xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nie ma aktualnie lepszego trenera dla nas.
#LaportaWIN
0
@Eklerek A dobrze, asysta.
0
Jak tam Doue dzisiaj? Nadal lepszy od Yamala?
0
@FiscaelBarca Pomyłka teaser. Widziałeś? Jeżeli tak to ciekawe jak oni to wytłumaczą bo między filmami wyszło sporo filmów a Doomsday ma byc kontynuacją Endgame. Głowa paruje xd
1
Uwaga bo wyszedł leak traileru do Avengers: Doomsday. Za kilka dni będzie potwierdzenie czy to prawda.
Będzie ciekawa historia :)
2
@Gwyn Druga dziurka
0
@Popitek12 Ale Tobie nikt przynajmniej tyłka nie będzie zawracać. Żyjesz jak Pan.
0
@BorzyKrzys U mnie to napewno wlecą dwie pierwsze części Szklanej Pułapki i Świąteczna gorączka.
0
@daniel32778 Oby nie było tak jak z Griezmannem. Są lepsze opcje na LS.
1
@BorzyKrzys Robisz sobie maraton filmowy przed świętami?
0
@Gibbon_FCB Ładnie im się zrespił za Musiale.
0
@Popitek12 Zawsze cieszyło jak Goldberg go lał
0
@Fc112 Oj tak tak
1
W CS'ie Ukraińcy mają ciekawe zdania do powiedzenia na temat Polaków.
Gdyby mogli to by nas usunęli stąd i przejęli Polskę. Mam w pracy Ukraińców z firmy pośredniczej i mają "lajcik" i zero odpowiedzialności. Siedzą w telefonach i nic ich nie obchodzi.
1
Hahahha pokazali Ter Statementa xDD
3
Mecz na wyłączonym dźwięku
0
@Czyhrynski A czemu ma nie istnieć xd. Fajnie się prowadzi teraz.
1
Jak fajnie, że taki Michał Pol został w Kanale Sportowym. Gość jest potężny z poczuciem humoru xD. Oby został tam jak najdłużej.
4
@AmigoBlancos Tak czy siak powinni mu dawno dać tą Złotą Piłkę, Pelemu dali po tylu latach a tutaj nie mogli mu dać przy następnej gali co była po koronie? Cyrk i komedia ale gdyby był to Benzema po aferach z taśmami albo inny Francuz to nie byłoby problemu.
1
@MesQueUnClub_87 Też szukam więc zostawię komentarz.
0
@JaneKOS Jakie efekty?
0
Czy był ktoś z was na diecie keto? Czy serio są aż tak super efekty jeżeli chodzi o spalanie tłuszczu?
0
@Tasde Ale żenadę zrobił. Biedny dobrze, że nie stracił przytomności od takiego uderzenia wielkiego Norwega.
0
Myślałem że City jakoś się postawi dla Realu a tu takie jaja.
1
@LeszekFCB Jeszcze u lekarza nie byłem. Mam nadzieję że mi przejdzie bo tak wody się chce pić.
2
Jelitówka to jest masakra, najgorzej że chcesz się napić wody ale nie możesz bo i tak zwrócisz.
1
@MesQueUnClub_87 Ale dupy też fajna sprawa haha
1
@MesQueUnClub_87 Dlatego gdybym mógł jakoś przekazać sobie 7-8 letniemy wtedy tą wiedzę to może bym poszedł w to :D
@Quahoo Można, może się skuszę na jakieś treningi.
0
Fajnie tak potrenować na siłowni, spompować się i tak dalej ale powiem wam, że żałuję iż nie miałem możliwości trenowania od małego jakiegoś k1 albo mma nawet. Teraz gdybym mógł powiedzieć sobie i cofnąć się do jakichś 7-8 lat to powiedziałbym żeby iść na jakieś sztuki walki.
34
Dawno nie widziałem w meczu Realu tak pewnego sędziego. Jakieś pyskuwki to od razu żółta i już. Brawo Panie sędzia ale na Pana miejscu szukałbym innej pracy bo rządowi zaraz coś nagrają na swój kanał rozrywkowy.