xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Sama morda się cieszy z powodu Wojtka.
0
@TheNekro94 Nie partyjni z La Rambli xD
15
@Aragorn33 Hołownia do mam talent, PO i Lewica do Niemiec.
3
Nie wiem czy było.
Zenit nawet bekę wali z Realu https://vm.tiktok.com/ZNeckNP6b/
0
@CriminalFCB A to się nie płaci 800-1000 pln rocznie za członkostwo?
6
@NeroTFP1 No tak a teraz wielkie bóle, żale i kondolencje. Tych co olewali odebrać prawa do bycia w zawodzie a głównych sprawców sądzić jak dorosłe osoby. Zero litości.
0
@Toretto Sprawdź na jd sports
1
Normand prawie zabił męczennika https://vm.tiktok.com/ZNechm3fm/
1
@Pedri16Future A ja mam nadzieję że ta gościa co "dorobił się na zmywaku w Anglii" wyjdą ciekawe i mocne brudy.
2
@Michael24 On czasami nie kosztował tyle co nasz Surstromming?
3
@Maker0 Autobusów nie lubi a miesięczny pewnie ma wykupiony.
0
@MaziFCB Poczekaj na galę Złotej Piłki.
24
Penalti al favor del Real Madrid! Po Polsku znaczy dobrego poniedziałku i aby do weekendu!
1
@WiernyKibic111 To była zagrywka jego że odchodzi.
7
@Sulimo Jeżeli tak byłaby kupa to musiałby to być stadion Realu bo tam jeszcze toalety w remoncie a tak myślę że to nie była kupa tylko coś innego.
1
Oglądam teraz Wardęge i jest temat tego Diddiego. Już coś wcześniej słyszałem o gościu ale zastanawiam się co trzeba mieć w głowie zarabiając miliony, być popularnym i robić takie krzywe akcje. Napewno jest jeszcze wiele takich osób jak on ale to pewnie wyjdzie kiedyś.
0
Lepsza wygrana Atleti czy remis?
8
@fart Jakoś mnie naszło po wstępie żeby od razu przeczytać końcówkę. Dobrze zrobiłem.
0
@Kondziubarca No tak a jak Pena złapie kontuzje to jakiś 16 będzie grać.
2
@GeneralXavi Po prostu niektórzy myślą że jak Yamal w wieku 17 gra jak pełnoprawny doświadczony zawodnik tak samo Cubarsi to myślą że taki Dominguez od razu będzie grać na wysokim poziomie.
0
@jacobFCB Zapomniałeś o Malcolmie.
4
@norbi77 Ale jak Kounde to faul.
1
Jak coś w sekcji mężczyzn i kobiet mamy liderów jeżeli chodzi o strzelców, którzy są z Barcelony a na dodatek z Polski.
2
Dać szanse Fatiemu kosztem Ferrara bo i tak nic z niego nie będzie.
1
Taki mecz i pierwsza porażka w końcu musiała się zdarzyć, spokojnie i tak nadal jesteśmy liderem.
1
Raz na 12 lat to i Osasuna może wygrać.
2
Hahahahahaha jaki gol jedziemy z nimi!
0
Bez kartki hahahahah dobry jest ten ananas z gwizdkiem.
0
Ferran ładne podanie do przeciwnika hahaa
2
Ale ten sędzia to sierota naprawdę. Nie ma nic na Lewym?xD