1

@VamoSBarca88 A daj spokój....

2

@NeroTFP1 W 2029 Apophis leci w naszym kierunku

0

0

Dzisiaj oby bez kontuzji, z rotacjami ale i fajną grą naszych. Miło będzie zobaczyć Barce tak wysoko na końcu fazy grupowej po tylu latach błazenady.

0

@Criss18Barca Ogólnie co to za faza przyszła na tą czekoladę?

0

Może to głupie może nie ale od pewnego czasu zastanawiam się jak w ciągu 200-300 lat USA poszło tak do przodu i jest jednym z największych mocarstw na świecie? Czy już w tamtych czasach Ameryką rządziły tak mądre głowy że do tego doprowadziły? Nawet technologia, udziały w wojnach przecież już wtedy była to potęga.

1

@Eklerek To ta osoba która szybciej przeskoczysz niż obejdziesz dookoła.

1

@daniel32778 Powiem Ci że jakiś czas temu miałem okazję gadać z takim gościem.
Trochę po 40 i powiedział w październiku tamtego roku, że Lewy u Niemca strzela a jak wiemy jest w jakiś czas w Barcelonie.

@July_6_BcN Dzięki pozdro.

3

To jest problem ogólnie polskich szkół że są łamane prawa dziecka. Na przykład: prawo do odpoczynku, zadawanie na weekend, sprawdziany na poniedziałEeEEEeeek i zadawanie tak dużo żebyśmy nie mieli czasu na odpoczynek.

2

@daniel32778 Ale i tak dla pewnej ilości osób Lewy nic w reprezentacji nie gra a w klubach dobrze gra xD.

0

@Filipem Nad tym się zastanawiam. Też ma lepsze zapięcie niż pozostałe. https://allegro.pl/oferta/smartband-smartwatch-opaska-huawei-band-9-czarny-15431070187

2

@Who_you_mam Mają. Ale widząc dół tabeli to może być ciekawie xD.

0

Już raz pytałem jakiś czas temu ale dostałem jedna propozycję.

Jaki smartwatch/smartband jesteście w stanie polecić? Mam garmina ale szkoda mi go zakładać do pracy przy budowie a fajnie widzieć na koniec dnia mniej więcej ilość kroków i inne parametry.
Cena to max 200 złotych, żebym później nie żałować że się szybko zniszczył :D.

3

@Ostatnikrwawygang Jeżeli czytała z kartki to jak można się przejęzyczyć czytając tekst i to w takim momencie? Poza tym przecież powinna się od razu poprawić. Dziwne że nikt nie zareagował.

1

@Ostatnikrwawygang A czy minister nie czytała wtedy z kartki?

0

@HypeR Coś się zaczyna dziać ;d

0

@Who_you_mam Może nie będzie takiej presji w Totkach to sobie poradzi.

3

@Who_you_mam Powinien u nas latać na lewej stronie od 2013 roku.

4

Neymar w Santosie.

0

@GigiAmoroso Aż przypomniał mi się puchar w 2012 roku i wtedy fajny klimat był, bo było czuć jeszcze Mistrzowa Świata z RPA. Jak dobrze kojarzę to leciało na Eurosporcie.

0

@MatBac1991 Ciekawa opcja.

0

Zluzujcie. Może i śmieszna klauzula ale jeżeli już taka jest to wiadome że Araujo nie zamierza kontynuować u nas kariery a niektóre klubu stać żeby wpłacić taką kasę. Jeżeli chce to niech idzie ale żeby nie było obniżania klauzuli odstępnego, bo wtedy będzie śmiech na sali. Dlatego fajnie byłoby zaklepać sobie Taką, bo na 100% jak kluby się dowiedzą o 65 milionach to za miesiąc dwa zaczną się plotki o jego odejściu.

0

@HypeR

0

@HypeR Coś czytałem że Doktora Strange ma nie być w Doomsday.

0

Spora część twittera zalana tym że sędziowie pomagają Barcelonie, sporo memów arbitrów i sytuacji spornych w naszych meczach.


1

@Rifek Blik od Mentzena zawsze spoko.

14

Jest taka pewna maść, która i tak by nie pomogła


0

4

@PuszkinFan Prsotest Benfiki w sprawe rejestracji Olmo i Pau

1

Dobra kontrowersyjna 5 bramka czy nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?