xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co jest nie działa pewna strona z meczami? Jak ktoś coś ma niech podeśle na priv (Real-City). Dzięki!
1
Foden da radę za KdB.
3
Mariusz Wach, pięściarz z taką historią, wielkimi walkami a teraz jakieś tik toki i freak fighty.
https://www.tiktok.com/@edriu02/video/7354759599993457953?_t=8lMgFnfZABt&_r=1
6
Jaki spoko ziomek ja nie wysiadam z tego ubera.
4
Fajna moda ostatnio na tik toku, laski siedzą specjalnie z bosymi stopami blisko kamery xd
0
@sokot Dlatego ja się dziwię, że tyle świata jest za Izraelem (tak tak bo USA a za Palestyną jest Iran a za nimi Ruscy i tak to się zataczy). Szczerze wolałbym żeby Palestyna wygrała. Aaa i czekam na wywiad z ambasadorem u Mazurka.
1
Kolejny bałwan na tik toku https://vm.tiktok.com/ZGemUou7H/
1
@Antimadridista_WR 18-latek do odpowiedzialności karnej a jak rodziców stać na super samochód to i stać na pełną opiekę dla pokrzywdzonego.
1
@HypeR Może do złoczyńców Scorpiona dorzucą.
0
@PatrychoO Właśnie widzę Shalla-Bal.
0
Grubo Srebrnego Surfera zagra kobieta w Fantastycznej Czwórce. Komiksów nie czytałem i nie wiem czy była żeńska odmiana Surfera ale osobiście wolałbym faceta. Jeszcze niech Doktora Dooma zagra kobieta.
0
@Barclonismo Ciekawe co może być w kolejnym filmie. Coś z kosmosu?
0
No nic to teraz czekać na koszulki w sklepach.
1
@Bart1 Na księżycu spotkałem żubra
0
Wielkim fanem ekstraklasy i Jagi nie jestem ale fajnie będzie jak wygrają tego mistrza.
0
@Monegros Na podstawie Mangi. Kilka rozdziałów jest. Napewno bym jeszcze zrobił turniej z pozostałymi wszechświatami co nie brały udziału w turnieju. I bym rozciągał tak jak Zetke. Dużo odcinków;p
1
Szkoda że nie jestem jakimś miliarderem. Sam bym zapłacił za zrobienie anime Dragon Ball i kontynuację Superki. Nigdy mi się to nie znudzi.
1
XDDD i tego Twitch nie banuje hahha
https://www.twitch.tv/faith?sr=a
0
@Popitek12 Długa broda dwie korzyści...
1
@jacobFCB Tak tylko czasami trzeba uważać żeby żony/dziewczyny nie postrzelić przypadkiem.
1
@Kazragore Ludziom odechce się żyć serio, na Unia (Niemcy) zgnoją i zniechęca ludzi do życia. Masakra co może być za kilka lat. Te wszystkie osoby które chcą tego mam nadzieję że kiedyś spotka kara.
0
@nwchades Kolejna osoba mi go poleca stąd. Dzięki ;p
@Faro Też dzięki!
0
Zapytam jeszcze raz bo więcej osób niż z rana :D
Który byście wybrali?:D
https://www.x-kom.pl/p/612636-monitor-led-27-lg-27gn800p-b.html
https://www.x-kom.pl/p/1152490-monitor-led-27-msi-g272qpf.html
https://www.x-kom.pl/p/1154637-monitor-led-27-lg-ultragear-27gr75q-b.html
https://www.x-kom.pl/p/747481-monitor-led-27-aoc-q27g2s-gaming.html
0
@Transu96 Mistrzu mam specjalny uchwyt do lapka który będę mocować do biurka więc o to się nie martw.
0
@Safrani W jakim sensie że kiepsko?:D
0
@Safrani Doświadczeń z monitorami nie mam żadnych więc muszę polegać na opiniach ludzi. O tym że mogą przyjść różne mimo twoich samych modeli też słyszałem. Wybór padł na LG, dzięki za odpowiedzi!
0
@Safrani No do gier. Też myślę że trzeci najlepszy będzie z tych.
0
Który byście wybrali?:D
https://www.x-kom.pl/p/612636-monitor-led-27-lg-27gn800p-b.html
https://www.x-kom.pl/p/1152490-monitor-led-27-msi-g272qpf.html
https://www.x-kom.pl/p/1154637-monitor-led-27-lg-ultragear-27gr75q-b.html
0
No i cyk Roberto za Cancelo.
0
@T^L Mam niestety tylko jedno wejście hdmi ;/ Będę potrzebować rozdzielacza. Taniocha ale czy z obrazem będzie cacy? Wolałbym kupić coś droższego i sprawdzonego.