xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ten Zelensky za dużo już plecie tym jęzorem na temat Polski. Dlaczego ktoś znaczący w Polsce nie odniesie się do tego i nie zatrzyma tej karuzeli żenady? Na początku wojny było mi ich szkoda ale wszystko z czasem się zmienia.
1
@joloskyy Może bliższa rodzina z Chin pochodzi to chciał aby oni w Polsce poczuliby się jak w domu.
1
@Ojciec5tkidzieci Tak samo niektórym może odpalić się CS'a w realnym życiu i zrobić burde w szkole.
3
@Who_you_mam Tylko magazynek załaduj do pełna xD
0
@MesQueUnClub96 Breanne Benson
5
Ja wam wójta nie wybierałem.
0
@Trojanek23 Teściowa się nie liczy.
1
@mekston Reagan Foxx
1
@Sysia11 Za dużo pieniędzy masz?:D
1
O której cała gala i gdzie można oglądać?
5
@Barceloniarz987 Będzie wielkie przemówienie na temat rasizmu, kurs 1.19.
0
Kupował ktoś może z was coś na allegro ze stanu powystawowe? Warto czy lepiej dołożyć sobie do czegoś i mieć nowe?
0
@HypeR Byłeś na Venomie?
1
Donald już atakuje partie Razem bo wyszła od Lewicy xD
0
Ciekawe co z Kagawą :D
0
Boston Celtics już 3:0 w NBA. Mam nadzieję że obronią pierścień.
0
@Xxxbarca4ever W lidze mistrzów zdarzają się niespodzianki ze słabszymi rywalami więc Crveny bym nie lekceważył.
0
@Fake69 Żeby sobie taki Torre zagrał w środku pola, Olmo cały bądź większość meczu, Kounde odpoczął więcej.
3
@D10SLEO https://x.com/Deji_mide/status/1850262371635245398
0
Duma z rana z tego co się wczoraj stało. A za tydzień mam nadzieję na mądre rotacje.
4
Araujo niech się martwi o pozycję w wyjściowych składzie xd
0
Pięknie widać tak cieszącego się naszego trenera. Jeden człowiek a tyle daje radości.
5
Pomyśleć że mało brakowało a taki Inigo Martinez nie byłby zarejestrowany. Aktualnie topowy obrońca świata.
4
@Nhyz I te środkowe palce xD
0
@4drian0 No tak samo nikt nie spodziewał się aż tak wysokiej wygranej Barcy xD
0
Dobra gdzie te płaczki co pisały że czemu Wojtek nie gra tylko słaby Pena?
0
Czekać na płacz Kamila G. xDD
1
Ancelotti palcem to możesz grozić swoim a nie dla wielkiego Flicka. Piękny tydzień Culesi. MAMY TO!
1
@TheRobertos Działa.
0
Ile razy oglądałem mecze to dopiero teraz zobaczyłem jak wygląda Pan Adam Marchliński xD