xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Hadziuk Siedząc może nie ale stojąc?
8
@Faro Fajnie widziec go uśmiechniętego. Mam nadzieję że na boisku pokaże klase.
0
Polska jest w najsilniejszym składzie? I co się stało z USA?
0
@fanoflakers Bo kończy współprace z C+.
5
Ale ciarki. Jaki to był piękny sezon a zaraz następny. Szkoda tylko że nie będzie Tomeczka Ćwiąkały.
5
@Messibestplayerintheworld Za czasów gry w Juve chciałem Pogbe u nas.
6
@JohnKennedy Escobar
2
@Herato Grali w piłke.
0
Dawać już tą Fantastyczną Czwórkę!
0
@FcPortoFan1999 Kiedyś to się kamieniami duchowymi i białymi perłami handlowało:D
0
@FcPortoFan1999 A nie wiem xd.
0
@FcPortoFan1999 Dawno z ciekawości nie zaglądałem na bazar. Ale słyszałem że tanie wony są. 2-3 złote.
1
Ekitikie w Liverpoolu. Ależ pakę będą mieć.
0
@FcPortoFan1999 Tylko Tibia dobrze się trzyma i mocno ułatwili grę a w Metinie tylko nowe aktualizacje dla wyższych poziomów. Też coś powprowadzali dla ułatwienia ale weź tam zarob na mniejszym poziomie na konkretny ekwipunek.
0
@Transu96 Że im się chce jeszcze. A Kmieciak bana dostał? Mein dobry wariat był.
0
@Transu96 Storm żyje jeszcze?
0
@gumaz Jak dobrze mieszkać na Podlasiu.
1
@July_6_BcN Może być;)
0
@July_6_BcN Jakie przesadzone. Wszystko pod kontrolą. Drażnie się.
0
Deco niech się teraz bierze za sprzedawanie żeby nie czekać do ostatniego dnia okienka... Ci co nie polecą na presezon powinni wziąć to do siebie i szukać sobie nowego klubu. Rozumiem kontrakt i życie w Barcelonie ale też trzeba mieć jakieś ambicje sportowe.
1
Marzenie o tej Pani mam....
7
@MirusAmisz Jedyny Niemiec którego serio lubie i szanuje.
28
https://x.com/rouvelous/status/1946594794400326144 Bez kitu.
5
@July_6_BcN Co Ty obrażona?
4
@Gaucho Dumfries i Grimaldo....
2
Komentarz usunięty
3
@Adran360 Tylko ja jeszcze pije. Mogłem wziąć wiecej wódki zamiast piwa bo piwo ciężko wchodzi.
3
Dobry kebab o takiej godzinie.
0
@OskP Holl pełen dystans.
2
@Derean Hansi ogarnie go w jeden księżyc.