0

Temat wiele razy powielany ale serio jak się tak patrzy na żonę Lewego jak tak się gibie w tańcu i ociera o kogoś to jest kompletna żenada i brak szacunku do męża. Może Lewemu to odpowiada ale i tak mu współczuję.

0

@VegetaPolska Na dworze D*pa może xd

0

Ludzi którzy mlaszczą, siorbią, ciamkają i inne tego typu rzeczy powinni zamykać.

0

@VegetaPolska Mi się wydaje że po walce z Piccolo w DB zmądrzał i zaczął walczyć o życie rodziny i przyjaciół. Ale tak jak piszesz, jak był mały to się nie cackał i przeciwnikami.

1

@Kgorecki2500 No tak lepiej o LGBT gadać

0

@mordini123 O to fajnie, gdzie mogę dorwać Polsat? Nie chce Niemieckiego komentarzu :/

0

Wiadome już na jakiej stacji będzie finał LM? Ogólnie jestem w Niemczech i chciałbym obejrzeć na spokojnie gdzieś na necie oprócz restreama. Jakby ktoś coś wiedział to prosiłbym o informacje, pozdro.

1

@vangoor A dla ludzi coś dobrego zrobią?

0

@bartekvisca Na stare lata sobie zarobi.

7

@jacobFCB Parapapapa oooo aaaa

0

@HypeR Moon Knight mógłby się pojawić, wporzo aktor.

0

@Faro Blond włosy

1

@tristan87 Oczywiście że tak.

4

@Safrani I ten jego klub zniszczył nasz 8-2 i wygrał LM xd

0

Deco niech jeszcze weźmie ziomeczka z Portugalii i cacy xddd zamiast Flicka. Komedia.

0

Mimo tego syfu w klubie dobrze że jednak Xavi nie będzie trenerem w następnym sezonie. Piłkarz legendarny, narazie marny trener.

0

@NeroTFP1 Dobrze przynajmniej nie będzie stypiarzy.

1

Kurde ta Salma z żeńskiej drużyny fajniutka czarnula :D

1

@Misiaczek09 Up dla zasięgu

1

@Barcasub Bo spodziewasz się czegoś lepszego od Avengers Endgame i Wojny bez granic. Są filmy słabsze i są gorsze. Po prostu one już tak nie porywają jak ostatnie części Mścicieli.

0

@tbas Patrz żebyś na jutro zwolnienia nie musiał brać

0

@blakkudium Wiadome kiedy będą dostępne?

0

Ma ktoś z was Garmina i korzysta z tych planów do biegania? Warte uwagi czy czegoś innego szukać?

0

@Radioactive9705 Czekam na jakieś lepsze zdjęcia czarnej dziury. Może się doczekam.

1

@Kibic_83 I na jakiej pozycji niby miałby grać?

0

@Commando O serial xd

4

@Herato Alexandre Pato?

0

@Barcasub Dużego klubu a nie dużych klubów

1

@Joe_Barbaro Paulinho, Adriano i de Jong

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?