0

Dziwię się sąsiadom https://vm.tiktok.com/ZGeveEaqe/ xD

0

@TheNekro94 Pewnie tak tylko czy taka dyspozycja w meczu z Słowenią starczy na Francję/Włochy? Ja serio jestem nastawiony na złoto jak nigdy wcześniej. To musi się udać.

0

Jak na początku dnia kozacki mecz Polska - Słowenia to teraz Stany z Brazylią dają radę. Na kogo nie trafimy trzeba zagrać jeszcze lepszy mecz w ćwierćfinale.

0

@TheNekro94 Mi się wydaje że oni jeszcze lepiej mogliby zagrać bo kadra potężna.

0

@PIWOSZ89 Na tych nie ale ostatnio pognali nas z IO w ćwierćfinale w 2016 roku.

0

Narazie Brazylia słabiutko. Według was lepiej grać z USA?

4

7 na 11 piłkarzy Hiszpanii ma albo miało styczność z Barceloną. Fajnie będzie widzieć młodych od nas z złotem olimpijskim.

1

@ACMaldini3 Paulinho

3

@TankerHunter Wyskocz sobie gdzieś, nie siedź sam i nie myśl o tym.

35

@draxidox Przykry człowiek.

0

Leon co Ty robisz xD mega zawodnik.

0

Oby tak dalej Polacy, kozacki początek!

0

@Lucyfffer Polska ma najlepszych kibiców na świecie.

0

Patrząc na to jak młodzi grają dlaczego nie ma nacisku do odejścia De Jonga? Naprawdę moglibyśmy się go pozbyć za dobrą kwotę i nikt by nie płakał.

14

@D.Villa Jak zacznie się sezon i będzie nam dobrze iść to szybciutko usłyszysz.

0

Oni specjalnie chcą przegrać?

0

Elektra jak była i dalej jest seksowna w Deadpoolu.

0

@clyde Mam nadzieję że nie znikniesz na zawsze. Masz moje błogosławieństo, pozdro i trzymaj sie. W razie w wiesz gdzie pisać.

0

@Rewolucja123 Jest ale niezarejestrowany

0

@Guess Niby źle brzmi ale Fermina fajnie się na igrzyskach ogląda?

1

@ShawnC Nie no Inigo musi zostać.

0

@Stinger_ Taaa :D
@FcPortoFan1999 Whisky narazie nie wchodzi w grę:D ale zdrówko Twoje bo mego szkoda xD

0

@FcPortoFan1999 To za kogo zdrowie pijemy?:D

0

@FcPortoFan1999 A co dzisiaj urodzinki masz?

0

@MesQueUnClub96 Francja za czasów Parkera była mocna ale ze teraz z Niemcami przegrywają? Szok. Według mnie 2/3 repka na OI po USA.

0

@Kengo Madonna lepsza xD

1

@barcelonaLM Dua ma lepsze stopy

1

@JohnA Czasami sobie pojeżdże elektrykiem jak w sklepie stoi tylko trzeba z 2 zyle wrzucić.

2

@Arden Dobre stopy tylko żeby czasami paznokcie malowała

0

@blakkudium David Silva

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?