xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Nudny Gimper przeleży Koreańca.
0
@FabianekMrozek Ale Wardęge już z tego nikt nie rozlicza bo stał się szeryfem internetu xd
1
@partymaker Uwaga uwaga no weź się podziel mała
1
@Pawel13sz Luciano na kompie siedział bo sekretarka wolne wzięła i nie miał kto im wypłaty wyliczyć.
2
@Sulimo Up 15 znaków
3
@Luciano99 Ale Macio w te upały ma przeje... Nie dość że owinięty kocem z temu to na dodatek rozpadające się kapcie z Ali.
0
Deco jak chcesz uratować okienko to stawiaj urodzinowego szampana i mogę grać u was za pewną kwotę. Sylwetka podobna do Ronaldo aktualnego a fryzurę w kształcie trójkąta da się zrobić. Wezmę mniej a jakiegoś karniaka strzelę.
0
@Arden Co trzeba mieć w głowie żeby tak zrobić.
1
@CatalanDream ło jo jo jo jesteś taka hot
1
Po całym dniu goronca fajnie jest wyjść o takiej porze na ławkę przed blok i posiedzieć. Dlaczego nie może być ciągle taka temperaturaaa?
0
Chyba będzie trzeba się przerzucić z biedry na Lidla bo mi wiśniówki nie dostawiają a się skończyła na półkach...
5
@agaFCB Trzymaj się Aga, jesteśmy z Tobą.
0
@Michael24 Okaże się po sezonie :p ale myślę że Bayern, uzupełnili sobie skład elegancko. No i PSG.
0
Adamek biorąc walkę z Kasjuszem tylko się ośmieszył xD
0
@damian16161212 To jakiś fetysz jest
1
Wardęga wypuścił nowy film, bez przypadku że jutro jest największa gala FF.
0
@Arden Sportowiec i taka akcja? A to mówią że freakfighty to patologia.
1
@Radioactive9705 Rodzina Bogdańskich, Iwona Wieczorek
0
Ogólnie jesteście zawodoleni z losowania? Najgoźniejszymi przeciwnikami jak wiadome będzie Bayern i Borussia. Na szczęście z Monachijczykami gramy u siebie co robi większą przewagę i oby to się przełożyło na mecz. Dortmund jednak jest finalistą ubiegłego sezonu w LM więc też może być ciekawie. Tak samo najprawdopodobnie nie obejdzie się bez jakichś wpadek z innymi drużynami. Szkoda tylko że Hansi nie ma wszystkich zawodników do dyspozycji to bym stawiał na luzie 1-8 a tak może być ciężko licząc jeszcze sezon ligowy i granie co 3 dni.
0
@mientusek1407 Kimmich raczej z prawej.
0
@HypeR Już dawno mi mignęła fotka z nim. Potrzebny w ogóle jest ten serial?
1
Bravo Sport: Rodzina pewnego twitterowicza który dawał wywiad na Kanale Sportowym, którego właścicielami byli/są Borek, Smokowski, Pol, Stanowski zarazem jeden z największych fanatyków lepszej części Madrytu, czyli Kamil G. poinformowała że mimo wyłączenia klimatyzacji i włączenia ogrzewania podłogowego wielki kibic i patriota zmarzł dzisiejszej nocy.
3
W Madrycie mieli nagrywać drugą część "Pojutrze" ale tam tak zimno że scenarzyści pochorowali.
0
@AmigoBlancos W tym sezonie będzie dominacja genetyczna w postaci Barcelony, z całym szacunkiem Liga Mistrzów może być na biało ale Hiszpania zawsze będzie bordowo-granatowa.
0
@AmigoBlancos Życia zapewne? Facet w poprzednim sezonie wygraliście LL i LM więc naprawdę nie wiem czego jeszcze oczekujesz xDD Co oni mają pofrunąć w Galaktykę i grać z UFO 5G?
15
Niech sobie mówią Ci kibice Realu że mamy swoje 5 minut ale kończy się nasze 5 a zaczyna 10.
1
Od siebie dodam tylko tyle. Ciesze się że mogę nadal korzystać z upałów mimo że mnie to wkurza ale z drugiej strony cieszę się z tego że poce się ze szczęścia niż marzne (-4) ze strachu.
4
Real Madryt? To jest przeszłość, Flickballer to jest przyszłość.
3
Mam dobry kontakt z księgową Hernandez Hernandez i powiedziała mi że fax z pewną kwotą ma dojsć w okolicach 90 minut i wtedy ma być BOMBAZO na korzyść Realu. Z tego co słyszałem mieli przełożyć jasełka z grudnia i obdarować
Viniego jako męczennika który strzeli gola na 2:1 i zbawi świat przed ociepleniem klimatu i ostatnim pokoleniem.
2
@mekston Upomnienie*