xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Azi Mężczyźni 60, kobiety 65. Ale byłby ryk xD. Poza tym dlaczego nic nie gada o równouprawnieniu tylko wyciera się społeczeństwem?
0
@PanMietek Na piosenkach dobrze śpiewa, nutki też ma fajne. Nie wiem jak na żywo, musiałbyś zobaczyć na YT. Na wesele chcesz brać?
1
@arasz1819 Rzuć swojego kandydata, lepszego od niego.
0
@Derean Kosztował 75 milionów to gra kupę przez 75 minut proste.
0
@Kapitan9 Kounde
3
Mam nadzieję że będzie dobrym prezydentem, żadne Czaskoskie
0
@Kgorecki2500 Przecież setke do roboty na ranek możesz i na stacji kupić...
5
@blakkudium Panuje optymizm co do Hansiego. Sam go chciałem więc ewentualne wpadki mam nadzieje że będą skutkowały poprawą. Daje mu wolną rękę, FUR DEUTSCHLAND!
0
Puskas gooool, a nie to Bobby jednak. Czekajcie to był brazylijski Endrick!
1
Bobby Charlton na boisku.
3
XDDDDD
1
Mam pytanie do bramkarzy grających na orlikach, który kolor power keeperów wybrać? Chciałbym żeby miały wbudowany czujnik który po kontakcie z piłką będzie odtworzony dźwięk "ALEEEE KLEJĄ".
0
@pawello10 Tak hah.
4
Zupaaa obiaad zupaaa obiaad
45
Kounde to jest potwór i jeden z najlepszych transferów Laporty. Czy nie można robić podobnych?
Jestem w szoku jak Barca sobie pykała wczoraj z Bilbao. Dobry prognostyk i oby tak dalej.
0
@Who_you_mam Absolwent to poziomka bardziej ale jakoś przestała mi smakować, dzięki za propozycje
0
@JohnnyBarca Nie próbowałem nawet, może kiedyś
@45M4R Cytryny mam dość od kilku lat
@DamianBarcaCule To ja też wolę setkę walnąć bo ostatnio herbatę piłem i język popatrzyłem a po setce nic
@PIWOSZ89 A myślałem że tylko piwka walisz xd
2
Soplica wiśniowa top.
0
Messenger to jest największe gówno jakie mogło powstać, wpisuje dobrze hasło a tutaj dalej mnie przekierowuje na maila żeby kod wpisać któy nie działa.
1
@Vegeta88 A gdyby to było teraz to by pół osiedla nie spało, sam mam łzy w oczach jak przypominam sobie o tym meczu
4
@Vegeta88 Jak Roberto trafił na 6-1 to mnie mama nie potrafiła uspokoić xD dobre czasy
0
@Dankho94isback To mnie poprawiłeś i to najważniejsze.
0
@Dankho94isback To dlaczego mi zarzucasz brak języka Polskiego? Za dużo Ukraińców masz wokół siebie czy jak? Ja napisałem swoje a Ty mogłeś inaczej odpowiedzieć. Różnice nie zawsze prowadzą do kłótni tylko do pewnych refleksji i dyskusji.
1
@Dankho94isback Napisałeś przecież że cieszysz się z tego że jego czas przeminął. Zastanawiam się po co ta Twoja ofensywa jeżeli chodzi o Język Polski.
0
@Dankho94isback Mimo wszystko to były najlepsze lata w piłce nożnej. Dwójka dominujących ludzi w piłce nożnej ale i tak trzeba umniejszyć Crisowi. Ja nie jestem jego jakimś zwolennikiem ale to były najlepsze lata w piłce które oglądałem od 2010 roku odkąd zacząłem kibicować Barcelonie. Każdy ma swoje zdanie ale Ronaldo jest jaki jest ale oni obydwaj są i będą najlepszymi w swoim rodzaju.
1
@Dankho94isback Felix, Palmer, Caicedo, Reeca James, Cucurella
1
@fart Laporta ma problem z liczeniem kalorii więc samo sobie odpowiedz na trzecie pytanie.
0
@FcPortoFan1999 Oby też sobie ligi nie przesrali przez to.
0
@FcPortoFan1999 Taaa mi się nie chciało nawet. Szwagier mówił jak w Białym był to widział w cholerę policji xd.
1
@adamek20151 Jeden z członków duetu który dominował przez wiele lat. Niby śmieszki ale każdy dalej chciałby oglądać jego rywalizację z Messim w La Liga.