4

@Hadziuk Siedząc może nie ale stojąc?

8

@Faro Fajnie widziec go uśmiechniętego. Mam nadzieję że na boisku pokaże klase.

0

Polska jest w najsilniejszym składzie? I co się stało z USA?

0

@fanoflakers Bo kończy współprace z C+.

5

Ale ciarki. Jaki to był piękny sezon a zaraz następny. Szkoda tylko że nie będzie Tomeczka Ćwiąkały.


5

@Messibestplayerintheworld Za czasów gry w Juve chciałem Pogbe u nas.

6

@JohnKennedy Escobar

2

@Herato Grali w piłke.

0

Dawać już tą Fantastyczną Czwórkę!

0

@FcPortoFan1999 Kiedyś to się kamieniami duchowymi i białymi perłami handlowało:D

0

@FcPortoFan1999 A nie wiem xd.

0

@FcPortoFan1999 Dawno z ciekawości nie zaglądałem na bazar. Ale słyszałem że tanie wony są. 2-3 złote.

1

Ekitikie w Liverpoolu. Ależ pakę będą mieć.

0

@FcPortoFan1999 Tylko Tibia dobrze się trzyma i mocno ułatwili grę a w Metinie tylko nowe aktualizacje dla wyższych poziomów. Też coś powprowadzali dla ułatwienia ale weź tam zarob na mniejszym poziomie na konkretny ekwipunek.

0

@Transu96 Że im się chce jeszcze. A Kmieciak bana dostał? Mein dobry wariat był.

0

@Transu96 Storm żyje jeszcze?

0

@gumaz Jak dobrze mieszkać na Podlasiu.

1

@July_6_BcN Może być;)

0

@July_6_BcN Jakie przesadzone. Wszystko pod kontrolą. Drażnie się.

0

Deco niech się teraz bierze za sprzedawanie żeby nie czekać do ostatniego dnia okienka... Ci co nie polecą na presezon powinni wziąć to do siebie i szukać sobie nowego klubu. Rozumiem kontrakt i życie w Barcelonie ale też trzeba mieć jakieś ambicje sportowe.

1

Marzenie o tej Pani mam....

7

@MirusAmisz Jedyny Niemiec którego serio lubie i szanuje.

5

@July_6_BcN Co Ty obrażona?

4

@Gaucho Dumfries i Grimaldo....

2

Komentarz usunięty

3

@Adran360 Tylko ja jeszcze pije. Mogłem wziąć wiecej wódki zamiast piwa bo piwo ciężko wchodzi.

3

Dobry kebab o takiej godzinie.

0

@OskP Holl pełen dystans.

2

@Derean Hansi ogarnie go w jeden księżyc.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?