0

@Arden Tak xD hahha

0

Szukam postaci z bajki, gość o rudych włosach i takie miał wytrzeszcz na oczach, ktoś coś?

1

@Arden Żartuje wariat, fajna stylówa ale golf nie lepiej by siadł?

1

@MessiForeverTheBest Zenek to jest Zenek

1

@Arden Za dużo Biedronia i Śmieszka

3

Los chce ze mną grać w pokera
Raz mi daje raz zabiera
Ja za swoim szczęściem biegnę w świat
Cuda przecież się zdarzają i marzenia się spełniają
Los przekorny znowu miłość da

Pa ra pa pa ra pa pa
O o
O o
Aha

Pa ra pa pa ra pa pa
O o
O o
Aha

0

@ranger3120 I w gorąc jak się siedzi w samochodzie to trzeba na wyłączonym silniku a nie na włączonym z odpaloną klimą.

0

Trailer może się podobać, może Marvel jednak się poprawi?

1

@fcbarcafan19 Nie no nie będę wchodził :D Ale śmiesznie bo w sobotę logowaniem się profilem zaufanym do starostwa żeby papier sprawdzić.

1

@JimMorrisonFCB Dowcipniś, ale że tak w poniedziałek?

3

@Culer9002 Nie no widzę że coś śmierdzi xd szmaciarze

0

Dostał ktoś może smsa żeby zaktualizować dane osobowe bo będą nieważne? Dziwny numer i link. Czyżby dalej oszukiwali ludzi?

0

Nie no ale ta nutka od Pani Sylwii och i ach jest kozacka. Fajnie buja remix.

0

@marcin62 Wyjdzie po 5, max 8

0

Ma ktoś może sprawdzony fotoradar do jazdy po Niemczech? Najlepiej darmowy.

0

Są 5 zmian w drużynach to może niech wprowadzą zmiany sędziów bo to jest jedna wielka tragedia. Ban na sędziowanie meczów.

0

@etobzyk Już mam mapę zasadniczą z starostwa, dało się ogarnąć online ale mam 1:1000 A4 i nie wiem czy będzie ta trzykrotność frontu się zgadzać dla nich. W sumie dużo widząc budynków bo to wieś i tylko przy drodze stoją. Mapę chce właśnie do uzyskania zgody na przyłącza żeby powoli sobie warunki zabudowy ogarniać bo 3 miesiące się czeka ;/. Bo do warunków zabudowy mapa projektowa nie jest konieczna i mogę sam sobie mniej więcej umieścić budynek na mapie zasadniczej?

0

@Kgorecki2500 niskie a dalej kawaler...

0

Co by nie mówić o Speedzie, gość zrobił ostatnio jeden z najlepszych contentów na YT.

0

@etobzyk Jaki jest najbardziej odpowiedni format mapy? Mam aktualnie 1;1000 i a4. Działka na wsi.

0

Masz moje słowo essa

0

@TR3YWAY Och i ach

0

Ogarnia ktoś mapy zasadnicze do warunków zabudowy?

0

@Popitek12 Oczywiście.

0

@ArterkHD Nie ale sam mam bluzę za 60 euro już z 4 lata i się trzyma elegancko.

0

Jest ktoś stąd co się zna na warunkach zabudowy i mógłbym się coś zapytać? Chodzi mi o umieszczenie budynku i ewentualnie szamba na działce w przypadku braku kanalizacji względem tego jak są pobudowani sąsiedzi (niektóre to stare budynki).

6

@LionelM95 Lampa wiesz

1

Przydałoby się takie och i ach!

1

@malicinho Przecież ja kiedyś miałem dyktando i napisałem murzyn z małej to mi poprawiła babka na Murzyn.

11

Kiedyś pamiętam jak określenie "Murzyn" w szkole było normalnym określeniem a teraz widzę jakieś bunty co do tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?