- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1280 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1280 Culés
6
Kino absolutne.
2
@FcPortoFan1999 jestes w kinie Oski?
3
@mekston W piwnicy Jestem przecież.
1
@FcPortoFan1999 co się stało Oski?
@mekston szykuj długopis
1
@Safrani Mecz-kino absolutne.
1
@FcPortoFan1999 czy kino Sojusz w Siedlcach nadal istnieje?
2
@Rifek Sojuszu już nie ma.Pozostaje tylko GS i Nove Kino.
1
@Rifek nie i Podlasie też skasowane i Centrum tez
1
@FcPortoFan1999 no ja sam się nie spodziewałem,że taki fajny meczyk do obejrzenia będzie
1
@Adi123456789 Lepszy niż Helwetów na Kanadę.
2
@FcPortoFan1999 pamiętam, że odmienialiśmy to "Sojusza" tak jak "Kina" , widać, że ty młodziak
0
@Kidd a Satelitarna w Centrum jest, czy tam już nic nie ma?
1
@FcPortoFan1999 Wychodź z tej piwnicy Oski, bo zimno.
0
@Rifek Młodziak bo nie bardzo kojarzę te kino. @Czajka90 Zimno ale przyjemnie.
0
@Rifek oj az tak nie wiem, od 2008 r nie mieszkam w Siedlcach, ostatni raz byłem tam w 2017 :)
0
@Kidd rodzinne miasto? w sumie bym zrozumiał, dlaczego nie chce ci się go odwiedzać od 10 lat ;)
1
@Rifek nie do końca rodzinna. Tam mnie przenieśli i wychowałem się w domu dziecka. Więc tak jakby nie rodzinne ale związek jakiś mam.
No i też powód czemu nie chce go odwiedzać ;) bo i po co
1
@Kidd spoko. temu miastu tak czy tak coś brakuje, żeby się tam chciało wracać dla samego miasta
0
@Rifek u Ciebie rodzinne miasto? Czy też jakiś epizod po prostu?
0
@Kidd rodzinne, pół życia tam spędziłem, wracam z przyjemnością ze względu na rodzinę i kumpli, ale samo miasto nigdy mnie nie fascynowało, nie mam tak, że lubię teraz wracać i odwiedzać z sentymentem dawne, znane mi miejsca, chodzić na spacery.