xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zapisywał się ktoś z was na te szkolenie z mObywatela?
1
@Lukikiki +1 15 znaków
1
@lajcior Tesc z metką albo anapolonem. Najlepiej prop.
0
Jak myślicie w Black Friday i ten czarny tydzień będą jakieś fajne zniżki na telewizory? Może ktoś pamięta sytuację sprzed roku i jest w stanie się wypowiedzieć?
5
„34' Brak karnego: Brak przewinienia za zagranie ręką
Piłka dotknęła lewego ramienia piłkarza Realu Madryt z numerem 14, która była blisko ciała w naturalnej pozycji”.
No no :D
1
Ten czas za szybko leci. Teraz z rodziną się można spotkać jedynie na pogrzebach, takich świętach jak te dzisiejsze i rzadko na weselach. Niedawno zaczynaliśmy rok a za dwa miesiące już kolejny rok.
2
Yamal miał kontuzję jakąś czy jak? Gość bał się wchodzić w jakieś dryblingi, oddawał piłki tak aby jej jakoś dłużej nie mieć przy sobie.
Flicka twarz mówi wszystko jeżeli chodzi o mecz.
3
Gdzie ta dominacja wielkiego Realu? XD Przecież to jedna wielka komedia z ich strony.
0
Rashford więcej robi niż Yamal. Co się z nim dzieje?
0
@piterheh86 Bez różnicy jaka firma ale biorę osobiście Ostrovit.
5
A ja będę Ci to mówił dopóki mi się nie znudzisz
0
@FcPortoFan1999 Nie no z Madrytu jedynie Wariacie.
1
Miałem wizję
Yamal strzela w doliczonym czasie gry na 0:1 i zakłada koronę a pewna osoba na X pisze że Lamine jest na sterydach.
Ale jutro będzie wojna.
0
@directedbyfcb Jutro pewnie wstanę w okolicach 8 hah
@LukaszFan Jak do pracy to pobudka o 4:15 ale cały tydzień z katarem to słabo
@Eklerek Wstajemy, jemy i idziemy popakować, przynajmniej mniej osób z rana na siłce
5
Przychodzi weekend i zamiast się elegancko wyspać to wstaje się przed 7...
2
Vinicius jak się kładzie i dokłada od siebie to też są takie żale na X?
1
@esem91 Narazie mecz w Lidze Mistrzów.
2
@ProMILs
Adacho
4 godziny temu
OKEJ, FANI DB - CHYBA W KOŃCU COŚ MAMY!! ????????
=====
• OFICJALNIE - 25.01.2026 w Tokio odbędzie się specjalne wydarzenie - Dragon Ball Genkida Matsuri, podczas którego zostaną ogłoszone DWA NOWE PROJEKTY oraz NOWA GRA!
• Wszystko będzie trwało w godzinach 9:00 - 18:30 czasu japońskiego, więc na nasze będzie to 1:00 - 10:30.
• Gośćmi wydarzenia będą pan Akio Iyoku i pani Masako Nozawa!
• Nie wiem, czy będzie transmisja na żywo, natomiast na pewno informacje będą pojawiać się w internecie na bieżąco, więc zakreślcie ten dzień w swoich kalendarzach.
=====
Poczekam, aż spłynie wystarczająca ilość informacji i na spokojnie jutro (sobota) wrzucę Wam na ten temat film z przemyśleniami i plotkami odnośnie tego, czego zapowiedzi możemy dostać w styczniu. Bo plotki krążą ;)
2026 to może być rok Dragon Balla, trzymajmy kciuki :)
@CLS63AMG
0
@CLS63AMG Może Adacho coś więcej powie niedługo.
1
@gumaz Wiadome ale niech dają coś nowego. Najlepiej Superka 2.
6
@VegetaPolska Czekamy!
1
@July_6_BcN I widzisz po co ta poprawna polszczyzna jak i tak zrozumiałem...
1
@July_6_BcN No cusz c:
0
@July_6_BcN To co Ty masz 40 lat ponad?
Ja może do 5 razy dobije :D nie kręciło mnie to nigdy i też bardzo dawno temu.
0
@July_6_BcN Jesteś fanatyczką wędkarstwa?
0
@Damiain Przy Flicku? Przecież ma twarde zasady i to ludzie z klubu głaskają Yamala po głowie.
2
Przecież Yamal jak dostanie trenera bez jaj po Flicku to będzie jeszcze gorzej z jego zachowaniem.
3
@tomcias10 Powiedział i mu brawo bili xD
2
Cyrki już się robią z nim. Tatusiek pewnie też macza w tym palce. Dużo daje drużynie ale nigdy nie będzie zawodnika ważniejszego od klubu. Skłaniałbym się ku sprzedaży za dużą kasę jeżeli będą nadal krzywe akcje i jestem pewny że gdy przyjdzie jakiś inny trener z miękka jaja to nie zapanuje nad tym.
0
@Popitek12 W sumie też jak mam siłowy trening to mam ulubioną koszulkę którą zazwyczaj zakładam. Oczywiście jak jest wyprana.