xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Faro Zablokowała, bo ludzie z Polski zaczęli jej pisać komentarze żeby stopy pokazała.
0
@Nazio_87 Przecież Nitro mówił sam że ktoś się podszywał pod Boxdela więc nie wiem czemu przygłupy.
7
@Arden Taa i jeszcze nagrywa biedny Ukrainiec.
0
@HypeR A są jakieś plany wobec tego Super Skrulla granej przez Emilie Clarke? Jestem też ciekaw jak będzie wyglądać sprawa z Sentrym.
0
@HypeR Właśnie ciekawy przypadek Capitan Marvel że aż tyle zarobiła. Może wtedy był hype na to że to ona pokona Thanosa?
7
No i jest bańka;)
1
Obejrzałem The Meg i sobie tak odpaliłem Szczęki. Jak myślicie czy gdzieś w wodzie aktualnie znajduje się gdzieś megalodon?
0
Masakra.... Francja za mocna.
0
@HypeR No i trailer do Ironheart
1
@HypeR Ładnie Red Hulk wygląda.
Yelena jest piękna xd.
0
Ale laska dobrą techniawe daje xD https://www.twitch.tv/eliciamartin
1
@HypeR Wspólna historia a później wjeżdżają do Secret Wars woo
0
@Faro Masy nabrał może.
1
Jedna z największych satysfakcji jak Goku wpieprzył dla Jirena, łezka wtedy poleciała a kibicowałem wtedy mocniej niż reprezezentacji Polski w piłce nożnej. Tylko ten dubbing Angielski xd.
1
@Popitek12 Reed Richards
0
@Faro U mnie dwa z Tuskiem i Morawieckim jak kibicują podczas igrzysk.
3
@Luciano99 Ale ludzie to są dzbany przecież wiadome że krócej będzie muzyka dudnić od 22 do 7/8 rano niż od tej 7/8 do 22. Weź mu powiedz jak jeszcze przyjdzie że możesz dłużej puszczać. A jak będzie skakać to weź głodnego @Kessie puść na niego to mu jaja urwie tylko starego po szczypior wyślij do sklepu "dla smaku".
1
@norbi77 Nie piętnaście znaków
0
@lntrowertyk Za pół darmo czemu nie.
2
Curry mistrz, USA jaki comeback :o
0
@A4ron 15-8 w jednej kwarcie?xd
0
Ciekawe czy sytacja w Wielkiej Brytanii otworzy oczom osobom, które chcą przyjmować imigrantów. Czy może 1 na 10 okaże się złym zabije Polską rodzinę ale 9 zostanie uratowanych.
0
Kto według was jest najlepszym siatkarzem aktualnie na świecie?
Czy według was Kurek jest i będzie lepszym siatkarzem od Mariusza Wlazłego jeżeli chodzi o historię Polski jeżeli chodzi o siatkarzy?
Można do tego grona też zaliczyć Leona czy jednak za krótko u nas gra?
1
@HypeR Ale ten fanart jest kozacki, dla mnie mogłoby tak zostać ale lepiej że nas widzów zaskczyli wyglądem Dooma.
0
@ranger3120 Bruce Willis
1
@Kgorecki2500 Dobra jednak nie to od jakiegoś fana było xD
1
RDj jako Viktor Von Doom. To jest chyba zbroja Iron Mana więc będzie to jakiś wariant Starka. https://x.com/MyTimeToShineH/status/1821267707280630067
@HypeR @Kgorecki2500
0
I co Francja była jakoś faworyzowana w meczu?
0
@Maker0 Jak wygramy to będzie można wcześniej zacząć świętowanie.
0
Ale mam bekę z tych polityków co nagrywają siebie jak naszym kibicują i świętują xD jeden lepszy od drugiego. Tusk wstawił coś to i Morawiecki coś musiał.