2

Jaga - Cercle, Legia - Molde

5

Przecież gdyby biali mieli taką drabinkę a my wymagającego przeciwnika to byłaby gadka, że lepiej trzeba było grać i zakwalifikować się do 1/8.

0

@Mitch_Atleta No i wygrana 3:0 14/15

0

@FcPortoFan1999 Przed losowaniem ale jest git już :D

0

Mam nadzieję że Flick pozbędzie się sraczki w piłkarzach Barcelony i będzie dobrze. Kozackie losowanie ale nikogo nie można lekceważyć.

3

Hahahaha mamy to!

4

Jest trochę stresik.

0

Na jakim kanale losowanie?

27

Hahaha nawalonym siedzieć xD po co on tam w ogóle przyszedł w takim stanie. Cyrk i komedia. Ciekawe co Konfa na to.
https://x.com/JakubKubunio/status/1892699755991408876

0

@July_6_BcN Ty to wariatka jesteś ogółem i dziękuję za swojq wypowiedź.

0

@FcPortoFan1999 Trzymaj się tam, w następnym roku będzie lepiej a teraz możesz spokojnie kibicować Barcy czyli przyszłemu zwycięzcy Ligi Mistrzów.

0

@Konradowskyy To popatrz co się teraz dzieje. USA sobie flirtuje z Ruskimi xd a jeszcze ma dojść do spotkania Trumpa z Putinem. Jeszcze trochę to większość wschodu będzie ruska.

0

@Konradowskyy Może i pod wybory ale nie chciałbym żeby Polacy ginęli na cudzej wojnie. Sprzęt tak, ludzie nie.

0

@Konradowskyy

5

@Commando On nie tylko jego żona bo to ona kimś tam w wojsku jest i pojedzie na front.

0

@wojopancer Tam zwykli sportowcy nawet są.

0

Dobra jestem po seansie nowego Kapitana Ameryki. Film nie jest najgorszy tak jak go oceniają ale są pewne problemy. Przyjemnie się go oglądało mimo wszystko, Anthony daje radę.

1

@hefaj6 podbijamy do gorących

22

@Mitch_Atleta Michu94

0

@Kidd On chętnie by Pedriego wyciągnął xd

8

@SzczenaWojtula Gość już jest 11 lat u nas a będzie jeszcze dłużej. Według mnie tak.

2

@Tomaszekkkkk No u mnie było tak jakby ktoś kołdrą machał. Próbowałem coś krzyknąć ale nic z tego.

2

@kcule14 Niedawno miałem. Dobrze że na brzuchu to żadnej ciemnej postaci nie widziałem.

5

@norbi77 Nie dość że stadion wygląda jak kibel to kibice do du*y.

0

@FcPortoFan1999 Elana od tyłu.

0

@barcelonaLM Kilkanaście milionów ma im wpaść. No to pewnie Pol pójdzie do Stana a Borek? Chyba że oni dalej tam będą?

0

@FcPortoFan1999 Taaa ale śmieszny wywiad, legendarny. Mam nadzieję że u Wojciecha wszystko ok.

0

Ty Gruby weź jakieś paluuszki

0

1

@FcPortoFan1999 Fejs tu fejs Artur Boruc Fiorentina in de drenk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?