xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@stone80 Ciężko walczyć za ojczyzne mając na uwadze kto siedzi w tej polityce i to że oni zawinął dupe gdzieś a my będziemy walczyć żeby później jakieś wynalazki rządziły Polską.
2
@Sau_Ron Bardzo fajnie będzie też wygrać z RSSS.
1
@Encore Napewno nie.
2
@Encore Za co mamy walczyć i za kogo?
1
@budel17 Wardęga ładnie Panią adwokat wyjaśnił.
0
@Herato Dziewczyny spod Konina trzeba pytać
1
@Kgorecki2500 Został umieszczony na jakiejś liście pewnego forum gdzie są zapisywani ludzie szkodzący Ukrainie. Na tej stronie czci się Banderę. Polska oczywiście zero reakcji.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Centrum_%E2%80%9EMyrotwore%C4%87%E2%80%9D
0
@BorzyKrzys Wolę swoje Disco Polo od słuchania tego typu muzyki.
1
@wojopancer Z sezonu gdzie 2:8 od Bayernu dostaliśmy. 15/16 i chyba 12/13.
0
Około tygodnia jeszcze do Dnia Kobiet a już jakieś powiadomienia przychodzą z jakimiś zniżkami i reklamami. W Dniu Mężczyzny z tym się nie spotkałem. Trochę przykre.
0
@MesQueUnClub96 Przeżyć
0
@RomanGroza Dlatego napisałem żeby był przydatniejszy dla drużyny. Też liczę na to żeby wrócił do formy.
1
@PIWOSZ89 Gavi za 100 do PSG? Bym się serio zastanawiał. Chyba że serio będzie bardziej przydatniejszy i gra nie polegała na waleczności a też na jakiejś kreatywności.
0
@VegetaPolska Daleko do Krakowa xD
0
@HypeR Widziałeś że jakaś fotka z komiksu lata gdzie jest uwięziona Scarlett Witch w TVA?
Kurde może jednak wróci ona, fajnie by było.
0
@Matheu12 Kary za trzymanie za koszulkę, 2-3 var dla trenera gdy ma wątpliwości a sędzia ma to gdzieś, zakaz długiego trzymania piłki przez bramkarza (granie na czas)
0
@gumaz Nawet na x Dzastin nic nie napisał o Gamrocie w swoim wpisie a wymienił większość ludzi co powiedzieli nie. Po cichu liczę że Fiziev go mocno znokautuje.
0
UFC ma w dupie Gamrota.
0
Charlton lepsze wykończenie od Ferrana.
0
Nie mogę sobie wyobrazić jak musi ciamkać Carlo żując tą gumę.
1
@HypeR Jak Chris będzie grać Thora to kozacko. On do niego mega pasuje.
1
@barcanawieki @Szreko Dzięki Pany
0
@FCB_dimiC ANC to skrót od Active Noise Cancelling. W Polsce to rozwiązanie nazywa się aktywną redukcją hałasu. Funkcja ma na celu odcięcie użytkownika od wszelkich dźwięków z zewnątrz tak, żeby skupił się maksymalnie na tym, czego chce słuchać a zniwelować niechciane odgłosy otoczenia (czyli hałas).
1
@Szreko Punishera i Jessica Jones myślisz odpuszczać?
@barcanawieki Wcześniej jakoś nie oglądałem tego a wszystko z Marvela obejrzałem, nawet Eternals xD
1
@barcanawieki Czy warto oglądać wcześniejszego Daredevila? A może wszystkie seriale które zostały przyłączone do MCU?
0
@Joe_Barbaro Wardęga w stroju Boobsmana.
0
@gumaz Pewnie nie dostanie i tak xd Fiziev szybciej.
0
@Munio fachowiec Mirek https://vm.tiktok.com/ZNdJUtYkR/
0
@Aragorn33 Możesz się martwić też delikatnie bo może być tak że jego grą nie będziesz się cieszyć o xD
0
@626 Przecież oni jeszcze meczu nie rozegrali.