- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1678 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
83 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1678 Culés
0
Widzę, że Adamek leci dalej i wczoraj na fejmie? Chłop naprawdę się poniża.
0
@bartekvisca Na stare lata sobie zarobi.
1
@bartekvisca Jeszcze tylko walka pożegnalna z Najmanem i można kończyć.
8
@xvcWinterSoldier A pamiętam jak się śmiał z Gołoty że się rozmienia na drobne.
0
@kosiarz92 Tzw. Najmanowanie.Szpilka,to kolejny na liście najpewniej.
1
@bartekvisca
Chyba pieniądze się skończyły, bo kiedyś powiedział, że FAME MMA to patologia i nigdy by w tym nie wziął udziału. Minęło trochę czasu i sam do tej patologii wsiąknął. Niestety, Adamek nie wykorzystał swoich dokonań, znajomości w Stanach, itd, by jakoś zarabiać z boksu po zakończeniu kariery. Z drugiej strony on w wywiadach nigdy nie był zbyt rozgarnięty.
To w tym wszystkim jest najbardziej komiczne. Najpierw nazywasz innych patologią, a potem sam w tym bierzesz udział :D
Prywatnie nie przepadam za Michalczewskim, ale to jest akurat gość, który świetnie wykorzystał swoją karierę do tego, by potem wieść spokojne życie na emeryturze. Stworzył tę markę TIGER i podobno z samego napoju kasuje 10 mln rocznie.
0
@bartekvisca Gdyby tam nie bo takiej kasy to w życiu tam by nie poszedł. Oczywiście nie chcę usprawiedliwiać Adamka bo gość najpierw coś mówi, a potem robi całkiem na odwrót ale skoro pchają duże pieniądze w ręce Adamka to z drugiej strony głupi by tego nie wykorzystał. Jedynie te dekoracje, że nigdy nie zawalczy w FAME były nie potrzebne i właśnie głównie przez to ludzie zaczynają po nim jeździć.
1
@NeroTFP1 Tylko czy Adamek nie zarobił tyle w boksie aby spokojnie żyć nawet bez jakieś super firm/inwestycji ? 5 milionów dolarów tylko za walkę z Kliczko.