- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1412 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1412 Culés
2
@FcPortoFan1999 Jest nadzieja, że kiedyś zostaniesz kibicem Barcy siedząc na tej stronie? :)
4
@Hadziuk Siedząc może nie ale stojąc?
2
@Hadziuk Czemu akurat Ja skoro są inni bardziej ogarnięci w tym temacie ludzie?
0
@FcPortoFan1999 A no sporo czasu tu spędzasz, może zostaniesz jednym z nas "w stu procentach" :)
2
@xvcWinterSoldier Dobra weź 3 mamroty poszły to składnia zdania trochę leży.
2
@Hadziuk Nie no.Jakoś nigdy mnie nie kusiło zostać kibicem Barcelony czy Realu.
1
@FcPortoFan1999 Ale jak oglądasz el clasico to jesteś raczej za Barcą czy Realem?
0
@Hadziuk Ja kibicuję wtedy Porto nawet jeśli go tam nie ma.Jakoś ziębią mnie Klasyki.Po prostu wtedy czekam na dobry mecz a nie jakieś pojedynek w jedną stronę.
1
@Hadziuk jak jest klasyk to wtedy są mecze ekstraklasy, tak więc pewnie nie ogląda ;)
2
@KRISU77 Jak jest taka sytuacja to bez wahania wybieram klasyk Ekstraklasy ;)
1
@FcPortoFan1999 to w sumie co robisz na la bambie, nie jest to jakieś złośliwe czy chamskie pytanie, po prostu ciekawi mnie co kibic Porto robi na stronie drużyny, której zbytnio nie kibicuje.
1
@Konradowskyy kolegów szuka ;)))))
1
@Konradowskyy Po prostu Jestem tutaj.Tak jak mówię do kibicowania Barcelonie są inni-lepsi.