2

@Arden To powodzenia xD

0

Dziś mamy

0

@Cule_10 Jak będziesz siedział i tak myślał ciągle to Ci nic nie pomoże. Albo weź sobie coś odpal. Musisz jakoś funkcjonować.

0

@VeB 1899 Widocznie ktoś im piwo trzyma.

0

@Cule_10 Łatwo może nie. Weź sobie go odpal xD

1

@FcPortoFan1999 Wolna? Pomogę zajść kobiecie w ciążę.

0

@Cule_10 Już nocka jest, wyłącz się i idź spać. Wstań jutro na spokojnie i się nie załamuj.

1

@Pedri16Future Aaa dobra obym nie zapomniał xD

2

Tom Holland na Instagramie zmienił opis na "Ogłoszenie jutro!".
Czyżby kolejna część Spidermana?
@HypeR @Szreko @Kgorecki2500 @Pedri16Future @DragonxNF @Sulimo

3

@Eto'o9 R10 Ten Muniak to przepadł bo go coś nie widać na tt. Może i dobrze tylko Kamil G. bo Rodo czasami się pokazuje ale od razu zgłaszam za nagość.

1

@Trojanek23 Na boisku.

0

@Martwy Ziele angielskie

1

@Lionel_Messi10 Fajne koszulki, można gdzieś kupicy?

0

Ale to jest kozackie xd https://vm.tiktok.com/ZNecStLPs/

12

@WiernyKibic111 Proszę nie prostować i przerzucać ciężaru ciała na chore kolano.

1

@Kengo Dobre xD

3

@Derean Niektórzy stawiają wyżej Modricia od Messiego (Lepszy LM) a nawet nie przebija Iniesty który bez wygrania Złotej Piłki jest po prostu lepszym zawodnikiem.

8

@Misiusessi Zasadowcy z Warszawki.

3

@Ojciec5tkidzieci Mamy dobry start, aż 50%.

0

@tbas Nie pamiętam jego czasów z Barcelony. On jest taki dobry w swoich fachu?

0

0

@messi33 Powodzonka

0

0

@Sinirsey Nie będzie.

0

@Nazio_87 Komentarz aby pamiętać.

1

@Safrani xdddd gość w ludzi wjechał i uniewinniony

0

@Stinger_ Dlaczego go nie zgłosili bądź nie mają zgłosić?

1

@Sulimo "tragedii wołyńskiej" "mamy wystarczająco dużo woli politycznej i talentu dyplomatycznego"

0

@PatrychoO Prezes.

0

@czosnekfcb Chyba że ktoś ma małego to i tak wszystko jedno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?