0

@Kengo Dziewczyna czy ktoś tam była jak dobrze kojarzę. Też zdziwiony byłem :D https://en.m.wikipedia.org/wiki/Shalla-Bal
@Szreko Oby!

1

Nowy trailer do Fantastycznej Czwórki.


0

@Antimadridista_WR Aktualnie ostatni.

1

@Filipem Bo było losowanie ;d

1

Cholerka i czekaj teraz około roku na następny sezon Daredevila...

6

@MesQueUnClub96 To może niech wcale nie grają i dają nam 3 punkty?

20

Ja pierdziele dwa mecze od wielkiego finału. Ten sezon nawet tego nie zakładał a może być taki piękny, zróbcie to dla nas kibiców.

3

Tutaj ekipa z "Nasz nowy dom" nie pomoże nawet.

0

Kurde jeżeli już ten Inter przejdzie to naprawdę będzie ciężko z nimi...

0

Opisze ktoś dwa mecze ligi mistrzów?

0

To nie ta Barca ale właśnie pokazał mi się twitt z Ernesto i meczem z Liverpoolem. Przecież tam mało brakowało i byłaby potrójna korona. Pytanie brzmi, jak do tego nie doszło?

3

Koalicja i tak wstawi sondaż że Czaskowski wygrał kolejną debatę i to w Powrót Glika.

Stanowski mistrz.

1

Sławek co Ty odwalasz

3

Hahahahah Jakubiak jaki zadymiarz xDD

0

Może gdyby Mbappe po faulu podrapał się po nosie to by ze dwa dostał.

1

@Kgorecki2500 Dobre profilowe xD Polak mały

2

@FcPortoFan1999 Oby nie.

1

Wyskakują mi coraz filmiki Stana z tych debat i mam wrażenie mimo wszystko że trollował to i tak był jednym z najlepszych tam. Śmieszniej będzie jak przegoni Biejat a nawet Hołownie w co wątpię.

Według was Mentzen ma szansę przegonić Nawrockiego? Robi najlepszą kampanię ale myślę że będzie i tak mu brakować do kandydata PiSu.

0

A mogło być tak pięknie cholera jasna

0

Anulują czerwo dla Mbappe pewnie xdd

PS. Tak widziałem faul i powinien dostać z 2-3 mecze z miejsca.

3

Ale bym sobie teraz takiego żurku zjadł a do tego jakiegoś schabowego z ziemniakami i surówką.

1

@July_6_BcN +1 kibic

0

@tadzik447 July też skacze?

1

Kurde już za tydzień Wielkanoc. Ale ten czas leci....

13

@Arden Kane 4 a Lewy 8 xD. Pedri za nisko.

0

Ciężko może być ;/

0

Kurde mógłby ten meczyk być wcześniej.

4

@blakkudium Jedziemy z nimi.

0

@BarcaaVEB Z SFD dawno nie kupuje. W większości Ostrovit. A w SFD napromieniowana Waleriana jakaś.

0

@ACMaldini3 Maślak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?