xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ktoś coś powiedzieć o naszym nowym bramkarzu? Warte pieniądze?
1
@July_6_BcN Wolę kartofle.
1
@RoberDzik On ma coś z głową.
1
@bartekvisca To jest logo Kobiego Bryanta.
3
@MateS Panie Rafale
5
Ładna będzie wyjazdówka na następny sezon
1
@1LY0 Już widzę te tik toki z tą piosenką.
0
@Sysia11 Wiem mordo.
1
@Sysia11 Radosław z taśmami xd
1
@HavertzKai Dlatego kupuje 200
@July_6_BcN No może może :D
1
@July_6_BcN Wstydzę się to nie pytałem xd Może następnym razem?
0
@L3OM3SSI Nie no tak do 60 kilo.
0
Setka wchodzi jak zło więc wale już kolejną.
0
@directedbyfcb Pewnie tak i cieszę się że u nas jest.
3
Nigdy w życiu nie pomyślałbym że będę aż tak stał murem za Lewym. Żeby wam Polskie pismaki i pseudo dziennikarzyny to się czkawką odbiło.
0
@marcin62 Celownik miał zły w csie przez całe życie xd
0
Serio mamy słabe prawo w Polsce. Gość jeździ przód tył a policja nie moze nawet postrzelić gościa przykładowo w nogi bo ma od razu przekroczenie uprawnień. Najlepiej pozwolić żeby taranował wszystko dookoła...
0
@maikeru Deco ogarnie
6
@kinderch Cubarsi - Huijsen. Obrona na lata.
1
Jest ktoś albo był na diecie keto? Jak tak to jakie są skutki takiej diety? Warto w to wchodzić? Czasami się zastanawiam ale ciężko dobrać jedzenie :D.
1
@Pawci023x Napewno nie każdy.
1
@Luciano99 Dużo racji tylko że przeglądałem pewną aplikację i widziałem w większości młode z tym problemem. A starych matek nie widziałem jeszcze.
1
@Commando Większość i tak w spodniach chodzi.
2
@Commando Większość takich nie przekraczał wieku 25 lat na oko.
0
Dlaczego większość lasek ma problem o wybór Nawrockiego na prezydenta i nazywaniem go bandytą, alfonsem i tak dalej bez żadnych mocnych dowodów? Dlaczego one nie patrzą z jakiej partii jest Trzaskowski i co on chciał I jego partia zrobić z biednymi uchodźcami?
0
@FcPortoFan1999 Wiem wiem xd kurde ale też ten Doue to wariat...Skąd oni się biorą. Szkoda ze my kasy nie mamy na takich zawodników.
0
@FcPortoFan1999 Bo bym go chętnie w Barcy widział:D
0
Jak myślicie PSG będzie chciało sprzedać Barcole gdzieś? Albo jakich wzmocnień się spodziewacie u nich, bo budżet mają nieograniczony?
Następny sezon będzie jeszcze cięższy ale za to ciekawy dla kibica.
1
Ten Ter Stegen to jakiś żart co nie? XD
0
Ter Stegen odejdzie tylko wtedy gdy będzie grzał ławę u nas bo nie grając napewno w Niemczech nie będzie bronić mimo to, że dostał taka gwarancje od selekcjonera. Gość po prostu się boi rywalizacji.