xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden Tak xD hahha
0
Szukam postaci z bajki, gość o rudych włosach i takie miał wytrzeszcz na oczach, ktoś coś?
1
@Arden Żartuje wariat, fajna stylówa ale golf nie lepiej by siadł?
1
@MessiForeverTheBest Zenek to jest Zenek
1
@Arden Za dużo Biedronia i Śmieszka
3
Los chce ze mną grać w pokera
Raz mi daje raz zabiera
Ja za swoim szczęściem biegnę w świat
Cuda przecież się zdarzają i marzenia się spełniają
Los przekorny znowu miłość da
Pa ra pa pa ra pa pa
O o
O o
Aha
Pa ra pa pa ra pa pa
O o
O o
Aha
0
@ranger3120 I w gorąc jak się siedzi w samochodzie to trzeba na wyłączonym silniku a nie na włączonym z odpaloną klimą.
0
Trailer może się podobać, może Marvel jednak się poprawi?
1
@fcbarcafan19 Nie no nie będę wchodził :D Ale śmiesznie bo w sobotę logowaniem się profilem zaufanym do starostwa żeby papier sprawdzić.
1
@JimMorrisonFCB Dowcipniś, ale że tak w poniedziałek?
3
@Culer9002 Nie no widzę że coś śmierdzi xd szmaciarze
0
Dostał ktoś może smsa żeby zaktualizować dane osobowe bo będą nieważne? Dziwny numer i link. Czyżby dalej oszukiwali ludzi?
0
Nie no ale ta nutka od Pani Sylwii och i ach jest kozacka. Fajnie buja remix.
0
@marcin62 Wyjdzie po 5, max 8
0
Ma ktoś może sprawdzony fotoradar do jazdy po Niemczech? Najlepiej darmowy.
0
Są 5 zmian w drużynach to może niech wprowadzą zmiany sędziów bo to jest jedna wielka tragedia. Ban na sędziowanie meczów.
0
@etobzyk Już mam mapę zasadniczą z starostwa, dało się ogarnąć online ale mam 1:1000 A4 i nie wiem czy będzie ta trzykrotność frontu się zgadzać dla nich. W sumie dużo widząc budynków bo to wieś i tylko przy drodze stoją. Mapę chce właśnie do uzyskania zgody na przyłącza żeby powoli sobie warunki zabudowy ogarniać bo 3 miesiące się czeka ;/. Bo do warunków zabudowy mapa projektowa nie jest konieczna i mogę sam sobie mniej więcej umieścić budynek na mapie zasadniczej?
0
@Kgorecki2500 niskie a dalej kawaler...
0
Co by nie mówić o Speedzie, gość zrobił ostatnio jeden z najlepszych contentów na YT.
0
@etobzyk Jaki jest najbardziej odpowiedni format mapy? Mam aktualnie 1;1000 i a4. Działka na wsi.
0
Masz moje słowo essa
0
@TR3YWAY Och i ach
0
Ogarnia ktoś mapy zasadnicze do warunków zabudowy?
0
@Popitek12 Oczywiście.
0
@ArterkHD Nie ale sam mam bluzę za 60 euro już z 4 lata i się trzyma elegancko.
0
Jest ktoś stąd co się zna na warunkach zabudowy i mógłbym się coś zapytać? Chodzi mi o umieszczenie budynku i ewentualnie szamba na działce w przypadku braku kanalizacji względem tego jak są pobudowani sąsiedzi (niektóre to stare budynki).
6
@LionelM95 Lampa wiesz
1
Przydałoby się takie och i ach!
1
@malicinho Przecież ja kiedyś miałem dyktando i napisałem murzyn z małej to mi poprawiła babka na Murzyn.
11
Kiedyś pamiętam jak określenie "Murzyn" w szkole było normalnym określeniem a teraz widzę jakieś bunty co do tego.