xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwię się sąsiadom https://vm.tiktok.com/ZGeveEaqe/ xD
0
@TheNekro94 Pewnie tak tylko czy taka dyspozycja w meczu z Słowenią starczy na Francję/Włochy? Ja serio jestem nastawiony na złoto jak nigdy wcześniej. To musi się udać.
0
Jak na początku dnia kozacki mecz Polska - Słowenia to teraz Stany z Brazylią dają radę. Na kogo nie trafimy trzeba zagrać jeszcze lepszy mecz w ćwierćfinale.
0
@TheNekro94 Mi się wydaje że oni jeszcze lepiej mogliby zagrać bo kadra potężna.
0
@PIWOSZ89 Na tych nie ale ostatnio pognali nas z IO w ćwierćfinale w 2016 roku.
0
Narazie Brazylia słabiutko. Według was lepiej grać z USA?
4
7 na 11 piłkarzy Hiszpanii ma albo miało styczność z Barceloną. Fajnie będzie widzieć młodych od nas z złotem olimpijskim.
1
@ACMaldini3 Paulinho
3
@TankerHunter Wyskocz sobie gdzieś, nie siedź sam i nie myśl o tym.
35
@draxidox Przykry człowiek.
0
Leon co Ty robisz xD mega zawodnik.
0
Oby tak dalej Polacy, kozacki początek!
0
@Lucyfffer Polska ma najlepszych kibiców na świecie.
0
Patrząc na to jak młodzi grają dlaczego nie ma nacisku do odejścia De Jonga? Naprawdę moglibyśmy się go pozbyć za dobrą kwotę i nikt by nie płakał.
14
@D.Villa Jak zacznie się sezon i będzie nam dobrze iść to szybciutko usłyszysz.
0
Oni specjalnie chcą przegrać?
0
Elektra jak była i dalej jest seksowna w Deadpoolu.
0
@clyde Mam nadzieję że nie znikniesz na zawsze. Masz moje błogosławieństo, pozdro i trzymaj sie. W razie w wiesz gdzie pisać.
0
@Rewolucja123 Jest ale niezarejestrowany
0
@Guess Niby źle brzmi ale Fermina fajnie się na igrzyskach ogląda?
1
@ShawnC Nie no Inigo musi zostać.
0
@Stinger_ Taaa :D
@FcPortoFan1999 Whisky narazie nie wchodzi w grę:D ale zdrówko Twoje bo mego szkoda xD
0
@FcPortoFan1999 To za kogo zdrowie pijemy?:D
0
@FcPortoFan1999 A co dzisiaj urodzinki masz?
0
@MesQueUnClub96 Francja za czasów Parkera była mocna ale ze teraz z Niemcami przegrywają? Szok. Według mnie 2/3 repka na OI po USA.
0
@Kengo Madonna lepsza xD
1
@barcelonaLM Dua ma lepsze stopy
1
@JohnA Czasami sobie pojeżdże elektrykiem jak w sklepie stoi tylko trzeba z 2 zyle wrzucić.
2
@Arden Dobre stopy tylko żeby czasami paznokcie malowała
0
@blakkudium David Silva