xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska Oho, kozackie Byku. Pozdro i czekać na koniec ;D.
1
@Sulimo Rusztowanie? A po co Szwagier ja Ci to sam zrobię za 0.7
0
A wzięłem bo nie mam co z pieniędzmi robić
1
Anglii jedynie kibicują Ci co siedzą na zasiłku tam i chodzą w podróbach Nike. Dzisiaj tylko Hiszpania.
4
Dzisiaj Hiszpania sięga po mistrza Europy i nic mnie nie obchodzi.
0
Leci ktoś do Dubaju?
0
Paris Jackson ślubuję Ci wierność
23
Komentarz usunięty
0
@Cvzx Ale piękna jest
0
@michal26 Miejmy nadzieję że jednak tak ;)
0
Michael Jackson ładna zostawił spuściznę w postaci Paris Jackson, piękna dziewczyna. Przyciągający wyraz twarzy.
0
@Szreko Wielka szkoda ale dobrze że zaraz będzie Thunderbolt i film też będzie skupiony na Buckym głównie.
2
@misterio @VegetaPolska Szkoda że nie nasze DB xd
0
@Szreko A już oficjalne że się nie pojawi? Bo jak tak to szkoda, Bucky to kozak.
1
@HypeR Fajny trailer.
0
@VegetaPolska To Skalar
1
@ranger3120 I znowu nieprzespana noc i znowu zwariowany dzień
Czas życia krótki, napijemy się wódki!
0
Ana Ty nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham, możesz mieć każdego ale chciałbym żebyś miała tylko mnie
1
@tomek8756 Robert Biedroń przyciskający matkę do podłogi żeby odwołała zarzuty wobec niego
0
@Faro Większość zrozumiała ale trzeba się przyczepić:D
1
@July_6_BcN Aby nie przyjacielu Twojej kozy :D
0
@MesQueUnClub_87 Tak ale daj pokój taki upał a takie dzwony wiszą.
1
@July_6_BcN Opowiadaj jak, słucham głośno i wyraźnie. Pozdrawiam.
1
@Kessie Nie mam nic do Afroamerykanów a zwłaszcza do Ciebie Kessie, wracaj z tej Arabii Realowi bramki strzelać.
4
Co to za moda przyszła że dziewczyny teraz chodzą w jakichś dzwonach i do tego czarnych jak asfalt zamiast odkrywać swoje dwie piękne kończyny.
0
Dlaczego nie ma meczu o 3 miejsce na Euro?
0
@Sysia11 Spokojnie jeszcze finał.
0
@Antimadridista_WR Tutaj już pomoc była robiona z Puigiem, De Jongiem i kimś jeszcze xD
0
@Worny Koszulki fajne, góra dresu też. Czekam aż Barca będzie miała coś fajnego, no i czekam aż zamiast Nike będzie Jordan.
0
@pepo_barcarzadzi Dzięki to ten, spotkałem gościa co był do niego podobny xD