0

xdddd jeszcze chcą Christensena sprzedać. Brak słów.

0

@13th Oczywiście że jest xd

3

@July_6_BcN + antykomarowego.

0

@Matt_i1992 Duńczyk byłby dobry do sprzedania tylko wtedy gdyby Araujo nie miał kontuzji a poza tym myśle że Urugwajczyk w sezonie 25/26 będzie grał w innym klubie niż Barcelona.

1

Jeżeli przyjdzie Chiesa to będzie nasz człowiek i trzeba go będzie wspierać jak najmocniej. Mijemy nadzieję że kontuzje w tym sezonie naszych będą omijać szerokim łukiem.

Tylko co z Nico na przykład za rok? Będzie jeszcze szansa na jego transfer czy może ktoś pokaże się inny w lidze lepszy od niego?

0

@Cvzx Była banicja.

0

@CZAJUN_119 Wtedy gdy przychodził Turan i Vidal chyba.

2

@fcbarcafan19 @MesQueUnClub_87 Kurde na tym Movido to spory wybór xD

3

Tyle sklepów, ubrań na nich a sobie coś wybrać fajnego jest naprawdę ciężko a ceny kosmiczne czasami. Gdzie się ogólnie ubieracie? U mnie jest to Zalando, Urban City i coś się jeszcze by znalazło.

1

@DLFCB Dla takiego kogoś zrobić betonowe buty, będzie zaszczycony.

3

@Who_you_mam 35 baniek i do widzenia.

3

@Aragorn33 To już wolę Jacka Muranskiego.

1

@Pedri16Future Ostatnio gromi na yt filmami.

0

@HypeR Ohh Sydney :3

1

@BulaKG Czytałem że gdzieś zapukała do domu do znajomych wycieńczona.

0

@tomek8756 XDDDD

3

Gundogan był jednym z tych piłkarzy kilka lat temu, którego widziałem w koszulce Barcelony ale my obraliśmy inny kierunek a on sam trafił do City. Po kilku latach przychodzi gość z wielkim doświadczeniem z drużyny aktualnie top3 na świecie a my zamiast się cieszyć jego grą i dalej podziwiać jego dobrą grę jak w poprzednim sezonie to wypychamy go z klubu. Im dalej w las ja mocno się zastanawiam czy Laporta od brzucha nie dostaje jakichś halucynacji. Mocno wierzyłem w Joana ale kurde ileż można...

0

@Sccaner Spokojnie mam budzik na 5:10 a jeszcze spać się nie wybieram bo się przestawiłem na wolnym :D

14

Dwu tygodniowy urlop zleciał jak pstryknięcie palcem. Nie tak dawno był początek roku a zaraz będziemy jeść przy wigilijnym stole i świętować Sylwester. Czas leci jak szalony po tych 18 urodzinach a zwłaszcza jak zacząłem pracować. Mam już 26 lat i bliżej mi do 30 niż dalej. Trzeba korzystać z każdego dnia bo człowiek się nie zdąży obrócić a będzie się oglądać za garniturem na własny pogrzeb.

2

Nie no jazda z Gundoganem jest. Przecież jak go wypchną z klubu to żonka całego Instagrama zaspamuje.

1

Dricus jaką karierę w UFC robi, kolejna wygrana i obrona pasa. Soldić się chowa.

0

Ale bym się cofnął do 2010 i obejrzał wielką Barcelone..

1

@Worny Kounde 15

1

@TheNekro94 Przecież to się w głowie nie mieści żeby dla nich kasy nie było xD

0

Kupował ktoś z was coś na RetroClub?

4

@ranger3120 5 milionów

1

@Kgorecki2500 Jeszcze w moich goglach...

0

Pablo Torre i Casado zarejestrowani. Torre jednak zostaje w klubie bo nie słychać aby odchodził?

0

@JimMorrisonFCB Wiadome z kiedy to?

6

Co jest xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?