xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mam obawy że dla Realu jakiś farfocel wpadnie. Przecież Real powinien już w 9-10 grać... Sędzia obkakany po wczoraj.
0
Sędzia katastrofa.
2
Chłop sobie trzyma Cubarsiego i nic xDD masakra jak oni ten Real próbują trzymać przy życiu.
0
@Roobo Właśnie to miałem pisać xDDDDDD
0
Waleczka Pudziana a później finał.
2
Już zaczyna się nerwówka.
1
@AdrianFCB10 Aaa dobra danke szyn.
1
@Bocheno1 2022/23 złota
0
Dlaczego Mbappe nie od początku? Chcą go wpuścić później wypoczętego na zmęczoną Barce czy jak?
0
Cholera dłuży się do meczyku ;/
0
Chce to przeżyć jeszcze raz https://vm.tiktok.com/ZNd2y2bRH/
1
@xVENUMx Kilka lat temu się oglądało:o wiadoma przyczyna?
0
Nie bądź pół dnia w internecie i takie jaja xD brawo Real Madryt, dla mnie oni mogą nie grać. Walkower? Może być. Może jeszcze Barca niech sobie zrobi sparing 11x11 na murawie przez jakieś 20 minut i będzie cacy.
0
@jacobFCB Mam dziwne wrażenie że ten sezon będzie podobny do 10/11.
0
@buglikos Nie piętnaście znaków
0
@draxidox Robi wrażenie.
0
Ma albo miał ktoś w posiadaniu Kia Sportage 2006-2009 rocznik diesel 2.0 bądź benzyna 2.0 i może się jakoś wypowiedzieć na ich temat?
1
To teraz niech Ci niezadowoleni zawodnicy mając okazję niech pokażą jak im zależy.
0
@filipo2002 Dalej się rżnie jak się od Bożenki wraca
11
@PIWOSZ89 Niedawno jajko jadłeś na Wielkanoc a już do roboty...
1
Śmiesznie i bardzo żenująco by było gdyby Ter Stegen miał bronić w finale i zawaliłby mecz xD.
0
@malicinho Jeżeli chodzi o samochód to wybierałbym coś między Kia Sportage/Hyundai Tucson/Volvo V40,V50 w dieslu oczywiście.
Jakoś kurde nie mam przekonania do fordów :D
0
Za jaką marką samochodu teraz się rozglądać?
0
Bralibyście Xaviego Simonsa za rok do Barcy? Kontrakt ma do 2027 roku. Tylko wtedy trzeba sprzedać Olmo.
0
@Transu96 Na Disney
0
Kurde dziwnie te Gwiezdne wojny się ogląda, bo tak śmieszne filmy w latach powypuszczane.
5
@Gibbon_FCB Myślę 55-45 dla PSG.
0
Wielki Real xd https://vm.tiktok.com/ZNdYfSK53/
1
@Kgorecki2500 Ogólnie jakoś za krótkie te filmy
0
Lasagne Bolognese ciśnie Inter to my mamy tego nie zrobić?