0

Co jest nie działa pewna strona z meczami? Jak ktoś coś ma niech podeśle na priv (Real-City). Dzięki!

1

Foden da radę za KdB.

3

Mariusz Wach, pięściarz z taką historią, wielkimi walkami a teraz jakieś tik toki i freak fighty.
https://www.tiktok.com/@edriu02/video/7354759599993457953?_t=8lMgFnfZABt&_r=1

6

Jaki spoko ziomek ja nie wysiadam z tego ubera.

4

Fajna moda ostatnio na tik toku, laski siedzą specjalnie z bosymi stopami blisko kamery xd

0

@sokot Dlatego ja się dziwię, że tyle świata jest za Izraelem (tak tak bo USA a za Palestyną jest Iran a za nimi Ruscy i tak to się zataczy). Szczerze wolałbym żeby Palestyna wygrała. Aaa i czekam na wywiad z ambasadorem u Mazurka.

1

Kolejny bałwan na tik toku https://vm.tiktok.com/ZGemUou7H/

1

@Antimadridista_WR 18-latek do odpowiedzialności karnej a jak rodziców stać na super samochód to i stać na pełną opiekę dla pokrzywdzonego.

1

@HypeR Może do złoczyńców Scorpiona dorzucą.

0

@PatrychoO Właśnie widzę Shalla-Bal.

0

Grubo Srebrnego Surfera zagra kobieta w Fantastycznej Czwórce. Komiksów nie czytałem i nie wiem czy była żeńska odmiana Surfera ale osobiście wolałbym faceta. Jeszcze niech Doktora Dooma zagra kobieta.

0

@Barclonismo Ciekawe co może być w kolejnym filmie. Coś z kosmosu?

0

No nic to teraz czekać na koszulki w sklepach.

1

@Bart1 Na księżycu spotkałem żubra

0

Wielkim fanem ekstraklasy i Jagi nie jestem ale fajnie będzie jak wygrają tego mistrza.

0

@Monegros Na podstawie Mangi. Kilka rozdziałów jest. Napewno bym jeszcze zrobił turniej z pozostałymi wszechświatami co nie brały udziału w turnieju. I bym rozciągał tak jak Zetke. Dużo odcinków;p

1

Szkoda że nie jestem jakimś miliarderem. Sam bym zapłacił za zrobienie anime Dragon Ball i kontynuację Superki. Nigdy mi się to nie znudzi.

1

XDDD i tego Twitch nie banuje hahha
https://www.twitch.tv/faith?sr=a

0

@Popitek12 Długa broda dwie korzyści...

1

@jacobFCB Tak tylko czasami trzeba uważać żeby żony/dziewczyny nie postrzelić przypadkiem.

1

@Kazragore Ludziom odechce się żyć serio, na Unia (Niemcy) zgnoją i zniechęca ludzi do życia. Masakra co może być za kilka lat. Te wszystkie osoby które chcą tego mam nadzieję że kiedyś spotka kara.

0

@nwchades Kolejna osoba mi go poleca stąd. Dzięki ;p
@Faro Też dzięki!

0

@Transu96 Mistrzu mam specjalny uchwyt do lapka który będę mocować do biurka więc o to się nie martw.

0

@Safrani W jakim sensie że kiepsko?:D

0

@Safrani Doświadczeń z monitorami nie mam żadnych więc muszę polegać na opiniach ludzi. O tym że mogą przyjść różne mimo twoich samych modeli też słyszałem. Wybór padł na LG, dzięki za odpowiedzi!

0

@Safrani No do gier. Też myślę że trzeci najlepszy będzie z tych.

0

No i cyk Roberto za Cancelo.

0

@T^L Mam niestety tylko jedno wejście hdmi ;/ Będę potrzebować rozdzielacza. Taniocha ale czy z obrazem będzie cacy? Wolałbym kupić coś droższego i sprawdzonego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?