xvcWinterSoldier
Dołączył/a: styczeń 2025
23 km do Ciebie
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@priest9999 Dziękuję bardzo za odpowiedzi;) w weekend będę ogarniać ten temat.
0
@priest9999 Czyli jeżeli jestem zainteresowany działką to dogaduje się ze sprzedawcą i na przykład idziemy tam do gminy chyba po te papiery co może być zrobione na działce tak?
1
@pioz123 Nie Byku ;)
0
Z racji tego że na La Rambli są różni ludzie z różnych dziedzin z różnymi doświadczeniami to czy ktoś z was miał styczność z kupnem działki budowlanej? Jeżeli tak to jak to wygląda? Jeżeli kupuje działkę budowlaną muszę później ubiegać się o warunki zabudowy?
Wiem że wszystko jest na internecie ale może ktoś mi wytłumaczy po swojemu.
1
@LM10GOAT Bez ;p
0
@Gaucho Oj tam Laporcik postawi dobry obiad i będzie cacy.
0
Do czego to doszło że prezydent spotyka się z piłkarzem w celu negocjacji pozostania piłkarza w swoim kraju. Może niech król Hiszpanii jeździ z Laportą po piłkarzach i obiecuje mu tron za granie dla Barcy.
0
To jeżeli jest taka obawa że Rosja jest w stanie zaatakować nas i kraje bałtyckie to dlaczego nie dadzą bomby atomowej na te tereny? I jak to się stało że Rosja ma najwięcej?
6
@shahman W takich strzelać bez ostrzeżenia po nogach.
0
@FcPortoFan1999 Z Barcą sobie odrobią pewnie.
0
@marcin62 Oczywiście Pani Kamila broni takiego zachowania. Tfu.
0
@HypeR Więcej seriali, jeszcze nie tak dawno była gadka że przesyt a tutaj dalej jakieś wymyślanie;d Już lepiej mniej filmów/seriali a konkretnych. Bo osobiście oglądając Echo do którego odcinka co jakiś czas zerkałem na drugi ekran bez większego zainteresowania. Aaa i nawet go nie dokończyłem xd.
0
@gumaz Około 30-40 minut.
Odpalasz piekarnik w między czasie wstawiasz w garnku wodę na makaron. Następni ogarniasz sobie pierś, przyprawy, warzywa (u mnie cebula/2 ząbki czosnku). Wrzucasz do naczynia żaroodpornego i wstawiasz do piekarnika. Jak się woda zagotuje wrzucasz makaron na 8-10 minut (u mnie jest to pełnoziarnisty). No i czekasz na pierś która szybko się piecze w piekarniku. Najlepiej włączyć na maxa piekarnik a później jak pierś poleży w nim tak 5-10 minut zmienić na 180-200. Do tego sobie smaże jajka. Pierś smakuje zaje**ście wtedy.
0
@HypeR A nie było plotek, że w pierwszej części miało nie być Dooma tylko Srebrny Serfer z Galaktusem?
2
@HypeR Jestem ciekaw wprowadzenia do MCU i czy będzie z ziemii 616, bo dziwnie by było jakby okazało się teraz że ta Latweria była i Doktor Doom sobie żył bez wiedzy innych ;d.
0
@HypeR Nie za stary na Dooma? Będzie lipa jak dadzą go na jeden max dwa filmy. Powinni go jakoś rozwijać. No i oni serio chcą odchodzić od Kanga.
0
@VegetaPolska Dawno wiadome. W KSW był na wypożyczeniu a na Fame21 ma walczyć z Bandurą w main evencie.
0
Fajny wynik i gra z Getafe, oby z Bilbao dobrze się ułożyło.
Mogliby więcej próbować dawać piłke za plecy obrońców.
0
Do czego to doszło żeby mieć obawy przed meczem u siebie z Getafe..
0
@Pedri16Future Bo ma wrócić tylko teraz wzięli go aby zobaczyć jaki będzie odbiór.
1
@macio_944 Fajnie by było tak po księżycu połazić ale pewnie trzebaby było dobre tabletki od sraczki wziąć.
0
@FcPortoFan1999 Chcesz żeby bardziej się załamał?
0
@Unikatowy Na szczęście jest gość co pewnie to ogarnie :D Ale i tak dzięki ;p
@Destroyer_of_Worlds @tadzik447 @Kidd Dzięki wam ;)
0
Czy znacie jakieś stronki gdzie można z zamówieniem zaprojektować własny mebel do pokoju? Szukam na google czegoś odpowiedniego ale nie ma tego co by mi odpowiadało a chętnie bym wykorzystał pewne miejsce w czterech ścianach.
1
@Zoker 1) Raphinha
2) Rodri
9
@macio_944 Ludzie? Chyba Madrycioki.
2
@SkN Facet jestem kibicem Barcy od 2010 roku i mnie nie obchodzi to co było za Ronaldinho. Aktualnie najważniejsze jest dobro klubu i żeby byli znaczącą ekipą w Europie. Nie ważne kto był, ważne kto jest i kto będzie tworzyć nową historię klubu.
2
@SkN A czy to teraz jest najważniejsze?;p Przecież to nie jest wina ludzi, że się nie urodzili w ich erze chwały.
0
@Bykunn No wydaje mi się że jeżeli testosteron buzuje i zwracamy uwagę na kobiety to nic złego. Przecież tak samo dziewczyny mogą się ślinić do mężczyzn u których widoczny jest 6-pak.
Ćwiczenie z obciążeniem to nie żarty i każde ćwiczenie ma swoją odpowiednią technikę, bo później płacz że plecy wysiadają, bo tamto sramto. Zabawa z obciążeniem to nie są żarty na jakieś głupie tik toki czy onlyfansa. Mogła sobie kupić piłke lekarską do domu i tam nagrać swoje durne wygibasy a nie robić to przy ludziach którzy podchodzą do tego poważnie.
@marcin62 Bardziej mi chodzi o to że tak samiec reaguje na samice, że podziwia wdzięki i wydaje mi się że to nie jest nic złego tylko teraz mamy debilne czasy i jak ktoś spojrzy na dziewczyne że ma seksowne ciało to już jesteś seksistą itp.
0
@Bykunn No nie lepszy bo bym takiego ćwiczenia nie robił, pewnie kontuzjogenne mocno. A z tym kretynem to za mocno się zagalopowałeś.