości Ostrovit. A w SFD napromieniowana Waleriana jakaś.
0
@ACMaldini3 Maślak