xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jakie to jest kozackie uczucie że jest już trochę zimniej i można przykryć się kołdrą a nie jak wcześniej leżało się bez ruchu a i tak pot leciał od tego gorąca.
0
Uwaga Olbrzym idzie.
1
Pamiętacie że oddaliśmy Gundogana i był płacz? Bo ja nie.
0
@PaPo https://pl.canalplus.com/oferta-online/canalplus?
1
@PaPo Nie masz jak sprawdzić co to za pakiet?
0
Jakie macie pakiety do oglądania Barcy? Tylko Canal + się opłaca?
2
Nicolas Jackson podpisał umowę z Chelsea do 2033 roku xDD chore.
0
@agaFCB A niektórzy nabijają się z Podlasia...
0
@FcPortoFan1999 Nie ma walki Cesarzy, to nie KSW Epic xD
1
KSW 100
Pierwsze nazwiska: Khalidov, Pudzianowski i Brysz.
0
@SkN Dawaj na klina
2
@NeroTFP1 InPost to jedna z najlepszych rzeczy w Polsce.
1
- Potrzebny Pani telewizor?
- Nie
- To proszę znosić
0
@messiiiiik Okej dzięki ;p bo mam już wkrętarkę i kątówke z DeWalta i dwie baterie to nawet się nie opłaca brać z Milwaukee.
0
@messiiiiik 760 starczy? U nas z Milwaukee używają ale nie pamiętam jakiej mocy.
0
Ma ktoś doświadczenie z udarami DeWalt? Zastanawiam się nad tym. https://allegro.pl/oferta/dewalt-klucz-udarowy-1-2-18-v-812nm-dcf892n-15211728716
0
Ogólnie wybralibyście tą czy złotą? Druga sprawa czy czekać na większą zniżkę czarnej. https://www.zalando.pl/nike-performance-fcb-artykuly-klubowe-blackclub-gold-n1242d6hm-q11.html
1
@Katalończyk 99 Czuć. Ale od siebie bym poleciał kasztelana w puszce. Czasami w biedrze promka jest.
3
@Bocheno1 Cokolwiek się wydarzy ja nie przestaje marzyć.
0
Bambi mając swój zestaw w McDonald's to zrezygnowała z koncertów i sama je robi czy jak? Co w tym nadzwyczajnego? Może ja swój zestaw budowlańca zrobię to jakaś packę i szpachelke do zestawu wrzucę.
0
@Kgorecki2500 Obowiązkowo.
1
@NeroTFP1 Avengers Infinity War i Endgame.
0
@HypeR Szkoda że nie widać Toxina jako symbiont.
0
@MichuZ44 Ehh biedna madka.
0
@Culer9002 A wierzysz w lądowanie?
0
@HypeR Po Shang-Chi można powiedzieć że dobry i chyba niespodziewany wybór bo jak dobrze pamiętam to był łączony z Dynastią Kangów.
0
Tak na trzeźwo. 23 lata temu doszło do zamachu USA czy to jednak USA wszystko zaplanowało żeby wywołać wojnę na Bliskim Wschodzie? Wierzycie w jakieś bomby w wiezoecach i różnych teoriach spiskowych?
Luźna rozmina.
9
Paulinho zawsze będzie dobrze się wspominać, przyjemny sezon w jego wykonaniu.
1
@MesQueUnClub96 Zygmunt
0
@MESSIah16 Nie od dziś wiadome że Tusk to zdrajca i wszystko sprzeda Niemcom. Na więzienie i jego męki i tak jest za późno bo bliżej mu do śmierci niż godnego życia.