1

@VegetaPolska Oho, kozackie Byku. Pozdro i czekać na koniec ;D.

1

@Sulimo Rusztowanie? A po co Szwagier ja Ci to sam zrobię za 0.7

0

A wzięłem bo nie mam co z pieniędzmi robić

1

Anglii jedynie kibicują Ci co siedzą na zasiłku tam i chodzą w podróbach Nike. Dzisiaj tylko Hiszpania.

4

Dzisiaj Hiszpania sięga po mistrza Europy i nic mnie nie obchodzi.

0

Leci ktoś do Dubaju?

0

Paris Jackson ślubuję Ci wierność

23

Komentarz usunięty

0

@Cvzx Ale piękna jest

0

@michal26 Miejmy nadzieję że jednak tak ;)

0

Michael Jackson ładna zostawił spuściznę w postaci Paris Jackson, piękna dziewczyna. Przyciągający wyraz twarzy.

0

@Szreko Wielka szkoda ale dobrze że zaraz będzie Thunderbolt i film też będzie skupiony na Buckym głównie.

2

@misterio @VegetaPolska Szkoda że nie nasze DB xd

0

@Szreko A już oficjalne że się nie pojawi? Bo jak tak to szkoda, Bucky to kozak.

1

@HypeR Fajny trailer.

0

@VegetaPolska To Skalar

1

@ranger3120 I znowu nieprzespana noc i znowu zwariowany dzień
Czas życia krótki, napijemy się wódki!

0

Ana Ty nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham, możesz mieć każdego ale chciałbym żebyś miała tylko mnie

1

@tomek8756 Robert Biedroń przyciskający matkę do podłogi żeby odwołała zarzuty wobec niego

0

@Faro Większość zrozumiała ale trzeba się przyczepić:D

1

@July_6_BcN Aby nie przyjacielu Twojej kozy :D

0

@MesQueUnClub_87 Tak ale daj pokój taki upał a takie dzwony wiszą.

1

@July_6_BcN Opowiadaj jak, słucham głośno i wyraźnie. Pozdrawiam.

1

@Kessie Nie mam nic do Afroamerykanów a zwłaszcza do Ciebie Kessie, wracaj z tej Arabii Realowi bramki strzelać.

4

Co to za moda przyszła że dziewczyny teraz chodzą w jakichś dzwonach i do tego czarnych jak asfalt zamiast odkrywać swoje dwie piękne kończyny.

0

Dlaczego nie ma meczu o 3 miejsce na Euro?

0

@Sysia11 Spokojnie jeszcze finał.

0

@Antimadridista_WR Tutaj już pomoc była robiona z Puigiem, De Jongiem i kimś jeszcze xD

0

@Worny Koszulki fajne, góra dresu też. Czekam aż Barca będzie miała coś fajnego, no i czekam aż zamiast Nike będzie Jordan.

0

@pepo_barcarzadzi Dzięki to ten, spotkałem gościa co był do niego podobny xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?