xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden To powodzenia xD
0
Dziś mamy
0
@Cule_10 Jak będziesz siedział i tak myślał ciągle to Ci nic nie pomoże. Albo weź sobie coś odpal. Musisz jakoś funkcjonować.
0
@VeB 1899 Widocznie ktoś im piwo trzyma.
0
@Cule_10 Łatwo może nie. Weź sobie go odpal xD
1
@FcPortoFan1999 Wolna? Pomogę zajść kobiecie w ciążę.
0
@Cule_10 Już nocka jest, wyłącz się i idź spać. Wstań jutro na spokojnie i się nie załamuj.
1
@Pedri16Future Aaa dobra obym nie zapomniał xD
2
Tom Holland na Instagramie zmienił opis na "Ogłoszenie jutro!".
Czyżby kolejna część Spidermana?
@HypeR @Szreko @Kgorecki2500 @Pedri16Future @DragonxNF @Sulimo
3
@Eto'o9 R10 Ten Muniak to przepadł bo go coś nie widać na tt. Może i dobrze tylko Kamil G. bo Rodo czasami się pokazuje ale od razu zgłaszam za nagość.
1
@Trojanek23 Na boisku.
0
@Martwy Ziele angielskie
1
@Lionel_Messi10 Fajne koszulki, można gdzieś kupicy?
0
Ale to jest kozackie xd https://vm.tiktok.com/ZNecStLPs/
12
@WiernyKibic111 Proszę nie prostować i przerzucać ciężaru ciała na chore kolano.
1
@Kengo Dobre xD
3
@Derean Niektórzy stawiają wyżej Modricia od Messiego (Lepszy LM) a nawet nie przebija Iniesty który bez wygrania Złotej Piłki jest po prostu lepszym zawodnikiem.
8
@Misiusessi Zasadowcy z Warszawki.
3
@Ojciec5tkidzieci Mamy dobry start, aż 50%.
0
@tbas Nie pamiętam jego czasów z Barcelony. On jest taki dobry w swoich fachu?
0
@FcPortoFan1999
0
@messi33 Powodzonka
0
@JohnnySilverhand Fentanyl
0
@Sinirsey Nie będzie.
0
@Nazio_87 Komentarz aby pamiętać.
1
@Safrani xdddd gość w ludzi wjechał i uniewinniony
0
@Stinger_ Dlaczego go nie zgłosili bądź nie mają zgłosić?
1
@Sulimo "tragedii wołyńskiej" "mamy wystarczająco dużo woli politycznej i talentu dyplomatycznego"
0
@PatrychoO Prezes.
0
@czosnekfcb Chyba że ktoś ma małego to i tak wszystko jedno