xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mieć takich prawdziwych przyjaciół to skarb
0
@inViNcibl3 Philips Dual Basket Air Fryer - zdrowe, szybkie i wszechstronne gotowanie, pojemność 9 l, ekran dotykowy, konstrukcja z 2 szufladami (NA350/00) https://amzn.eu/d/0RKOu8l ta?
11
@gaucho104 Lepiej czy gorzej. Napewno byłoby warto zaryzykować i dać komuś władze zamiast wybierać między POPiS. Gdyby Konfederacja podpadła w czasie swoich rządów to wątpię że później miałaby poparcie. Różne są o nich zdania ale dlaczego nie?
0
Wcześniej pytałem ale mało było odpowiedzi.
Polecicie jakiegoś air fryera do 500-600?
1
Piękny wieczór, piękna środa, ważne zwycięstwo. Kto by się spodziewał że Barca będzie druga w nowym formacie Ligi Mistrzów!
Uwaga City jest 22 a PSG 25 a następny mecz mają między sobą.
0
@barteq Kapitan Ameryka albo Hydra Cap. Teraz jest multiwersum więc może być Kapitan z innej rzeczywistości.
0
Kiedy ten 2026 rok....
0
Ma ktoś internet z Multimedii i działa mu masakrycznie? Ostatnie 2-3 dni to tragedia.
0
@Criss18Barca A za Xaviego łapali tak na spalonym? Widocznie narazie tak musi być. Dajcie trochę im czasu, bo nie jesteśmy w jakiejś tragicznej sytuacji w lidze ani lidze mistrzów. Swoje wygrywaliśmy i swoje musimy zremisować i przegrać.
5
@Criss18Barca Ale jak łapali Real i reszte na spalone to kozacki duet.
0
@budel17 My też.
4
@AmigoBlancos A Real miał sekstet po transferze Mekambe.
0
Nieciekawie to wygląda, bo na ostatnie 5 meczów w lidze 2 porażki, 2 remisy i jedne zwycięstwo. Sporo potraciliśmy punktów ale sezon na tym meczu się nie kończy. Teraz ciężki wyjazd do Dortmundu.
0
Oni jeszcze pretensje mają o żółtą xDDDD
0
@LeoMessiiBarcaPepa Od dzisiaj szukamy Filipa.
0
Poleci ktoś air fryera? Granice to 500-600 polskich złotych.
0
Jeżeli ma do nas przyjść Tah to Christensen odchodzi? Czy jednak Inigo? A może puszczą Araujo?
0
@misterio Ja czekam na jakieś lepsze zdjęcie czarnej dziury. Poza tym Andromedę da się zobaczyć gołym okiem na niebie?
3
@Kgorecki2500 Ziemniaki, makaron, ryż, kasza.
1
@lucas/catalan Hot milfik.
0
@NeroTFP1 Kurde a tak ładnie ich zgnietliśmy na naszym drugim obiekcie treningowym...
0
To co Realem będzie miał tego lidera jak zrówna się meczami z Barceloną czy nie?
0
Jak to możliwe że wczoraj były dwie paczki z inpostu do paczkomatu i jedna przyszła a druga nie. Jak to możliwe że nawet nie wsadził dwóch naraz w skrzynkę? Ogólnie i tak wspieram InPost, bo to jeden z najlepszych pomysłów w Polsce.
1
@NeroTFP1 Mądry Polak po szkodzie. Ciekawe czy ktoś im kasę za zniszczone samochody zwróci bo jak nie to xd. Szkoda ludzi.
0
@patrix211 Z UFC ;o
0
Oficjalnie: Karolina Kowalkiewicz z onlyfansem!
0
@Munio Wardęga fryz
0
@Herato Merino?
0
@Transu96 Szkoda że nie ma szponów zamiast 3 do pż.
0
@FCB_dimiC Mi to też wisi ale z czystej ciekawości chciałbym poznać powód.