xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN Dzięki...... Zawsze na Ciebie liczyłem.....
0
@July_6_BcN Ale tak ogólnie?
3
@July_6_BcN Dziękuję.
0
@DonCarletto Nie będą chciały i tak.
0
Oceni ktoś moje zdjęcie na Badoo?
0
@MatBac1991 Trzeba go cisnąć.
5
@Vurt Teraz niech się ciągnie.
3
@Eklerek @Kessie zawsze z Tobą.
0
Dajcie wody dajcie wody.
0
@Szymemdymek Przecież Doku został zabity przez Anakina.
0
@Arcybiskup Za rok ktoś inny się pokaże.
0
@ViscaelBarca2007 Papa dla Nico xd.
2
Kiedyś Griezmann filmik nagrywał żeby później I tak odejść. Mam nadzieję że drugi raz tego błędu nie popełnimy. Są inne opcje. Niech się kisi a koledzy z reprezentacji będą się śmiać że zamiast wybrać klub z możliwością wygrywania trofeów to wybrał brata który I tak za jakiś czas pójdzie stamtąd.
Czekam na te mecze z Bilbao.
1
Brawo Nico xD. Obyśmy sie o niego już nigdy nie starali.
0
@DonAndrzejos Norek wyżarł mi kiełbasę.
2
@VeB 1899 Sam mówił że chciałby poświęcić czas wnukom.
0
@DonAndrzejos Piłkarze nie ale piłkarzem tak.
1
@VeB 1899 Flick do 2027 i kończy karierę trenerską.
6
@Pawel13sz Nagelssmana/Enrique
0
@CLS63AMG A i chciałbym zobaczyć czarną dziurę w lepszej fotografii.
0
@CLS63AMG Oby za naszego życia:p
0
@CLS63AMG Kurde taką Betelgezę zobaczyć jak wybucha:D. I kosmicie przylatują na Ziemię pomóc krzyżakom hahaha.
1
@Kapitan hawk To już kolejną.
1
@CLS63AMG Grube rozkminki ale dobre xd. Chciałbym za własne oczy zobaczyć takiego Czerwonego Olbrzyma.
0
@pt9 Głównie ulica, droga. Też do lasu mógłbym śmignąć.
0
@Eklerek Fajny tylko widze że on na lekkie trasy:D
0
@CLS63AMG A czy Czerwony Olbrzym nie będzie za duży na taki księżyc Saturna? Mi sie wydaje że ludzkość poleci do innej galaktyki.
0
@pt9 Ogarnę po robocie. Dzięki:).
Jeszcze poczekam na inne propozycje zeby byl wybór:D
0
@pt9 Max 2200 bo amatorsko. Najlepiej miasto, właśnie ścieżki leśne. Crossowy/mtb.
@Eklerek ^^
0
Tyle tych rowerów do wyboru że ciężko sobie znaleźć odpowiedni a do tego jak ktoś sie nie zna.