1

@spiderman1899 Nie wchodziłem. Wcześniej wiedziałem że mają mecz niedługo ale że dzisiaj? Trochę słabe to promowanie Polskiej siatkówki, bo mamy szanse na medal i to złoty.

1

Gdyby nie jakieś przypadkowe posty na X o awansie siatkarzy do półfinału MŚ to bym nie wiedział że grali dzisiaj.

0

Oni na tej widowni się patrzą jakby nie wiedzieli co się dzieje gdy ona śpiewa xD

0

@adamek20151 Viki Gabor

0

Już widzę fotki uśmiechniętego Dembele z meczu z nami po tym jak jednak nie wygrywa Złotej Piłki xd

7

@MOLESTA Przecież Jude 23 jest.

0

Będzie można gdzieś tą gale obejrzeć i od której?

2

@MYTO To jest nasza twierdza.

1

@FiscaelBarca Mogliby coś dać na święta:D

0

@HypeR
Wcześniej poszło info, że już koniec zdjęć. Teraz taki filmik. Czyżby zaczyna się promocja? No i kiedy można się spodziewać jakiegoś małego trailer.


0

@Drozdu7 Lepiej by im wyszło postawienie na Gordona od razu na lewej stronie.

0

Gordon to taki Raphinha z temu.

1

@beter2 Za 50 to jedna noga.

2

@Lanosss Człowiek wolne ma to i tak spać nie dadzą...

0

@LeoMessiiBarcaPepa Parter spoko ale jednak na piętrze mniejsze ryzyko że ktoś Cie bedzie podglądać haha

0

@Czajka90 Raz spróbowałem miodowej, nie dziękuję.

0

@July_6_BcN Witam Panią, jak się czujemy?

1

@Kessie Ładnie lecisz.

1

@MesQueUnClub_87 Mogliby grać o tej 18 coś xd

1

@blakkudium Gdyby miał te lepsze zdrowie tylko...

0

@LeszekFCB Po co ta cała szopka skoro i tak pewnie wystąpią.

4

@Hadziuk Siedząc może nie ale stojąc?

8

@Faro Fajnie widziec go uśmiechniętego. Mam nadzieję że na boisku pokaże klase.

0

Polska jest w najsilniejszym składzie? I co się stało z USA?

0

@fanoflakers Bo kończy współprace z C+.

5

Ale ciarki. Jaki to był piękny sezon a zaraz następny. Szkoda tylko że nie będzie Tomeczka Ćwiąkały.


5

@Messibestplayerintheworld Za czasów gry w Juve chciałem Pogbe u nas.

6

@JohnKennedy Escobar

2

@Herato Grali w piłke.

0

Dawać już tą Fantastyczną Czwórkę!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?