0

@JimMorrisonFCB Wiadome z kiedy to?

6

Co jest xD

0

0

@Kgorecki2500 Za późno wariacie xD

4

Już ze 3 godziny po filmie Deadpool & Wolverine a bym drugi raz go obejrzał.

0

@HypeR Coś na podobie Infinity War, fajnie.

1

Deadpool & Wolverine odchaczone.
Mogę napisać tylko tyle że Ryan i Hugh to dwaj genialni aktorzy. Mocny film, zabawny i z momentami smutku. Może bardziej bym się ekscytował gdybym nie widział wcześniej spoilerów ale i tak jest kozacko. Fajnie było słyszeć wplatywanie historii z MCU.

Mam nadzieję że Deadpool trafi jednak do Avengers tak jak chciał a w raz z nim Wolverine i nawet Laura. Piękna historia i zaje**ste cameo różnych postaci.
@HypeR @Kgorecki2500

0

Czyli jednak to prawda :o https://vm.tiktok.com/ZGecQSHFs/

15

Czy wie ktoś skąd on ma dostawcę internetu? Chciałbym tam się przyjąć i wyłączyć mu internet

0

Titanic odpalony, dawno nie oglądałem bo zazwyczaj gdy kiedyś leciał w tv na Polsacie to się włączało.

0

Świat w płomieniach na Netflix dobry film, ostatnio Gambit z D&W oraz Elektro z Spideramana w rolach głównych.

1

@zodiak_10 "W ten weekend Ty stawiasz flache"

7

@blakkudium Trafi do nich i zagra mecze życia przeciwko nam xD

1

@barcelonaLM Boston Celtic, Lakers no i Spurs

0

@FCB24 A kogo wzięli do siebie?;o

0

@Pawel13sz Prysłem aż xD

1

@Pawel13sz Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie panuje optymizm.

1

@Pawel13sz No i teraz pytanie, Nico woli 10 w Barcelonie czy Athleticu?

0

@MesQueUnClub96 Kto teraz ma największe szanse na mistrza? Dalej Boston?

4

@Pawel13sz Dla niego cała Barcelona leżała.

1

@Worny Ter Stegen - Balde, Inigo, Kounde, Fort - Chistensen, Casado, Olmo - Raphinha, Lewy, Yamal

0

A Gulera już nie wpuści?

0

@Aragorn33 Wypieprzą tego pseudo prezesika czy się boją? A może żonka za mało nakradła podczas siedzenia na tyłku?

0

@kakusus Jakiś przygodowy, może być science fiction. Może być z starych lat.

0

@blakkudium Na papierze potężny skład.

1

@blakkudium Klose można zaliczyć?

0

Mam Prime, Netflix, Disney i naprawdę ciężko coś znaleźć pod oglądanie ciekawego a nie chce mi się katować Johna Wicka, Marvela i innych filmów które oglądałem xx razy. Byście coś polecili ciekawego?

1

@Rhaan Zgoda. Tak samo transfer Lewego w tym wieku, był na niego ogromny hype i pewnie doszło sporo kibiców względem jego. Dziwie się że nie robimy transferów typu Kounde.

0

Czy był kiedyś taki problem z koszulkami co teraz? Będziesz to w głowie się nie mieści, że wyjazdówek nie ma jeszcze nawet w sklepie. Dlaczego też koszulki były produkowane ze starym logo a nie nowym? Przecież wiele osób kupiło z starym a pewnie chciałaby mieć z nowym. U nas naprawdę jakiś burdel się w klubie zrobił...
Da się to jeszcze jakoś uratować czy ciąglę będziemy leżć w jakieś dźwignie i szemrane interesy?
Osobiście mam nadzieję że z nike nie przdłużymy kontraktu i wpadnie coś lepszego od Adidasa za jakiś czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?