3

@Faro Zablokowała, bo ludzie z Polski zaczęli jej pisać komentarze żeby stopy pokazała.

0

@Nazio_87 Przecież Nitro mówił sam że ktoś się podszywał pod Boxdela więc nie wiem czemu przygłupy.

7

@Arden Taa i jeszcze nagrywa biedny Ukrainiec.

0

@HypeR A są jakieś plany wobec tego Super Skrulla granej przez Emilie Clarke? Jestem też ciekaw jak będzie wyglądać sprawa z Sentrym.

0

@HypeR Właśnie ciekawy przypadek Capitan Marvel że aż tyle zarobiła. Może wtedy był hype na to że to ona pokona Thanosa?

7

No i jest bańka;)

1

Obejrzałem The Meg i sobie tak odpaliłem Szczęki. Jak myślicie czy gdzieś w wodzie aktualnie znajduje się gdzieś megalodon?

0

Masakra.... Francja za mocna.

0

@HypeR No i trailer do Ironheart

1

@HypeR Ładnie Red Hulk wygląda.

Yelena jest piękna xd.

0

Ale laska dobrą techniawe daje xD https://www.twitch.tv/eliciamartin

1

@HypeR Wspólna historia a później wjeżdżają do Secret Wars woo

0

@Faro Masy nabrał może.

1

Jedna z największych satysfakcji jak Goku wpieprzył dla Jirena, łezka wtedy poleciała a kibicowałem wtedy mocniej niż reprezezentacji Polski w piłce nożnej. Tylko ten dubbing Angielski xd.


1

@Popitek12 Reed Richards

0

@Faro U mnie dwa z Tuskiem i Morawieckim jak kibicują podczas igrzysk.

3

@Luciano99 Ale ludzie to są dzbany przecież wiadome że krócej będzie muzyka dudnić od 22 do 7/8 rano niż od tej 7/8 do 22. Weź mu powiedz jak jeszcze przyjdzie że możesz dłużej puszczać. A jak będzie skakać to weź głodnego @Kessie puść na niego to mu jaja urwie tylko starego po szczypior wyślij do sklepu "dla smaku".

1

@norbi77 Nie piętnaście znaków

0

@lntrowertyk Za pół darmo czemu nie.

2

Curry mistrz, USA jaki comeback :o

0

@A4ron 15-8 w jednej kwarcie?xd

0

Ciekawe czy sytacja w Wielkiej Brytanii otworzy oczom osobom, które chcą przyjmować imigrantów. Czy może 1 na 10 okaże się złym zabije Polską rodzinę ale 9 zostanie uratowanych.

0

Kto według was jest najlepszym siatkarzem aktualnie na świecie?

Czy według was Kurek jest i będzie lepszym siatkarzem od Mariusza Wlazłego jeżeli chodzi o historię Polski jeżeli chodzi o siatkarzy?

Można do tego grona też zaliczyć Leona czy jednak za krótko u nas gra?

1

@HypeR Ale ten fanart jest kozacki, dla mnie mogłoby tak zostać ale lepiej że nas widzów zaskczyli wyglądem Dooma.

0

@ranger3120 Bruce Willis

1

@Kgorecki2500 Dobra jednak nie to od jakiegoś fana było xD

1

RDj jako Viktor Von Doom. To jest chyba zbroja Iron Mana więc będzie to jakiś wariant Starka. https://x.com/MyTimeToShineH/status/1821267707280630067

@HypeR @Kgorecki2500

0

I co Francja była jakoś faworyzowana w meczu?

0

@Maker0 Jak wygramy to będzie można wcześniej zacząć świętowanie.

0

Ale mam bekę z tych polityków co nagrywają siebie jak naszym kibicują i świętują xD jeden lepszy od drugiego. Tusk wstawił coś to i Morawiecki coś musiał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?