1

@blakkudium Ooo xDD

2

@blakkudium Oby nie bo jak mam oglądać jakies Girl Power (Iron Heart, Córka Antmana, Ms.Marvel, Kate Bishop, She-Hulk America Chavez i pewnie ktoś tam się znajdzie to podziękuję)

O właśnie, Chavez umie teleportować się miedzy światami a jakoś nie słychać o niej.

2

@DragonxNF Ciężko będzie patrzeć na Wolverina który nie jest Jackmanem:D

2

@DragonxNF Czytałem że Thor miałby zostać ten sam po restarcie. Nie widzę problemu.

2

@DragonxNF Już 4 wyciekł. Ciekawie się zapowiada. Ludzie mówią że Marvel działa na nostalgii ale też jest sporo nowych postaci. Po coś wzięli starych do takiego filmu.

0

@Zoker To teraz Maresca.

0

Cancelo jest jaki jest ale fajnie go będzie widzieć. Może akurat się zepnie na te pół sezonu i będzie dobrze. Pożyjemy zobaczymy :D.

1

@AmigoBlancos Jesteś z miasta że możesz takie posty wstawiać na jego temat? Co będzie jeżeli przyjedzie do Ciebie i staniecie twarzą w twarz? Stąpasz po cienkim lodzie.

0

@Zelazny_Mike Skąd oni niby to wiedzą?

0

Po co Stanom Grenlandia? Jakieś surowce? Dlaczego nie liczą się z innymi? Oni poważnie chcą skłócić NATO? To powoli przestaje być śmieszne. Gdzie zakończona wojna na Ukrainie?

0

@barcelonaLM Znowu? Za co?

0

Ferran nawet z fryzjerem nie potrafi się dogadać.

2

Dopiero teraz zobaczyłem że Enzo Maresca zwolniony z Chelsea xDD. Tyle kasy a nadal ten sam burdel w klubie.

1

@July_6_BcN Dobrze, przykre jest to że czas leci i marnujemy czas. Kiedyś było inaczej.

0

@July_6_BcN A jak, ale bania.

2

Daj muzyce kołysać cię
Płyń na fali nie zmieniaj się
W górę ręce i biodra w ruch
Jeden obrót dwa kroki w przód

0

@July_6_BcN Chcesz wiśnie walnąć kiedyś? :D

1

@July_6_BcN Oj tak. Pozdrawiam.

0

@majkiii Bernal, Casado. Co z nimi?

1

@blakkudium Dzięki za oznaczenie, pozdro.

No oni mają ma X-Menach się skupić i reżyser Thunderbolt ma jakiś film robić z tym związany.

1

@Lionel_Messi10 Polska jeżeli awansuje, później Hiszpania i Argentyna/Brazylia.

2

@blakkudium Nasz kapitan, najlepsza wersja najeżdża i rozjeżdża! Au

2

@Eklerek Już widzę tłumy ludzi na siłce po nowym roku. Trening zamiast zrobić w lekko ponad godzinkę to bede robić z dwie xD.

0

Ależ tydzień wolnego zleciał.

1

@blakkudium Ona pewnie w Secret Wars będzie albo po w filmie o mutantach. Chciałbym żeby mamusia wróciła (Elizabeth Olsen).

1

@blakkudium Doom przejmie moce Sentrego pewnie.

5

@Lanosss Niech nie wraca i odejdzie najemnik.

1

@blakkudium Ciekawe czy będzie jakaś konfrontacja Thora z Sentrym.

1

@blakkudium Postać w filmie jest tak silna jak sobie chce reżyser. Thor w formie by Gora zniszczył.

1

@Herato Od Kapitana Ameryki bo tam pierwszy raz się pojawił. Później film z Vulture, dwie części Avengers no i reszta filmów czyli kolejne dwa filmy o SM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?