xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jaga - Cercle, Legia - Molde
5
Przecież gdyby biali mieli taką drabinkę a my wymagającego przeciwnika to byłaby gadka, że lepiej trzeba było grać i zakwalifikować się do 1/8.
0
@Mitch_Atleta No i wygrana 3:0 14/15
0
@FcPortoFan1999 Przed losowaniem ale jest git już :D
0
Mam nadzieję że Flick pozbędzie się sraczki w piłkarzach Barcelony i będzie dobrze. Kozackie losowanie ale nikogo nie można lekceważyć.
3
Hahahaha mamy to!
4
Jest trochę stresik.
0
Na jakim kanale losowanie?
27
Hahaha nawalonym siedzieć xD po co on tam w ogóle przyszedł w takim stanie. Cyrk i komedia. Ciekawe co Konfa na to.
https://x.com/JakubKubunio/status/1892699755991408876
0
@July_6_BcN Ty to wariatka jesteś ogółem i dziękuję za swojq wypowiedź.
0
@FcPortoFan1999 Trzymaj się tam, w następnym roku będzie lepiej a teraz możesz spokojnie kibicować Barcy czyli przyszłemu zwycięzcy Ligi Mistrzów.
0
@Konradowskyy To popatrz co się teraz dzieje. USA sobie flirtuje z Ruskimi xd a jeszcze ma dojść do spotkania Trumpa z Putinem. Jeszcze trochę to większość wschodu będzie ruska.
0
@Konradowskyy Może i pod wybory ale nie chciałbym żeby Polacy ginęli na cudzej wojnie. Sprzęt tak, ludzie nie.
0
@Konradowskyy
5
@Commando On nie tylko jego żona bo to ona kimś tam w wojsku jest i pojedzie na front.
0
@wojopancer Tam zwykli sportowcy nawet są.
0
Dobra jestem po seansie nowego Kapitana Ameryki. Film nie jest najgorszy tak jak go oceniają ale są pewne problemy. Przyjemnie się go oglądało mimo wszystko, Anthony daje radę.
1
@hefaj6 podbijamy do gorących
22
@Mitch_Atleta Michu94
0
@Kidd On chętnie by Pedriego wyciągnął xd
8
@SzczenaWojtula Gość już jest 11 lat u nas a będzie jeszcze dłużej. Według mnie tak.
2
@Tomaszekkkkk No u mnie było tak jakby ktoś kołdrą machał. Próbowałem coś krzyknąć ale nic z tego.
2
@kcule14 Niedawno miałem. Dobrze że na brzuchu to żadnej ciemnej postaci nie widziałem.
5
@norbi77 Nie dość że stadion wygląda jak kibel to kibice do du*y.
0
@FcPortoFan1999 Elana od tyłu.
0
@barcelonaLM Kilkanaście milionów ma im wpaść. No to pewnie Pol pójdzie do Stana a Borek? Chyba że oni dalej tam będą?
0
@FcPortoFan1999 Taaa ale śmieszny wywiad, legendarny. Mam nadzieję że u Wojciecha wszystko ok.
0
Ty Gruby weź jakieś paluuszki
0
@FcPortoFan1999 XDDD
1
@FcPortoFan1999 Fejs tu fejs Artur Boruc Fiorentina in de drenk.