xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
xdddd jeszcze chcą Christensena sprzedać. Brak słów.
0
@13th Oczywiście że jest xd
3
@July_6_BcN + antykomarowego.
0
@Matt_i1992 Duńczyk byłby dobry do sprzedania tylko wtedy gdyby Araujo nie miał kontuzji a poza tym myśle że Urugwajczyk w sezonie 25/26 będzie grał w innym klubie niż Barcelona.
1
Jeżeli przyjdzie Chiesa to będzie nasz człowiek i trzeba go będzie wspierać jak najmocniej. Mijemy nadzieję że kontuzje w tym sezonie naszych będą omijać szerokim łukiem.
Tylko co z Nico na przykład za rok? Będzie jeszcze szansa na jego transfer czy może ktoś pokaże się inny w lidze lepszy od niego?
0
@Cvzx Była banicja.
0
@CZAJUN_119 Wtedy gdy przychodził Turan i Vidal chyba.
2
@fcbarcafan19 @MesQueUnClub_87 Kurde na tym Movido to spory wybór xD
3
Tyle sklepów, ubrań na nich a sobie coś wybrać fajnego jest naprawdę ciężko a ceny kosmiczne czasami. Gdzie się ogólnie ubieracie? U mnie jest to Zalando, Urban City i coś się jeszcze by znalazło.
1
@DLFCB Dla takiego kogoś zrobić betonowe buty, będzie zaszczycony.
3
@Who_you_mam 35 baniek i do widzenia.
3
@Aragorn33 To już wolę Jacka Muranskiego.
1
@Pedri16Future Ostatnio gromi na yt filmami.
0
@HypeR Ohh Sydney :3
1
@BulaKG Czytałem że gdzieś zapukała do domu do znajomych wycieńczona.
0
@tomek8756 XDDDD
3
Gundogan był jednym z tych piłkarzy kilka lat temu, którego widziałem w koszulce Barcelony ale my obraliśmy inny kierunek a on sam trafił do City. Po kilku latach przychodzi gość z wielkim doświadczeniem z drużyny aktualnie top3 na świecie a my zamiast się cieszyć jego grą i dalej podziwiać jego dobrą grę jak w poprzednim sezonie to wypychamy go z klubu. Im dalej w las ja mocno się zastanawiam czy Laporta od brzucha nie dostaje jakichś halucynacji. Mocno wierzyłem w Joana ale kurde ileż można...
0
@Sccaner Spokojnie mam budzik na 5:10 a jeszcze spać się nie wybieram bo się przestawiłem na wolnym :D
14
Dwu tygodniowy urlop zleciał jak pstryknięcie palcem. Nie tak dawno był początek roku a zaraz będziemy jeść przy wigilijnym stole i świętować Sylwester. Czas leci jak szalony po tych 18 urodzinach a zwłaszcza jak zacząłem pracować. Mam już 26 lat i bliżej mi do 30 niż dalej. Trzeba korzystać z każdego dnia bo człowiek się nie zdąży obrócić a będzie się oglądać za garniturem na własny pogrzeb.
2
Nie no jazda z Gundoganem jest. Przecież jak go wypchną z klubu to żonka całego Instagrama zaspamuje.
1
Dricus jaką karierę w UFC robi, kolejna wygrana i obrona pasa. Soldić się chowa.
0
Ale bym się cofnął do 2010 i obejrzał wielką Barcelone..
1
@Worny Kounde 15
1
@TheNekro94 Przecież to się w głowie nie mieści żeby dla nich kasy nie było xD
0
Kupował ktoś z was coś na RetroClub?
4
@ranger3120 5 milionów
1
@Kgorecki2500 Jeszcze w moich goglach...
0
Pablo Torre i Casado zarejestrowani. Torre jednak zostaje w klubie bo nie słychać aby odchodził?
0
@JimMorrisonFCB Wiadome z kiedy to?
6
Co jest xD