- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1915 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
160
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1915 Culés
0
Który byście wybrali?:D
https://www.x-kom.pl/p/612636-monitor-led-27-lg-27gn800p-b.html
https://www.x-kom.pl/p/1152490-monitor-led-27-msi-g272qpf.html
https://www.x-kom.pl/p/1154637-monitor-led-27-lg-ultragear-27gr75q-b.html
1
@xvcWinterSoldier ja bym żadnego z tych nie wybrał, bo żaden by mi nie był użyteczny. Jeśli chcesz monitor tylko do gier, to ten trzeci będzie najlepszy z nich.
0
@Safrani No do gier. Też myślę że trzeci najlepszy będzie z tych.
1
@xvcWinterSoldier trzeci na bank jest najlepszy, ale
Z tymi monitorami budżetowymi, to trzeba mieć szczęście. Zamówisz dwa identyczne modele, a przyjdą Ci tak naprawdę dwa różne. Chodzi o matrycę. W tych budżetowych nie ma żadnych norm, jeśli chodzi o ips glow/bleed.
1
@xvcWinterSoldier i pamiętaj jeszcze jedno. To jest monitor w zasadzie tylko do gier. I ewentualnie do przeglądania netu. Filmy i mecze będzie się kiepsko oglądać
0
@Safrani Doświadczeń z monitorami nie mam żadnych więc muszę polegać na opiniach ludzi. O tym że mogą przyjść różne mimo twoich samych modeli też słyszałem. Wybór padł na LG, dzięki za odpowiedzi!
0
@Safrani W jakim sensie że kiepsko?:D
1
@xvcWinterSoldier po prostu w tej rozdzielczości nie ma filmów. Są albo w 1080p/720p,albo w 4k. To samo tyczy się streamingu. Obraz jest rozmydlony. Jak bardzo? To też zależy od danej sztuki.
3
@xvcWinterSoldier zaczynasz od dupy strony.. albowiem najpierw bóg stworzył biurko żeby monitor miał gdzie stać.. wybór ten jednak nie może być pochopny.. więc poświęć na to lat trzy
0
@Transu96 Mistrzu mam specjalny uchwyt do lapka który będę mocować do biurka więc o to się nie martw.