1

@Azi Mężczyźni 60, kobiety 65. Ale byłby ryk xD. Poza tym dlaczego nic nie gada o równouprawnieniu tylko wyciera się społeczeństwem?

0

@PanMietek Na piosenkach dobrze śpiewa, nutki też ma fajne. Nie wiem jak na żywo, musiałbyś zobaczyć na YT. Na wesele chcesz brać?

1

@arasz1819 Rzuć swojego kandydata, lepszego od niego.

0

@Derean Kosztował 75 milionów to gra kupę przez 75 minut proste.

0

@Kapitan9 Kounde

3

Mam nadzieję że będzie dobrym prezydentem, żadne Czaskoskie

0

@Kgorecki2500 Przecież setke do roboty na ranek możesz i na stacji kupić...

5

@blakkudium Panuje optymizm co do Hansiego. Sam go chciałem więc ewentualne wpadki mam nadzieje że będą skutkowały poprawą. Daje mu wolną rękę, FUR DEUTSCHLAND!

0

Puskas gooool, a nie to Bobby jednak. Czekajcie to był brazylijski Endrick!

1

Bobby Charlton na boisku.

3

XDDDDD


1

Mam pytanie do bramkarzy grających na orlikach, który kolor power keeperów wybrać? Chciałbym żeby miały wbudowany czujnik który po kontakcie z piłką będzie odtworzony dźwięk "ALEEEE KLEJĄ".

0

@pawello10 Tak hah.

4

Zupaaa obiaad zupaaa obiaad

45

Kounde to jest potwór i jeden z najlepszych transferów Laporty. Czy nie można robić podobnych?

Jestem w szoku jak Barca sobie pykała wczoraj z Bilbao. Dobry prognostyk i oby tak dalej.

0

@Who_you_mam Absolwent to poziomka bardziej ale jakoś przestała mi smakować, dzięki za propozycje

0

@JohnnyBarca Nie próbowałem nawet, może kiedyś
@45M4R Cytryny mam dość od kilku lat
@DamianBarcaCule To ja też wolę setkę walnąć bo ostatnio herbatę piłem i język popatrzyłem a po setce nic
@PIWOSZ89 A myślałem że tylko piwka walisz xd

2

Soplica wiśniowa top.

0

Messenger to jest największe gówno jakie mogło powstać, wpisuje dobrze hasło a tutaj dalej mnie przekierowuje na maila żeby kod wpisać któy nie działa.

1

@Vegeta88 A gdyby to było teraz to by pół osiedla nie spało, sam mam łzy w oczach jak przypominam sobie o tym meczu

4

@Vegeta88 Jak Roberto trafił na 6-1 to mnie mama nie potrafiła uspokoić xD dobre czasy

0

@Dankho94isback To mnie poprawiłeś i to najważniejsze.

0

@Dankho94isback To dlaczego mi zarzucasz brak języka Polskiego? Za dużo Ukraińców masz wokół siebie czy jak? Ja napisałem swoje a Ty mogłeś inaczej odpowiedzieć. Różnice nie zawsze prowadzą do kłótni tylko do pewnych refleksji i dyskusji.

1

@Dankho94isback Napisałeś przecież że cieszysz się z tego że jego czas przeminął. Zastanawiam się po co ta Twoja ofensywa jeżeli chodzi o Język Polski.

0

@Dankho94isback Mimo wszystko to były najlepsze lata w piłce nożnej. Dwójka dominujących ludzi w piłce nożnej ale i tak trzeba umniejszyć Crisowi. Ja nie jestem jego jakimś zwolennikiem ale to były najlepsze lata w piłce które oglądałem od 2010 roku odkąd zacząłem kibicować Barcelonie. Każdy ma swoje zdanie ale Ronaldo jest jaki jest ale oni obydwaj są i będą najlepszymi w swoim rodzaju.

1

@Dankho94isback Felix, Palmer, Caicedo, Reeca James, Cucurella

1

@fart Laporta ma problem z liczeniem kalorii więc samo sobie odpowiedz na trzecie pytanie.

0

@FcPortoFan1999 Oby też sobie ligi nie przesrali przez to.

0

@FcPortoFan1999 Taaa mi się nie chciało nawet. Szwagier mówił jak w Białym był to widział w cholerę policji xd.

1

@adamek20151 Jeden z członków duetu który dominował przez wiele lat. Niby śmieszki ale każdy dalej chciałby oglądać jego rywalizację z Messim w La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?