0

Jakie JBL'y do biegania?

11

Dobrze że El Clasico jest o normalnej porze... W sensie sobotę.

9

Ale bym sobie obejrzał El Clasico dzień przed Bożym Narodzeniem wygrywając 0:3 na Bernabeu.

0

@Transu96 Metin będzie katowany.

0

Jeżeli ktoś jest niebinarny to jak to jest później z emeryturą? Pewnie uważa się później za kobietę bo wcześniej przejdzie.

0

@Mattems Kibicowali ale już do końca życia? Myślę że 3-4 miliony by mnie przekonały.

1

@tbas Bardzo chciałem kiedyś Coste u nas.

4

@Rust_Cohle Udało mi się czy nie? W końcu zaraz weekend trzeba trochę przyświrować.

8

Ostatnio byłem na warsztacie u @Luciano99 i chyba dawno nie widziałem tak uśmiechniętego i radosnego @Kessie. Myślałem ze robotę mi zrobi za darmo aż z tego szczęścia. Pytam go co się stało, wcześniej chodziłeś jak zbity pies a teraz taka odmiana. Wiecie co się stało? Dostał prezent od swojego szefa, nowiutkie air podsy
https://ibb.co/wdsv0Xr

0

@Ghostface Heteroseksualny singiel - 26.

0

@tomek8756 Szkoda że z prawej jej nie poprawił od razu xD.

6

@IronSanHybrid Nienawidzę jak nawale jedzenia i mi z talerza coś cieknie.

0

@kamar24 @Maciek069 Dzięki Panowie.

2

@messi33 To że świąt i Sylwka z rodziną napewno nie spędzi.

0

@agaFCB Wesele się robi bo taka tradycja. Ale zawsze można wziąć cywilny a później samemu zbierać na kościelny.

0

@HypeR Echo oglądałem a nawet nie pamiętam co się tam działo za bardzo xD. Agatha ciekawi mnie bardziej. Mam nadzieję że końcówka jakoś rozwali mi głowe i będzie jakaś fajna scena po napisach.

Ps. I ciekawe co z tą Śmiercią, czy będzie jakaś gadka o Thanosie i takie tam.

0

Według was najlepsza poczta mailowa? Aktualnie mam wp ale warto zmieniać na coś innego?

6

@FcPortoFan1999 Trzeba więcej bramek szczelić.

4

@Katalończyk 99 Za dużo na zmywaku w Anglii zarobił.

0

@FcPortoFan1999 Soplica wiśniowa w porcji 200 gram zawsze na propsie.

0

@VegetaPolska Taa ale czasami jest 6 pak kasztelana po 3 złoty za puszkę więc jak tu nie brać.

2

@Marian_Pazdzioch Żubr też słaby ostatnio. Z puszek osobiście polecam kasztelan i Kozla z biedry.

1

@kubix05 Miodowe lata > Kiepscy

0

Jaga Jaga do bramki strzela Jaga Jaga

0

@FCB_dimiC Bo aktualne zgubiłem i mam tylko ładowarkę xD bass się liczy i żeby podczas biegania nie wypadały

0

Może ktoś polecić lepsze słuchawki od JBL TWS Race?

0

@FCB_dimiC Poważnie pytam.

1

Poleci ktoś lepsze słuchawki od JBL TWS Race?

0

Kurde nawet Oydeye czy jak mu tak hymn śpiewa. Widać że miał czas na naukę Polskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?