0

Mieć takich prawdziwych przyjaciół to skarb


0

@inViNcibl3 Philips Dual Basket Air Fryer - zdrowe, szybkie i wszechstronne gotowanie, pojemność 9 l, ekran dotykowy, konstrukcja z 2 szufladami (NA350/00) https://amzn.eu/d/0RKOu8l ta?

11

@gaucho104 Lepiej czy gorzej. Napewno byłoby warto zaryzykować i dać komuś władze zamiast wybierać między POPiS. Gdyby Konfederacja podpadła w czasie swoich rządów to wątpię że później miałaby poparcie. Różne są o nich zdania ale dlaczego nie?

0

Wcześniej pytałem ale mało było odpowiedzi.
Polecicie jakiegoś air fryera do 500-600?

1

Piękny wieczór, piękna środa, ważne zwycięstwo. Kto by się spodziewał że Barca będzie druga w nowym formacie Ligi Mistrzów!
Uwaga City jest 22 a PSG 25 a następny mecz mają między sobą.

0

@barteq Kapitan Ameryka albo Hydra Cap. Teraz jest multiwersum więc może być Kapitan z innej rzeczywistości.

0

Kiedy ten 2026 rok....

0

Ma ktoś internet z Multimedii i działa mu masakrycznie? Ostatnie 2-3 dni to tragedia.

0

@Criss18Barca A za Xaviego łapali tak na spalonym? Widocznie narazie tak musi być. Dajcie trochę im czasu, bo nie jesteśmy w jakiejś tragicznej sytuacji w lidze ani lidze mistrzów. Swoje wygrywaliśmy i swoje musimy zremisować i przegrać.

5

@Criss18Barca Ale jak łapali Real i reszte na spalone to kozacki duet.

0

@budel17 My też.

4

@AmigoBlancos A Real miał sekstet po transferze Mekambe.

0

Nieciekawie to wygląda, bo na ostatnie 5 meczów w lidze 2 porażki, 2 remisy i jedne zwycięstwo. Sporo potraciliśmy punktów ale sezon na tym meczu się nie kończy. Teraz ciężki wyjazd do Dortmundu.

0

Oni jeszcze pretensje mają o żółtą xDDDD

0

@LeoMessiiBarcaPepa Od dzisiaj szukamy Filipa.

0

Poleci ktoś air fryera? Granice to 500-600 polskich złotych.

0

Jeżeli ma do nas przyjść Tah to Christensen odchodzi? Czy jednak Inigo? A może puszczą Araujo?

0

@misterio Ja czekam na jakieś lepsze zdjęcie czarnej dziury. Poza tym Andromedę da się zobaczyć gołym okiem na niebie?

3

@Kgorecki2500 Ziemniaki, makaron, ryż, kasza.

1

@lucas/catalan Hot milfik.

0

@NeroTFP1 Kurde a tak ładnie ich zgnietliśmy na naszym drugim obiekcie treningowym...

0

To co Realem będzie miał tego lidera jak zrówna się meczami z Barceloną czy nie?

0

Jak to możliwe że wczoraj były dwie paczki z inpostu do paczkomatu i jedna przyszła a druga nie. Jak to możliwe że nawet nie wsadził dwóch naraz w skrzynkę? Ogólnie i tak wspieram InPost, bo to jeden z najlepszych pomysłów w Polsce.

1

@NeroTFP1 Mądry Polak po szkodzie. Ciekawe czy ktoś im kasę za zniszczone samochody zwróci bo jak nie to xd. Szkoda ludzi.

0

@patrix211 Z UFC ;o

0

Oficjalnie: Karolina Kowalkiewicz z onlyfansem!

0

@Munio Wardęga fryz

0

@Herato Merino?

0

@Transu96 Szkoda że nie ma szponów zamiast 3 do pż.

0

@FCB_dimiC Mi to też wisi ale z czystej ciekawości chciałbym poznać powód.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?