xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szreko No ja to się jaram Thunderbolts z powodu właśnie Sebastiana Stana i ciekawi mnie Sentry mocno.
2
@Kapitan hawk Myślałem że to fejk xD
0
@HypeR Taaa :D ciekawie się zapowiada. Ciekawi mnie ten atak Buckiego na samochód.
2
Ale że Marvel wypuści trailer teraz do Thunderbolt to bym się nie spodziewał
@HypeR @Kgorecki2500 @DragonxNF @Szreko @Sulimo
0
@GeneralXavi Wydaje mi się że z gęby dupy nie będzie robić i nie podpisze już z nikim kontraktu nawet jak się Barca zgłosi. Ale jakby zmienił zdanie to miło.
1
Ten Pablo Torre jak jeszcze się doszlifuje i będzie grać to może być dobry piłkarz. Ma to coś.
0
Dobra dawać te Getafe już.
0
Bez mydła, ależ piękna gra. Dawno tak się nie cieszyłem z meczu.
0
To zaczynamy jednostronne spotkanie.
0
A ta nadal gwiazdorzy xD
0
Opinie?
0
@HypeR No i właśnie po prostu jest, może szału nie robi ale ciekawość jest co będzie dalej.
0
@DragonxNF Może być tak, że Venom po tak długim czasie w ciele Ediego i tak długim pobyciu na ziemi przyzwyczaił się.
A ja osobiście czekam na 3 część, bo jestem ciekawy Knulla jak i samego zakończenia filmu oraz innych symbiontów (Toxina, Lashera).
1
Naprawdę lubi się Ter Stegena ale wczoraj co zrobił to były jaja. Nawet nie mógł się przyznać że spieprzył.
Może czas najwyższy szukać innego bramkarza, bo Niemiec za pewnie się poczuł?
0
@Maciej1078 My nie. Ale co jarają Cie takie zbójstwa na drogach?
0
Na nas po prostu, nie ma czym się chwalić.
0
Ten śmieć został zatrzymany w DE, szkoda że na nas nie trafił.
1
@lucca87 Trochę czasu mam :D
0
@lucca87 Bo ile jestem w stanie to sam chce działać.
1
Do ludzi oblatanych w warunkach zabudowy.
Lepiej iść osobiście do gminy i składać wniosek czy przez internet i później donieść papiery? Szczerze wolałbym przez internet bo w razie w mogę sobie na spokojnie posiedzieć i nanosić poprawki. Jest jakaś różnica?
0
A ta dalej swoje xDDD
2
Ale kozacki żółty księżyc na niebie.
6
@BorzyKrzys Daj daj daj daj daj daj daj
1
Iks de
0
@draxidox Dożywocie z miejsca i robota żeby sami się utrzymywali.
0
@Kamiloza91 Kagawe a kogo innego.
0
Kane lepszy od Suareza w Prime xDD Kagawa daj sobie spokój
https://vm.tiktok.com/ZGeEfoqMK/
0
Komentarz usunięty
0
Wiecie skąd da się ogarnąć NFS Carbon? Jakoś naszła mnie ochota żeby sobie pograć.
1
Bez jaj, gdybym był atrakcyjną kobietą to bym of od razu założyła, po co pracować fizycznie?