6

Sama morda się cieszy z powodu Wojtka.

0

@TheNekro94 Nie partyjni z La Rambli xD

15

@Aragorn33 Hołownia do mam talent, PO i Lewica do Niemiec.

3

Nie wiem czy było.

Zenit nawet bekę wali z Realu https://vm.tiktok.com/ZNeckNP6b/

0

@CriminalFCB A to się nie płaci 800-1000 pln rocznie za członkostwo?

6

@NeroTFP1 No tak a teraz wielkie bóle, żale i kondolencje. Tych co olewali odebrać prawa do bycia w zawodzie a głównych sprawców sądzić jak dorosłe osoby. Zero litości.

0

@Toretto Sprawdź na jd sports

1

Normand prawie zabił męczennika https://vm.tiktok.com/ZNechm3fm/

1

@Pedri16Future A ja mam nadzieję że ta gościa co "dorobił się na zmywaku w Anglii" wyjdą ciekawe i mocne brudy.

2

@Michael24 On czasami nie kosztował tyle co nasz Surstromming?

3

@Maker0 Autobusów nie lubi a miesięczny pewnie ma wykupiony.

0

@MaziFCB Poczekaj na galę Złotej Piłki.

24

Penalti al favor del Real Madrid! Po Polsku znaczy dobrego poniedziałku i aby do weekendu!

1

@WiernyKibic111 To była zagrywka jego że odchodzi.

7

@Sulimo Jeżeli tak byłaby kupa to musiałby to być stadion Realu bo tam jeszcze toalety w remoncie a tak myślę że to nie była kupa tylko coś innego.

1

Oglądam teraz Wardęge i jest temat tego Diddiego. Już coś wcześniej słyszałem o gościu ale zastanawiam się co trzeba mieć w głowie zarabiając miliony, być popularnym i robić takie krzywe akcje. Napewno jest jeszcze wiele takich osób jak on ale to pewnie wyjdzie kiedyś.

0

Lepsza wygrana Atleti czy remis?

8

@fart Jakoś mnie naszło po wstępie żeby od razu przeczytać końcówkę. Dobrze zrobiłem.

0

@Kondziubarca No tak a jak Pena złapie kontuzje to jakiś 16 będzie grać.

2

@GeneralXavi Po prostu niektórzy myślą że jak Yamal w wieku 17 gra jak pełnoprawny doświadczony zawodnik tak samo Cubarsi to myślą że taki Dominguez od razu będzie grać na wysokim poziomie.

0

@jacobFCB Zapomniałeś o Malcolmie.

4

@norbi77 Ale jak Kounde to faul.

1

Jak coś w sekcji mężczyzn i kobiet mamy liderów jeżeli chodzi o strzelców, którzy są z Barcelony a na dodatek z Polski.

2

Dać szanse Fatiemu kosztem Ferrara bo i tak nic z niego nie będzie.

1

Taki mecz i pierwsza porażka w końcu musiała się zdarzyć, spokojnie i tak nadal jesteśmy liderem.

1

Raz na 12 lat to i Osasuna może wygrać.

2

Hahahahahaha jaki gol jedziemy z nimi!

0

Bez kartki hahahahah dobry jest ten ananas z gwizdkiem.

0

Ferran ładne podanie do przeciwnika hahaa

2

Ale ten sędzia to sierota naprawdę. Nie ma nic na Lewym?xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?