2

Mam obawy że dla Realu jakiś farfocel wpadnie. Przecież Real powinien już w 9-10 grać... Sędzia obkakany po wczoraj.

0

Sędzia katastrofa.

2

Chłop sobie trzyma Cubarsiego i nic xDD masakra jak oni ten Real próbują trzymać przy życiu.

0

@Roobo Właśnie to miałem pisać xDDDDDD

0

Waleczka Pudziana a później finał.

2

Już zaczyna się nerwówka.

1

@AdrianFCB10 Aaa dobra danke szyn.

1

@Bocheno1 2022/23 złota

0

Dlaczego Mbappe nie od początku? Chcą go wpuścić później wypoczętego na zmęczoną Barce czy jak?

0

Cholera dłuży się do meczyku ;/

0

Chce to przeżyć jeszcze raz https://vm.tiktok.com/ZNd2y2bRH/

1

@xVENUMx Kilka lat temu się oglądało:o wiadoma przyczyna?

0

Nie bądź pół dnia w internecie i takie jaja xD brawo Real Madryt, dla mnie oni mogą nie grać. Walkower? Może być. Może jeszcze Barca niech sobie zrobi sparing 11x11 na murawie przez jakieś 20 minut i będzie cacy.

0

@jacobFCB Mam dziwne wrażenie że ten sezon będzie podobny do 10/11.

0

@buglikos Nie piętnaście znaków

0

@draxidox Robi wrażenie.

0

Ma albo miał ktoś w posiadaniu Kia Sportage 2006-2009 rocznik diesel 2.0 bądź benzyna 2.0 i może się jakoś wypowiedzieć na ich temat?

1

To teraz niech Ci niezadowoleni zawodnicy mając okazję niech pokażą jak im zależy.

0

@filipo2002 Dalej się rżnie jak się od Bożenki wraca

11

@PIWOSZ89 Niedawno jajko jadłeś na Wielkanoc a już do roboty...

1

Śmiesznie i bardzo żenująco by było gdyby Ter Stegen miał bronić w finale i zawaliłby mecz xD.

0

@malicinho Jeżeli chodzi o samochód to wybierałbym coś między Kia Sportage/Hyundai Tucson/Volvo V40,V50 w dieslu oczywiście.
Jakoś kurde nie mam przekonania do fordów :D

0

Za jaką marką samochodu teraz się rozglądać?

0

Bralibyście Xaviego Simonsa za rok do Barcy? Kontrakt ma do 2027 roku. Tylko wtedy trzeba sprzedać Olmo.

0

@Transu96 Na Disney

0

Kurde dziwnie te Gwiezdne wojny się ogląda, bo tak śmieszne filmy w latach powypuszczane.

5

@Gibbon_FCB Myślę 55-45 dla PSG.

0

1

@Kgorecki2500 Ogólnie jakoś za krótkie te filmy

0

Lasagne Bolognese ciśnie Inter to my mamy tego nie zrobić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?