xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JimMorrisonFCB Wiadome z kiedy to?
6
Co jest xD
0
@Messibestplayerintheworld x kurde d
0
@Kgorecki2500 Za późno wariacie xD
4
Już ze 3 godziny po filmie Deadpool & Wolverine a bym drugi raz go obejrzał.
0
@HypeR Coś na podobie Infinity War, fajnie.
1
Deadpool & Wolverine odchaczone.
Mogę napisać tylko tyle że Ryan i Hugh to dwaj genialni aktorzy. Mocny film, zabawny i z momentami smutku. Może bardziej bym się ekscytował gdybym nie widział wcześniej spoilerów ale i tak jest kozacko. Fajnie było słyszeć wplatywanie historii z MCU.
Mam nadzieję że Deadpool trafi jednak do Avengers tak jak chciał a w raz z nim Wolverine i nawet Laura. Piękna historia i zaje**ste cameo różnych postaci.
@HypeR @Kgorecki2500
0
Czyli jednak to prawda :o https://vm.tiktok.com/ZGecQSHFs/
15
Czy wie ktoś skąd on ma dostawcę internetu? Chciałbym tam się przyjąć i wyłączyć mu internet
0
Titanic odpalony, dawno nie oglądałem bo zazwyczaj gdy kiedyś leciał w tv na Polsacie to się włączało.
0
Świat w płomieniach na Netflix dobry film, ostatnio Gambit z D&W oraz Elektro z Spideramana w rolach głównych.
1
@zodiak_10 "W ten weekend Ty stawiasz flache"
7
@blakkudium Trafi do nich i zagra mecze życia przeciwko nam xD
0
@Kgorecki2500 https://static.wikia.nocookie.net/miodowelata/images/3/3b/Kurski.jpg/revision/latest?cb=20171101125122&path-prefix=pl Ludzie mówią że to jeden z dowódców.
1
@barcelonaLM Boston Celtic, Lakers no i Spurs
0
@FCB24 A kogo wzięli do siebie?;o
0
@Pawel13sz Prysłem aż xD
1
@Pawel13sz Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie panuje optymizm.
1
@Pawel13sz No i teraz pytanie, Nico woli 10 w Barcelonie czy Athleticu?
0
@MesQueUnClub96 Kto teraz ma największe szanse na mistrza? Dalej Boston?
4
@Pawel13sz Dla niego cała Barcelona leżała.
1
@Worny Ter Stegen - Balde, Inigo, Kounde, Fort - Chistensen, Casado, Olmo - Raphinha, Lewy, Yamal
0
A Gulera już nie wpuści?
0
@Aragorn33 Wypieprzą tego pseudo prezesika czy się boją? A może żonka za mało nakradła podczas siedzenia na tyłku?
0
@kakusus Jakiś przygodowy, może być science fiction. Może być z starych lat.
0
@blakkudium Na papierze potężny skład.
1
@blakkudium Klose można zaliczyć?
0
Mam Prime, Netflix, Disney i naprawdę ciężko coś znaleźć pod oglądanie ciekawego a nie chce mi się katować Johna Wicka, Marvela i innych filmów które oglądałem xx razy. Byście coś polecili ciekawego?
1
@Rhaan Zgoda. Tak samo transfer Lewego w tym wieku, był na niego ogromny hype i pewnie doszło sporo kibiców względem jego. Dziwie się że nie robimy transferów typu Kounde.
0
Czy był kiedyś taki problem z koszulkami co teraz? Będziesz to w głowie się nie mieści, że wyjazdówek nie ma jeszcze nawet w sklepie. Dlaczego też koszulki były produkowane ze starym logo a nie nowym? Przecież wiele osób kupiło z starym a pewnie chciałaby mieć z nowym. U nas naprawdę jakiś burdel się w klubie zrobił...
Da się to jeszcze jakoś uratować czy ciąglę będziemy leżć w jakieś dźwignie i szemrane interesy?
Osobiście mam nadzieję że z nike nie przdłużymy kontraktu i wpadnie coś lepszego od Adidasa za jakiś czas.