xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bilon87 Bo jest s25 za 2800 około na Morele też i nie wiem co robić:D
0
Sam Tarczyński się wstydzi za ten Śląsk.
0
@Bilon87 Dobra to s23 ultra czy zwykły 24? A może dołożyć do ultra?
0
@Bilon87 Goły czyli?
0
@Bilon87 Ultra czy lepiej s24 bez? Bo chat polecił Google Pixel 8
0
Jaki telefon do 2500?
1
No i Tah w Bayernie.
1
Złoto xD https://vm.tiktok.com/ZNdhqDyae/
0
@4drian0 Poczekaj aż do wyjścia filmu, wtedy ocenimy ;P
1
Oba filmy Avengers przeniesione na grudzień. No i dobrze przynajmniej będzie więcej czasu na ogarnięcie filmów.
Jestem tylko ciekawy tego Dooma, bo też ciekawiłaby mnie historia Kanga.
3
@Faro Chyba 50%
0
@gumaz Zgadza się bo @VegetaPolska to wspaniała osoba.
7
@Borneo Przecież wytłumaczył dlaczego xD
0
@Criss18Barca A bo Inigo przychodził za 60-80 milionów i miał być podstawowym obrońcą...
1
Kto wierzy w ogóle w tego Luisa Diaza jak on za pół roku będzie miał 29 lat...
2
Ter Stegen niech idzie do tej Arabii, bo tak grając w następnym sezonie na pewno murawy nie powącha. Ściągnąć tego bramkarza z Espaniolu i będzie święty spokój.
6
@Lionel_Messi10 Gość bym u nas sezon a lepszym Cule jest niż jeden wieloletni gracz Barcy.
0
@QuaReL Dembele nie dostanie xd Rafa, Yamal, Pedri i Lewy lepszy sezon od niego.
5
@QuaReL Złota piłka sama się nie wygra.
1
@Bulbazaur17 XDD luks haha. Oby zimne xD
1
@Bulbazaur17 Wjechało już?
1
@Bulbazaur17 Idź stare baby drażnić w kolejce xD
1
@Bulbazaur17 Zdrówko facet.
1
@Bulbazaur17 Walnij piwko.
7
Smutno będzie bez tej Barcelony ale chłopaki niech odpoczywają. Hansi zrobił coś czego nikt by się nie spodziewał przed sezonem. Danke szyn to za mało.
0
@Adran360 Messiego w Barcelonie nie ma. Yamal jest u nas i niech tworzy swoją legendę, dla mnie może nawet ich ośmieszyć.
2
BÓG JEST DJ A NIEBO JEST W ATLANCIE
0
@agaFCB I gówno grał. W następnym sezonie będzie zemsta.
19
Wy przeżywacie Eurowizje a ja dalej nie wiem jak my odpadliśmy z Interem, serio. Boli mnie to strasznie..
0
Ma ktoś jakieś zdjęcia z świętowania mistrzostwa na tapetę telefonu i może wysłać?