1

@JohnA Czasami sobie pojeżdże elektrykiem jak w sklepie stoi tylko trzeba z 2 zyle wrzucić.

2

@Arden Dobre stopy tylko żeby czasami paznokcie malowała

0

@blakkudium David Silva

1

@Lola120 W siatkę jak nie teraz to nie wiem kiedy.

1

@ObiwanKenobi Bo mu tak Chat podpowiedział.

0

@Zieliniak Albo kobieta która czuje się meszczyznom niech idzie do męskiego judo.

1

W głębi duszy mam nadzieję że to jakiś troll

0

@Kgorecki2500 A jadłeś żurek?

0

@MessiForeverTheBest No tak lepiej wygrywać co roku Rolanda Garossa niż chociaż raz mieć złoty medal Igrzysk Olimpijskich.

0

@Herato Thiago Alcantara?

0

@Kidd Ale teraz przyszło Euro, zagrał dobre zawody i już lecą z ofertami.

0

Olmo chyba chcą tylko z tego względu że miał przebłyski na Euro. Ciekawe czy to nie kolejny przypadek Jamesa Rodrigueza.

2

Jak można mieć pieniądze na Olmo a nie mieć na Nico?? Oni widzieli nasze lewe skrzydło? Ten Deco jest śmieszny naprawdę.

2

Jak nastawienia przed meczem z City?

0

@NeroTFP1 I prawdę napisała xd gdyby nie miała takich osiągnięć sportowych to by po niej jechali od góry do dołu.

0

Tydzień nie minął a Deadpool & Wolverine zarobił ponad 400 milionów euro. Pęknie miliard szybciutko.

3

@kubix05 Członek legendarnego MVP. Co za piękne czasy.

0

@626 Szerokość 26, planuje dom parterowy.

0

@Chaoss Mi bardziej chodzi o to żeby przesunąć do lewej strony żeby po prawej było więcej miejsca na przykład do jeżdżenia samochodem przy domu.

1

@fart USA bierze złoto z palcem wiadomo gdzie

0

Jeżeli na przykład kupiłbym projekt domu z Archonu to czy mogę sam później wprowadzić zmiany? Na przykład likwidacja okna żeby do granicy działki były 3 metry a nie 4?

1

Brakuje filmu z Nico jak był wtedy z Griezmannem który i tak rok później odszedł do nas xD

0

@HypeR Dziwnie się będzie go oglądać jako Dooma, ale mam nadzieję że to będzie Iron Man ale jako Doom w złej wersji. Doom był kiedyś dobry?

4

Bracia Russo na ratunek MCU, kolejne dwa filmy o Avengersach należą do nich.

3

Iron Man wraca do MCU jako Doctor Doom.

2

@Lucyfffer W Polsce to aborcja, lewica i piekło kobiet.

4

@dAvi_2 Masakra.

0

@FcPortoFan1999 Jego dni są policzone. Już wysłałem pismo do mecenaska z Piaseczna.

4

Właśnie teraz oglądam sobie filmiki z tego otwarcia igrzysk. To jest wstyd, hańba i kompromitacja. Masakra co miał w głowie pomysłodawca. Napoleon to się w grobie przewraca.

0

Te komary to jest porażka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?