xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@JohnA Czasami sobie pojeżdże elektrykiem jak w sklepie stoi tylko trzeba z 2 zyle wrzucić.
2
@Arden Dobre stopy tylko żeby czasami paznokcie malowała
0
@blakkudium David Silva
1
@Lola120 W siatkę jak nie teraz to nie wiem kiedy.
1
@ObiwanKenobi Bo mu tak Chat podpowiedział.
0
@Zieliniak Albo kobieta która czuje się meszczyznom niech idzie do męskiego judo.
1
W głębi duszy mam nadzieję że to jakiś troll
0
@Kgorecki2500 A jadłeś żurek?
0
@MessiForeverTheBest No tak lepiej wygrywać co roku Rolanda Garossa niż chociaż raz mieć złoty medal Igrzysk Olimpijskich.
0
@Herato Thiago Alcantara?
0
@Kidd Ale teraz przyszło Euro, zagrał dobre zawody i już lecą z ofertami.
0
Olmo chyba chcą tylko z tego względu że miał przebłyski na Euro. Ciekawe czy to nie kolejny przypadek Jamesa Rodrigueza.
2
Jak można mieć pieniądze na Olmo a nie mieć na Nico?? Oni widzieli nasze lewe skrzydło? Ten Deco jest śmieszny naprawdę.
2
Jak nastawienia przed meczem z City?
0
@NeroTFP1 I prawdę napisała xd gdyby nie miała takich osiągnięć sportowych to by po niej jechali od góry do dołu.
0
Tydzień nie minął a Deadpool & Wolverine zarobił ponad 400 milionów euro. Pęknie miliard szybciutko.
3
@kubix05 Członek legendarnego MVP. Co za piękne czasy.
0
@626 Szerokość 26, planuje dom parterowy.
0
@Chaoss Mi bardziej chodzi o to żeby przesunąć do lewej strony żeby po prawej było więcej miejsca na przykład do jeżdżenia samochodem przy domu.
1
@fart USA bierze złoto z palcem wiadomo gdzie
0
Jeżeli na przykład kupiłbym projekt domu z Archonu to czy mogę sam później wprowadzić zmiany? Na przykład likwidacja okna żeby do granicy działki były 3 metry a nie 4?
1
Brakuje filmu z Nico jak był wtedy z Griezmannem który i tak rok później odszedł do nas xD
0
@HypeR Dziwnie się będzie go oglądać jako Dooma, ale mam nadzieję że to będzie Iron Man ale jako Doom w złej wersji. Doom był kiedyś dobry?
4
Bracia Russo na ratunek MCU, kolejne dwa filmy o Avengersach należą do nich.
3
Iron Man wraca do MCU jako Doctor Doom.
2
@Lucyfffer W Polsce to aborcja, lewica i piekło kobiet.
4
@dAvi_2 Masakra.
0
@FcPortoFan1999 Jego dni są policzone. Już wysłałem pismo do mecenaska z Piaseczna.
4
Właśnie teraz oglądam sobie filmiki z tego otwarcia igrzysk. To jest wstyd, hańba i kompromitacja. Masakra co miał w głowie pomysłodawca. Napoleon to się w grobie przewraca.
0
Te komary to jest porażka.