xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Najdroższy surstromming jaki City mogła sprzedać do Barcy.
0
Nie oglądałem pierwszej połowy. Kto na plus i kto na minus? Jakieś kontrowersje?
0
@rayan_7 Trzymaj na spokojnie.
0
Ale puste trybuny w meczu Genoa - Juventus.
0
Dobrze że jutro Barca gra bo nie ma nic do oglądania ciekawego.
0
Mały hipcio to ostatnio najlepszy kontent na tik toku.
1
@WiernyKatalonii Natan Marcoń wracaj na wykop.
1
@macio_944 Jeszcze koperek mrożony.
2
@ranger3120 Prowokatą
0
@Ojciec5tkidzieci Enzo gdyby dołożył jedną bramkę to byłoby jasne kto był lepszym piłkarzem. Aktualnie to jest sporo dyskusji na ten temat.
1
@VegetaPolska Szkoda że Super Hero nie ma z lektorem i w grafice takiej jak Broly.
1
Dla tych co nie wiedzą na Canal + można Dragon Balla oglądać. Fajnie jak ktoś nie chce płacić na strefiedb.
1
@HypeR Ostro ;o
1
Najlepsza scena Sagi Buu https://vm.tiktok.com/ZNecrMRLG/
0
Casado oby Ci się to utrzymało to i DM nie będziemy musieli szukać.
0
@snupson A no xDDDD
3
Zaczynamy
0
@heniusss Dobra po prostu mnie to śmieszy jakoś :D
1
@barteq De Jong xd
5
Od nas Raphinha za łokcia z Getafe w pierwszej kolejce oprócz czerwa i 2 czy tam 3 meczów zawieszenia nie dostał? Czym się różni faul z łokcia a kolanem w jaja bez piłki? Chodzenie w korkach po nogach przeciwnika i udawanie że się nie chciało? Ale no tak Panie Gumożujco z Włoch, o sędziach nie będziemy rozmawiać.
I żeby nie było, piłkarzom z Alaves też się żółte kartki należały.
0
@AmigoBlancos I co źle czy dobrze?
7
Ale on ma przywileje, masakra. U nas już by leciały żółte kartki.
6
Jeszcze jeden Panowie XDDD
5
John Terry za kolano w Sancheza bez piłki dostał czerwo ale chyba fax doszedł z Madrytu na czas to Brazylijski Shih zu dostał tylko żółtko.
5
xDDD toż to czerwo jest
3
Dobry humor u Bobbiego Charltona na ławce Realu.
4
Max do soboty Wojtek będzie w Barcelonie. Za dużo się dzieje.
0
@kuz Poka sowę mi
0
Nic jej nie dało przefarbowanie włosów
0
@Szreko Będzie lipa jak go uśmiercą w tym filmie, przydałby się taki koks na kolejną część Avengers.