6

@stone80 Ciężko walczyć za ojczyzne mając na uwadze kto siedzi w tej polityce i to że oni zawinął dupe gdzieś a my będziemy walczyć żeby później jakieś wynalazki rządziły Polską.

2

@Sau_Ron Bardzo fajnie będzie też wygrać z RSSS.

1

@Encore Napewno nie.

2

@Encore Za co mamy walczyć i za kogo?

1

@budel17 Wardęga ładnie Panią adwokat wyjaśnił.

0

@Herato Dziewczyny spod Konina trzeba pytać

1

@Kgorecki2500 Został umieszczony na jakiejś liście pewnego forum gdzie są zapisywani ludzie szkodzący Ukrainie. Na tej stronie czci się Banderę. Polska oczywiście zero reakcji.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Centrum_%E2%80%9EMyrotwore%C4%87%E2%80%9D

0

@BorzyKrzys Wolę swoje Disco Polo od słuchania tego typu muzyki.

1

@wojopancer Z sezonu gdzie 2:8 od Bayernu dostaliśmy. 15/16 i chyba 12/13.

0

Około tygodnia jeszcze do Dnia Kobiet a już jakieś powiadomienia przychodzą z jakimiś zniżkami i reklamami. W Dniu Mężczyzny z tym się nie spotkałem. Trochę przykre.

0

@MesQueUnClub96 Przeżyć

0

@RomanGroza Dlatego napisałem żeby był przydatniejszy dla drużyny. Też liczę na to żeby wrócił do formy.

1

@PIWOSZ89 Gavi za 100 do PSG? Bym się serio zastanawiał. Chyba że serio będzie bardziej przydatniejszy i gra nie polegała na waleczności a też na jakiejś kreatywności.

0

@VegetaPolska Daleko do Krakowa xD

0

@HypeR Widziałeś że jakaś fotka z komiksu lata gdzie jest uwięziona Scarlett Witch w TVA?


Kurde może jednak wróci ona, fajnie by było.

0

@Matheu12 Kary za trzymanie za koszulkę, 2-3 var dla trenera gdy ma wątpliwości a sędzia ma to gdzieś, zakaz długiego trzymania piłki przez bramkarza (granie na czas)

0

@gumaz Nawet na x Dzastin nic nie napisał o Gamrocie w swoim wpisie a wymienił większość ludzi co powiedzieli nie. Po cichu liczę że Fiziev go mocno znokautuje.

0

UFC ma w dupie Gamrota.

0

Charlton lepsze wykończenie od Ferrana.

0

Nie mogę sobie wyobrazić jak musi ciamkać Carlo żując tą gumę.

1

@HypeR Jak Chris będzie grać Thora to kozacko. On do niego mega pasuje.

1

@barcanawieki @Szreko Dzięki Pany

0

@FCB_dimiC ANC to skrót od Active Noise Cancelling. W Polsce to rozwiązanie nazywa się aktywną redukcją hałasu. Funkcja ma na celu odcięcie użytkownika od wszelkich dźwięków z zewnątrz tak, żeby skupił się maksymalnie na tym, czego chce słuchać a zniwelować niechciane odgłosy otoczenia (czyli hałas).

1

@Szreko Punishera i Jessica Jones myślisz odpuszczać?
@barcanawieki Wcześniej jakoś nie oglądałem tego a wszystko z Marvela obejrzałem, nawet Eternals xD

1

@barcanawieki Czy warto oglądać wcześniejszego Daredevila? A może wszystkie seriale które zostały przyłączone do MCU?

0

@Joe_Barbaro Wardęga w stroju Boobsmana.

0

@gumaz Pewnie nie dostanie i tak xd Fiziev szybciej.

0

0

@Aragorn33 Możesz się martwić też delikatnie bo może być tak że jego grą nie będziesz się cieszyć o xD

0

@626 Przecież oni jeszcze meczu nie rozegrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?