xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Temat wiele razy powielany ale serio jak się tak patrzy na żonę Lewego jak tak się gibie w tańcu i ociera o kogoś to jest kompletna żenada i brak szacunku do męża. Może Lewemu to odpowiada ale i tak mu współczuję.
0
@VegetaPolska Na dworze D*pa może xd
0
Ludzi którzy mlaszczą, siorbią, ciamkają i inne tego typu rzeczy powinni zamykać.
0
@VegetaPolska Mi się wydaje że po walce z Piccolo w DB zmądrzał i zaczął walczyć o życie rodziny i przyjaciół. Ale tak jak piszesz, jak był mały to się nie cackał i przeciwnikami.
1
@Kgorecki2500 No tak lepiej o LGBT gadać
0
@mordini123 O to fajnie, gdzie mogę dorwać Polsat? Nie chce Niemieckiego komentarzu :/
0
Wiadome już na jakiej stacji będzie finał LM? Ogólnie jestem w Niemczech i chciałbym obejrzeć na spokojnie gdzieś na necie oprócz restreama. Jakby ktoś coś wiedział to prosiłbym o informacje, pozdro.
1
@vangoor A dla ludzi coś dobrego zrobią?
0
@bartekvisca Na stare lata sobie zarobi.
7
@jacobFCB Parapapapa oooo aaaa
0
@HypeR Moon Knight mógłby się pojawić, wporzo aktor.
0
@Faro Blond włosy
1
@tristan87 Oczywiście że tak.
4
@Safrani I ten jego klub zniszczył nasz 8-2 i wygrał LM xd
0
Deco niech jeszcze weźmie ziomeczka z Portugalii i cacy xddd zamiast Flicka. Komedia.
0
Mimo tego syfu w klubie dobrze że jednak Xavi nie będzie trenerem w następnym sezonie. Piłkarz legendarny, narazie marny trener.
0
@NeroTFP1 Dobrze przynajmniej nie będzie stypiarzy.
1
Kurde ta Salma z żeńskiej drużyny fajniutka czarnula :D
1
@Misiaczek09 Up dla zasięgu
1
@Barcasub Bo spodziewasz się czegoś lepszego od Avengers Endgame i Wojny bez granic. Są filmy słabsze i są gorsze. Po prostu one już tak nie porywają jak ostatnie części Mścicieli.
0
@tbas Patrz żebyś na jutro zwolnienia nie musiał brać
0
@blakkudium Wiadome kiedy będą dostępne?
0
Ma ktoś z was Garmina i korzysta z tych planów do biegania? Warte uwagi czy czegoś innego szukać?
0
@Radioactive9705 Czekam na jakieś lepsze zdjęcia czarnej dziury. Może się doczekam.
1
@Kibic_83 I na jakiej pozycji niby miałby grać?
0
@Commando O serial xd
2
@HypeR https://x.com/rejectedscooper/status/1788615718155469119 Co sądzisz?
4
@Herato Alexandre Pato?
0
@Barcasub Dużego klubu a nie dużych klubów
1
@Joe_Barbaro Paulinho, Adriano i de Jong