xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakie JBL'y do biegania?
11
Dobrze że El Clasico jest o normalnej porze... W sensie sobotę.
9
Ale bym sobie obejrzał El Clasico dzień przed Bożym Narodzeniem wygrywając 0:3 na Bernabeu.
0
@Transu96 Metin będzie katowany.
0
Jeżeli ktoś jest niebinarny to jak to jest później z emeryturą? Pewnie uważa się później za kobietę bo wcześniej przejdzie.
0
@Mattems Kibicowali ale już do końca życia? Myślę że 3-4 miliony by mnie przekonały.
1
@tbas Bardzo chciałem kiedyś Coste u nas.
4
@Rust_Cohle Udało mi się czy nie? W końcu zaraz weekend trzeba trochę przyświrować.
8
Ostatnio byłem na warsztacie u @Luciano99 i chyba dawno nie widziałem tak uśmiechniętego i radosnego @Kessie. Myślałem ze robotę mi zrobi za darmo aż z tego szczęścia. Pytam go co się stało, wcześniej chodziłeś jak zbity pies a teraz taka odmiana. Wiecie co się stało? Dostał prezent od swojego szefa, nowiutkie air podsy
https://ibb.co/wdsv0Xr
0
@Ghostface Heteroseksualny singiel - 26.
0
@tomek8756 Szkoda że z prawej jej nie poprawił od razu xD.
6
@IronSanHybrid Nienawidzę jak nawale jedzenia i mi z talerza coś cieknie.
0
@kamar24 @Maciek069 Dzięki Panowie.
2
@messi33 To że świąt i Sylwka z rodziną napewno nie spędzi.
0
@agaFCB Wesele się robi bo taka tradycja. Ale zawsze można wziąć cywilny a później samemu zbierać na kościelny.
0
Które byście polecili? Zależy mi żeby nie wypadały mi podczas biegania i fajnie grały:
https://allegro.pl/oferta/bezprzewodowe-sluchawki-dokanalowe-soundcore-liberty-4nc-black-15542229756
https://allegro.pl/oferta/sluchawki-dokanalowe-jbl-endurance-race-czarny-11753444427
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-jbl-tune-beam-tws-anc-dokanalowe-czarne
Chyba że są ciekawsze opcje tak do 350 PLN. Szukam najlepszej opcji.
0
@HypeR Echo oglądałem a nawet nie pamiętam co się tam działo za bardzo xD. Agatha ciekawi mnie bardziej. Mam nadzieję że końcówka jakoś rozwali mi głowe i będzie jakaś fajna scena po napisach.
Ps. I ciekawe co z tą Śmiercią, czy będzie jakaś gadka o Thanosie i takie tam.
0
Według was najlepsza poczta mailowa? Aktualnie mam wp ale warto zmieniać na coś innego?
6
@FcPortoFan1999 Trzeba więcej bramek szczelić.
4
@Katalończyk 99 Za dużo na zmywaku w Anglii zarobił.
0
@FcPortoFan1999 Soplica wiśniowa w porcji 200 gram zawsze na propsie.
0
@VegetaPolska Taa ale czasami jest 6 pak kasztelana po 3 złoty za puszkę więc jak tu nie brać.
2
@Marian_Pazdzioch Żubr też słaby ostatnio. Z puszek osobiście polecam kasztelan i Kozla z biedry.
1
@kubix05 Miodowe lata > Kiepscy
0
Jaga Jaga do bramki strzela Jaga Jaga
0
@FCB_dimiC Bo aktualne zgubiłem i mam tylko ładowarkę xD bass się liczy i żeby podczas biegania nie wypadały
0
Może ktoś polecić lepsze słuchawki od JBL TWS Race?
0
@FCB_dimiC Poważnie pytam.
1
Poleci ktoś lepsze słuchawki od JBL TWS Race?
0
Kurde nawet Oydeye czy jak mu tak hymn śpiewa. Widać że miał czas na naukę Polskiego.