0

@FCB24 Oczywiście też deszcz musiał zacząć padać w weekend xd.

2

Dawno takiej pogody do dupy nie było.

2



Ale Rafa jest mocno niedoceniany. Najlepszy piłkarz sezonu.

0

Dzisiaj znajdę klucz do jej serca drzwi.

0

@partymaker I jak? Dobrze? 3 dni w tygodniu?

0

@Herato Dałem się złapać xd

0

@Herato Za długo już. Chcę na coś takiego przejść tylko myślę nad ćwiczeniami.

0

Trenuje ktoś stąd może planem push/pull/fbw?

0

@Nazio_87 Jak myślisz, ktoś wyciszył sprawę?

1

Ter Stegen chyba chce być bardziej znienawidzony.

0

@lucca87 Do napadu ktoś jednak by się przydał no i na lewą obronę Grimaldo. Ciężko mi uwierzyć że nadal po takim sezonie nie możemy wykupić Hiszpana.
Chora sytuacja z tym 1 do 1 albo ktoś naprawdę chce nas udupić.

0

@July_6_BcN O proszę.

0

@July_6_BcN Teraz rozwody w modzie.

0

@July_6_BcN Fejkowa żona.

1

Co pakuje żonie, która idzie na 12 godzin do pracy?

1

@BorzyKrzys ajemge1 za streamy może mieć do 8 lat hahahhahabhabab

3

@RosjaninBut Niech oni się swoimi inżynierami zajmą.

1

Kotletiko Madryt wzmacnia się po to by być 3 w lidze.

0

@Beztroskii Wypłacałeś?

1

@Rastafarnianin Polak Polakowi jest zawsze najgorszy. Lepiej trafić na Angola/Niemca/Holendra czy kogoś innego niż na Polaczka.

0

@Rifek Sztywniutko.

0

Ostatnio jeden z lepszych kontentów xD

0

@626 Przecież Trent będzie w pierwszym. My Brazylijczyka kupiliśmy a po pół roku sprzedaliśmy xd. Nie wiadomo czy ten Argentyńczyk za jakiś czas nie okaże się jakimś kotem.

0

Real ładne i mądre wzmocnienia. Czy dojdziemy w ciągu 5 lat do takie poziomu jeżeli chodzi o transfery i spokój w rejestracjach?

15

@draxidox Ona ma coś z głową.

3

Szklana pułapka to jest topka.

0

Oglądanie Kevina w lipcu trochę daje zimnoty xD

0

Ale dudni.

0

@FanBarcy22 Czasem mówią ci, że nie dasz rady
A ich słowa lecą w dół jak wodospady
Unieś w górę się ponad swoje wady
Możesz zdobyć cały świat nie będąc doskonałym

1

Wszystkie łapy niech w powietrze wzlecą
Wszystkie japy niech się teraz cieszą
To jest dla tych co tu w siebie wierzą
Zapnij pasy, złe wibracje precz stąd
Wszystkie ziomy niech się już nie biją
Wszystkie panny niech teraz zawyją
To ta chwila, to nie czas na chillout
To nie finał, bo to start yo


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?