xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium Ooo xDD
2
@blakkudium Oby nie bo jak mam oglądać jakies Girl Power (Iron Heart, Córka Antmana, Ms.Marvel, Kate Bishop, She-Hulk America Chavez i pewnie ktoś tam się znajdzie to podziękuję)
O właśnie, Chavez umie teleportować się miedzy światami a jakoś nie słychać o niej.
2
@DragonxNF Ciężko będzie patrzeć na Wolverina który nie jest Jackmanem:D
2
@DragonxNF Czytałem że Thor miałby zostać ten sam po restarcie. Nie widzę problemu.
2
@DragonxNF Już 4 wyciekł. Ciekawie się zapowiada. Ludzie mówią że Marvel działa na nostalgii ale też jest sporo nowych postaci. Po coś wzięli starych do takiego filmu.
0
@Zoker To teraz Maresca.
0
Cancelo jest jaki jest ale fajnie go będzie widzieć. Może akurat się zepnie na te pół sezonu i będzie dobrze. Pożyjemy zobaczymy :D.
1
@AmigoBlancos Jesteś z miasta że możesz takie posty wstawiać na jego temat? Co będzie jeżeli przyjedzie do Ciebie i staniecie twarzą w twarz? Stąpasz po cienkim lodzie.
0
@Zelazny_Mike Skąd oni niby to wiedzą?
0
Po co Stanom Grenlandia? Jakieś surowce? Dlaczego nie liczą się z innymi? Oni poważnie chcą skłócić NATO? To powoli przestaje być śmieszne. Gdzie zakończona wojna na Ukrainie?
0
@barcelonaLM Znowu? Za co?
0
Ferran nawet z fryzjerem nie potrafi się dogadać.
2
Dopiero teraz zobaczyłem że Enzo Maresca zwolniony z Chelsea xDD. Tyle kasy a nadal ten sam burdel w klubie.
1
@July_6_BcN Dobrze, przykre jest to że czas leci i marnujemy czas. Kiedyś było inaczej.
0
@July_6_BcN A jak, ale bania.
2
Daj muzyce kołysać cię
Płyń na fali nie zmieniaj się
W górę ręce i biodra w ruch
Jeden obrót dwa kroki w przód
0
@July_6_BcN Chcesz wiśnie walnąć kiedyś? :D
1
@July_6_BcN Oj tak. Pozdrawiam.
0
@majkiii Bernal, Casado. Co z nimi?
1
@blakkudium Dzięki za oznaczenie, pozdro.
No oni mają ma X-Menach się skupić i reżyser Thunderbolt ma jakiś film robić z tym związany.
1
@Lionel_Messi10 Polska jeżeli awansuje, później Hiszpania i Argentyna/Brazylia.
2
@blakkudium Nasz kapitan, najlepsza wersja najeżdża i rozjeżdża! Au
2
@Eklerek Już widzę tłumy ludzi na siłce po nowym roku. Trening zamiast zrobić w lekko ponad godzinkę to bede robić z dwie xD.
0
Ależ tydzień wolnego zleciał.
1
@blakkudium Ona pewnie w Secret Wars będzie albo po w filmie o mutantach. Chciałbym żeby mamusia wróciła (Elizabeth Olsen).
1
@blakkudium Doom przejmie moce Sentrego pewnie.
5
@Lanosss Niech nie wraca i odejdzie najemnik.
1
@blakkudium Ciekawe czy będzie jakaś konfrontacja Thora z Sentrym.
1
@blakkudium Postać w filmie jest tak silna jak sobie chce reżyser. Thor w formie by Gora zniszczył.
1
@Herato Od Kapitana Ameryki bo tam pierwszy raz się pojawił. Później film z Vulture, dwie części Avengers no i reszta filmów czyli kolejne dwa filmy o SM.