0

Jest kurrrr!! Pięknie Panowie jedziemy z nimi!!!

0

Nie no Amerykanie kozacko grają...

1

@Kazragore Daj, daj, daj, daj.

0

Nie dziwię się że remisują mając Supermana w drużynie.

0

Temperatura ra ra ra ra

Polacy po upragniony finał!

1

@Danny Gaucho I to w workach

0

@Gaucho A co my Niemcy jesteśmy że mieliśmy płakać?

1

@sen Rozumiem lampke ale całe?xD Może się z tego zrobić problem bo za jakiś czas będą dwie butelki albo będzie popijać już z nudów a to najgorsze.

0

@pt9 Marcin Paruwa

0

Zastanawiam się czasami czemu nie zainteresowałem się Marvelem w 2008 roku. Aktualnie oglądam Zimowego Żołnierza na słuchawkach i są mega efekty a co gdyby to było w kinie. Top3 jeżeli chodzi o filmy ten franszyzy.

0

@HypeR Ryan sam wyraził chęć grania w MCU więc będzie rozpier.....

1

@Kgorecki2500 Jestem mega fanem Kapitana jak i Winter Soldiera i film ma mieć właśnie taki charakter.

1

@Kgorecki2500 Mam duże nadzieje że nowy Kapitan Ameryka też tak siądzie.

1

@Kgorecki2500 No właśnie widze że fotke na Deadpoola zmieniłeś xD. Na nowym nie byłem ale się wybieram w tym tygodniu jakoś. Bardziej jestem ciekaw RdJ jako Dooma.

0

@blakkudium W której formacji są od nas lepsi? Mi się wydaje że tylko bramka z całym szacunkiem do Stegena.

0

@cchesterr43 Nie jestem sadystą

0

@kodi77 Przecież nikt znaczący od nas nie odszedł ;o

0

Jeżeli w nadchodzącym sezonie Pedriego dalej będą męczyć kontuzje to byście byli skłonni go sprzedać?

0

@Arden Skąd miałby jedzenie i picie?

0

Miał ktoś może z was do czynienia z sklepem Snipes? Warto coś u nich zamawiać?

0

Przecież to o 5 mniej niż kupno klasycznego lewego skrzydłowego xd

2

Stonoga niby wyszedł na durnia po dzisiejszym filmie od Stanowskiego ale to Szalony Reporter miał mokre sny hahah. Takich trzech jak ich dwóch nie ma ani jednego.

0

@karolup Jak wrócimy do 1/1 w kwestii transferów albo po podpisaniu nowego kontaktu z Nike.

0

@KrychaFCB Jak zostanie ich nowym Aguero to czemu nie.

0

Naprawdę nie ma kogoś lepszego od Beko?

Nico jak chce to niech zostaje w Athletic ale podobna była sytuacja z Griezmannem gdzie pociąg miał przyjechać tylko raz a wyszło to że w następnym sezonie daliśmy za niego 120 baniek.

Wydaje mi się że dupa będzie z transferów, Pedri wygląda jakby go głodzili a na dodatek chcą piłkarza który nie spędza na boisku więcej niż 2k minut bo jest kontuzjowany.

Znowu będziemy żyli tym, że jacyś młodzi się objawią i pociągną Barce w tym sezonie. Co sezon to nowe nadzieje z których nic nie wychodzi.

0

W środę jeżeli ktoś będzie o 15:55 to i tak jest spóźniony.

0

Dziwię się sąsiadom https://vm.tiktok.com/ZGeveEaqe/ xD

0

@TheNekro94 Pewnie tak tylko czy taka dyspozycja w meczu z Słowenią starczy na Francję/Włochy? Ja serio jestem nastawiony na złoto jak nigdy wcześniej. To musi się udać.

0

Jak na początku dnia kozacki mecz Polska - Słowenia to teraz Stany z Brazylią dają radę. Na kogo nie trafimy trzeba zagrać jeszcze lepszy mecz w ćwierćfinale.

0

@TheNekro94 Mi się wydaje że oni jeszcze lepiej mogliby zagrać bo kadra potężna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?