- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1458 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1458 Culés
1
Ciekawi mnie czy w najnowszych Avengersach Thor będzie dalej komikiem czy zobaczymy go takiego jak w Infinity War podczas sceny w Wakandzie, gdzie w końcu widzieliśmy najsilniejszego z Anvengersów. Swoja droga chyba najbardziej epicka scena w całym MCU, a przynajmniej w top 3.
0
@JanuszKorwinMikke nigdy nie oglądałem Avengersow ale lubię spider mana
Powiedz Tom Holland jest tam jakaś ważną postacią czy raczej drugoplanową?
0
@JanuszKorwinMikke Thor ma mieć krótkie włosy jak w IW i nawet zbroje. Oby był właśnie tym kozakiem.
@Herato O Spidermanie w Doomsday narazie nic nie wiadomo takiego ale napewno nie pominął go więc i tak się pojawi.
0
@xvcWinterSoldier ale generalnie czy dużo go do tej pory było w filmach? Wiem tylko że zadebiutował w kapitanie Ameryce
1
@Herato Avengers IW, Endgame i swoje filmy. Jego tako nie mogą brać bo to Sony postać a Feige nie ma praw do niego.
0
@xvcWinterSoldier wszystkie części z Hollandem obejrzałem ale jakbym chciał obejrzeć avengerow tylko dla pająka to się zawiodę bo np ma tam marginalną rolę? xD
0
@Herato Nie będę Ci spoilerować za bardzo ale napisze że w IW jest go wiecej niż w Endgame. Obejrzysz to zrozumiesz dlaczego :D.
0
@xvcWinterSoldier ale zacząć od tego kapitana ameryki czy przejść odrazu do avengers? :D
1
@Herato Od Kapitana Ameryki bo tam pierwszy raz się pojawił. Później film z Vulture, dwie części Avengers no i reszta filmów czyli kolejne dwa filmy o SM.
5
@JanuszKorwinMikke
Tutaj jest przedstawiony, jako bardziej poważny. Imo, lepiej, bo ten komikowy Thor z Miłość i grom był kapkę sztuczny i dość słaby.
@Kgorecki2500 @norbi77 @Dari0G
1
@blakkudium Postać w filmie jest tak silna jak sobie chce reżyser. Thor w formie by Gora zniszczył.
2
@xvcWinterSoldier Akurat Gorr to bardzo mocny antagonista. Nie byłbym taki pewny, czy Thor go tak łatwo porobi. Zwłaszcza, że są głosy, które uważają, że Gorr jest lepszy od Heli (zależy to od sytuacji).
1
@blakkudium Ciekawe czy będzie jakaś konfrontacja Thora z Sentrym.
2
@blakkudium
Miłość i grom pod każdym względem był słaby.
2
@xvcWinterSoldier Prędzej z Voidem.
@norbi77 Fakt. Niezbyt udana część.
1
@blakkudium Doom przejmie moce Sentrego pewnie.
1
@xvcWinterSoldier Jest to możliwe, bo Sentry to, póki co, najmocniejsza postać w filmach MCU (szkarłatnej wiedźmy nie liczę, bo nie wiem, czy ostatecznie przeżyła w drugiej części Dr. Strange). Ewentualnie Jean Grey, ale nie wiem, czy ona jest planowana w Doomsday.
1
@blakkudium Ona pewnie w Secret Wars będzie albo po w filmie o mutantach. Chciałbym żeby mamusia wróciła (Elizabeth Olsen).