xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kinginiesta No kurde szkoda Sw@dy ale cóż;d
0
@AlexDark00 Npc xD
0
@Arden dla Aitany normalnie mógłbym nogi masować.
1
@Barclonismo Dużo racji.
@VegetaPolska Zostały dwa odcinki, więc zostawią to tak jak jest a wyjaśniać pewnie będą w wywiadach po serii.
1
@VegetaPolska Widziałem. Mi wcześniej komentarz usunęli. Kozak wygląda. Czekam na odcinek. Aż szkoda że prawdopodobnie nie zobaczymy go w takiej okazałości jak jest dorosły:D
0
@Joint21 Adacho na odcinku tłumaczył. Mogło być tak że gdy Goku nie dawał rady w ssj3 to organizm w akcie obrony gdy był już na wyczerpaniu dał znak żeby ten ogon urósł. Dla Gohana Piccolo też obciął przed walką z Vegeta a później jednak mu odrosł.
0
@Joint21 Twitter, już oficjalnie. Będziesz pewnie w szoku.
0
Komentarz usunięty
2
@BorzyKrzys Kojarzę że ten orzech jest mocno słodki. Pijesz z mlekiem?
0
@HypeR Gdzie Ty oglądałeś film przed premierą w Polsce?
0
@HypeR Mówią że przez te dokrętki film aż tak dobrze nie wyszedł. Dziwię się że sami się cisnęli z filmem a nie był tak mocno dopracowany.
1
@NeroTFP1 Już go klub znalazł:D
0
@mekston Mieszane do niego uczucia. Ale kurde chciałbym go zobaczyć w formie u nas po lewej stronie
1
Nie no ale że ktoś 40 urodziny zrobi dla Ronaldo w Polsce to xD Ciekawe jaka by była jego reakcja na to.
0
@PatrychoO Wypadałoby samemu iść i obejrzeć i ocenić.
0
@VegetaPolska Jaki Kris?
1
@VegetaPolska Kozak tatuaże.
0
@HypeR Chodzą słuchy że Doomsday rusza w maju w Anglii.
0
@Mitch_Atleta Miał być gwiazdą na Mundialu w 2014.
1
Nie zaczął się dzień a już latają spoilery z nowego Kapitana Ameryki..
0
Ciężko dwumecz się szykuje. Jeszcze w lidze mistrzów możemy trafić na dość dobrze grające PSG. Obyśmy to jakoś ogarnęli, bo może być tak że gramy super a w jednym miesiącu możemy dostać mocnego strzała w policzek.
Mam jakieś dziwne wrażenie też, że w tym roku możemy grać z Realem w finale Pucharu Króla i jeszcze coś w LM (nie liczę ligi). Tylko czy zawsze będziemy górą?
0
City śmiech na sali xD Real gratuluje awansu.
1
@MesQueUnClub96 Trenerem.
2
Te City cienkie jest. Real coś w końcu wciśnie.
0
@wojopancer Nie po prostu ktoś darzył go zaufaniem a ten sobie odszedł a na dodatek świętował gola przeciwko klubowi w którym był aż 6 lat. Do tego ten uśmieszek z ławki. Tfu na niego. Nie ma co żałować.
5
@wojopancer Śniła mi się wolna Polska.
0
@SzczenaWojtula Jakie jest top3 faworytów?
1
@wojopancer Sprawdź pierwszy komentarz xd
3
@Hosh Przecież Ben Affleck jako zięć przejął interes a Bruce zginął ratując świat wcześniej. Batman w 2032 roku poświęci swoje życie aby uratować naszą planetę. Tylko szkoda Liv Tyler.... A może się zakrecic wokół niej już teraz?
0
@July_6_BcN Nie jest charakterne.