7

Jakie to jest kozackie uczucie że jest już trochę zimniej i można przykryć się kołdrą a nie jak wcześniej leżało się bez ruchu a i tak pot leciał od tego gorąca.

0

Uwaga Olbrzym idzie.

1

Pamiętacie że oddaliśmy Gundogana i był płacz? Bo ja nie.

1

@PaPo Nie masz jak sprawdzić co to za pakiet?

0

Jakie macie pakiety do oglądania Barcy? Tylko Canal + się opłaca?

2

Nicolas Jackson podpisał umowę z Chelsea do 2033 roku xDD chore.

0

@agaFCB A niektórzy nabijają się z Podlasia...

0

@FcPortoFan1999 Nie ma walki Cesarzy, to nie KSW Epic xD

1

KSW 100
Pierwsze nazwiska: Khalidov, Pudzianowski i Brysz.

0

@SkN Dawaj na klina

2

@NeroTFP1 InPost to jedna z najlepszych rzeczy w Polsce.

1

- Potrzebny Pani telewizor?
- Nie
- To proszę znosić

0

@messiiiiik Okej dzięki ;p bo mam już wkrętarkę i kątówke z DeWalta i dwie baterie to nawet się nie opłaca brać z Milwaukee.

0

@messiiiiik 760 starczy? U nas z Milwaukee używają ale nie pamiętam jakiej mocy.

0

Ma ktoś doświadczenie z udarami DeWalt? Zastanawiam się nad tym. https://allegro.pl/oferta/dewalt-klucz-udarowy-1-2-18-v-812nm-dcf892n-15211728716

0

Ogólnie wybralibyście tą czy złotą? Druga sprawa czy czekać na większą zniżkę czarnej. https://www.zalando.pl/nike-performance-fcb-artykuly-klubowe-blackclub-gold-n1242d6hm-q11.html

1

@Katalończyk 99 Czuć. Ale od siebie bym poleciał kasztelana w puszce. Czasami w biedrze promka jest.

3

@Bocheno1 Cokolwiek się wydarzy ja nie przestaje marzyć.

0

Bambi mając swój zestaw w McDonald's to zrezygnowała z koncertów i sama je robi czy jak? Co w tym nadzwyczajnego? Może ja swój zestaw budowlańca zrobię to jakaś packę i szpachelke do zestawu wrzucę.

0

@Kgorecki2500 Obowiązkowo.

1

@NeroTFP1 Avengers Infinity War i Endgame.

0

@HypeR Szkoda że nie widać Toxina jako symbiont.

0

@MichuZ44 Ehh biedna madka.

0

@Culer9002 A wierzysz w lądowanie?

0

@HypeR Po Shang-Chi można powiedzieć że dobry i chyba niespodziewany wybór bo jak dobrze pamiętam to był łączony z Dynastią Kangów.

0

Tak na trzeźwo. 23 lata temu doszło do zamachu USA czy to jednak USA wszystko zaplanowało żeby wywołać wojnę na Bliskim Wschodzie? Wierzycie w jakieś bomby w wiezoecach i różnych teoriach spiskowych?
Luźna rozmina.

9

Paulinho zawsze będzie dobrze się wspominać, przyjemny sezon w jego wykonaniu.

1

@MesQueUnClub96 Zygmunt

0

@MESSIah16 Nie od dziś wiadome że Tusk to zdrajca i wszystko sprzeda Niemcom. Na więzienie i jego męki i tak jest za późno bo bliżej mu do śmierci niż godnego życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?