xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Amnc Niech on jeszcze kontrakt podpisze xD
4
@Vurt Jak my wygramy to @Luciano99 robi wulkanizację przez rok za friko a @Sysia11 normalnie wpada do nas na bajere.
14
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro Czekaj na Boston a nie.
0
Może z Interem powinniśmy jakoś zagrać na 3 obrońców? Inigo, Cubarsi i Araujo? Gavi z De Jongiem z tyłu, przed nimi Pedri no i z przodu Olmo, Rafa, Yamal i Ferran? Czy może Olmo na 9 a Ferran na lewej stronie?
0
@SeWo77 w kiblu xD
1
Jeżeli wnioskuje o nowy dowód osobisty przez internet to zdjęcie i tak musi być zrobione u fotografa?
1
@Kamiloza91 Czasek
0
Nie wiem jak was ale mnie ten wynik drażni.
1
@thecreativepl Mogę i o 100.
1
@greedo Jak przejdziemy Inter w Mediolanie i wygramy finał LM to masz przelew ode mnie 500. Rób ss.
0
Mediolan będzie nasz.
0
Ale ten Sentry w Thunderbolts jest potężny xD
1
Przecież ten Inter gówno grały, jedynie miał farta przy stałych fragmentach Barcy. Jedziemy do Mediolanu po zwycięstwo!
1
Ale nerwy są... Oby nasi dali radę, zostały tylko dwa mecze do wymarzonego finału...
2
Nie no ten Doue mocny jest :o
1
JEDZIEMY Z FRANCUZKIMI DOLARAMI!
0
Jeszcze Interu nie przeszliśmy ale serio ciekawi mnie pojedynek Barca-PSG. Kozacki mecz byłby.
1
Jak ktoś się wybiera na Thunderbolts to uważajcie bo sceny po napisach już latają.
6
Biejat w Koalicji mówi że reszta gada bzdury i o swoich obietnicach xDDD
14
Ale my potrzebujemy prawdziwego prezydenta Polski a nie beznadziejnego prezydenta Warszawy z kiblem za kilkaset tysięcy złotych.
0
Fatalny to Ty jesteś - Kucharczyk
2
@GeneralXavi Tylko Pedri zmieniony był.
0
@allien18 Rafa, Yamal, Kounde, Gavi i pewnie Araujo
1
@July_6_BcN Siema, fajne profilowe. Pozdrawiam.
10
@buglikos Jak nie są istotne? Każdy puchar jest ważny.
0
@Cvzx Chciał przypomnieć ludziom że to on był pierwszym bramkarzem w La Lidze z Polski.
15
Napiszę to jeszcze raz, Inigo weź Ty jakiś syrop wypij wiecznej młodości i siedź u nas w Barcelonie przeogromną ilość lat.
1
A gdzie był Var jak Cubarsiego ciągnął?
1
@PatrychoO Że tylko Mentzen ma szansę wygrać z Trzaskowskim w drugiej turze.